[ad_1]

در 5 ژانویه ، رئیس ستاد حزب Le Minh Hung دستور امضا و صدور برق را به کمیته دائمی دبیرخانه تقویت پیشگیری و کنترل اپیدمی COVID-19 صادر کرد.

در این دستورالعمل آمده است: اپیدمی COVID-19 در بسیاری از کشورهای جهان به سرعت در مقیاس گسترده گسترش می یابد ، با حدود 600000 مورد جدید و حدود 6000 مرگ روزانه ، به ویژه یک ویروس جدید که قادر به گسترش است قوی از ویروس SARS-CoV-2 در 38 کشور بسیاری از کشورها مجبور بودند اقدامات پیشگیرانه و قدرتمندی را برای جلوگیری و مقابله با بیماری های همه گیر اعمال کنند.

خطر ورود و شیوع بیماری در ویتنام هنوز بسیار زیاد است ، به ویژه از افرادی که از کشورهای در حال ظهور اپیدمی و ورود غیرقانونی غیرقابل کنترل از طریق مسیرها ، دهانه ها وارد می شوند … هنوز یک وضعیت ذهنی در جامعه وجود دارد ، غفلت ، سختگیرانه نیست اجرای اقدامات برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر.

برق در 5 ژانویه به کمیته دائمی دبیرخانه تقویت پیشگیری از اپیدمی اعزام شد. به بهترین وجهی از ایمنی سلامتی و زندگی انسان محافظت می کند ، یک جشن ایمن و شاد از سال نو میلادی در Tan Suu را تضمین می کند ، امروز ، 5 ژانویه ، نخست وزیر نگوین ژوان فوک برای تقویت پیشگیری امضای دستورالعمل 01 / CT-TTg را امضا کرد و کنترل بیماری COVID-19.

به ویژه ، رئیس دولت از وزارت امور خارجه خواست تا نقش مهمی در هدایت اجرای دقیق بررسی مواردی که اتباع خارجی می خواهند به کشور خود بازگردند ، برای ارائه نهادهای مناسب ، توجه به اجرای حمایت عمومی افرادی که شرایطی را برای افراد مسن تنها ، افراد در شرایط دشوار ، افرادی که برای معالجه به خارج از کشور می روند ، افرادی که ویزای آنها منقضی شده است ، قرارداد کار منقضی شده است ، دوره آموزش منقضی می شود … دوره بازگشت برای بازگشت به خانه .

توقف پروازها به ویتنام از کشورها و سرزمین های آلوده به فشار گزینه جدید ویروس SARS-CoV-2 و در حال توسعه پیچیده است ، ابتدا از انگلستان و آفریقای جنوبی. وزارت امور خارجه وظیفه داشت مسئولیت اصلی را به عهده بگیرد و وزارت بهداشت و وزارت ترانسپورت را هماهنگ کند و کشورها را برای اجرای این اقدام مشخص کند.

نخست وزیر خواست پروازهای انگلیس ، آفریقای جنوبی به ویتنام را متوقف كند - عکس 1.

پیش از این ، در تاریخ 3 ژانویه ، نگوین تان لانگ ، وزیر بهداشت ، پیشنهادی را به نخست وزیر امضا کرد که پیشنهاد می کند سازمان متوقف شود و مجوز پروازهای ویتنام از کشورها و سرزمین های آلوده به ویروس را محدود کند. نوع جدید ویروس SARS-CoV-2.

طبق گفته وزارت بهداشت ، اپیدمی COVID-19 در جهان در بسیاری از کشورها همچنان پیچیده است. در 18 دسامبر ، سازمان بهداشت جهانی اعلام كرد كه نوع جدیدی از ویروس SARS-CoV-2 در انگلستان ثبت شده است ، كه ظرفیت انتقال آن بیش از 70 درصد نسبت به سویه های قبلی افزایش یافته است. از تاریخ 3 ژانویه ، 34 کشور انواع جدید ویروس SARS-CoV-2 را ثبت کرده اند.

در حال حاضر ، بیش از 40 کشور برای جلوگیری از شیوع جدید محدودیت های ورود ، بسته شدن مرزها و ممنوعیت پرواز به و از انگلیس و کشورهایی را که انواع جدید ویروس SARS-CoV-2 را ثبت کرده اند ، صادر کرده اند.

در ویتنام ، از طریق نتایج نظارت ، آزمایش ، فرهنگ سازی و تعیین توالی ژنهای 6 مورد آلودگی SARS-CoV-2 در پرواز VN50 از انگلیس به فرودگاه Can Tho در 22 دسامبر ، 1 مدرسه افتتاح شد. (BN 1435) ، آلوده به ویروس SARS-CoV-2 ، با نوع VOC 202012/01 – سویه جدیدی است که اخیراً در انگلستان شناخته شده است.

در دستورالعمل 01 / CT-TTg در مورد تقویت پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر COVID-19 ، نخست وزیر همچنین از وزارت دفاع خواست مسئولیت اصلی را بر عهده بگیرد و با وزارت امنیت عمومی و کمیته های مردمی استانهای مرزی هماهنگی لازم را برای افزایش این افزایش ایجاد کند. . تقویت مدیریت مرزی ، جلوگیری از ورود غیرقانونی به خصوص در مسیرها ، دهانه ها ، خطوط دریایی با دقت …

وزارت دفاع ملی ، کمیته های مردمی استانها و شهرهایی که توسط ستاد اداره می شوند ، همچنان به شدت مدیریت انزوای افراد ورودی را فراهم می کنند ، انزوای مرکزی 14 روزه کامل و زمان کافی برای نظارت پزشکی پس از انزوای متمرکز بر اساس مقررات را فراهم می کنند. عزم؛ کاملاً برای شیوع بیماری در منطقه قرنطینه و از منطقه قرنطینه در جامعه نیست.

جایی که موردی پیدا شد، وزارتخانه ها: بهداشت ، امنیت عمومی ، دفاع ملی ، کمیته های مردمی استانها و شهرهای تحت مدیریت مرکزی باید سریعاً اقدامات لازم را کنترل کرده ، بلافاصله اقدامات لازم را انجام دهند ، تا اجازه ندهند که همه گیری در جامعه گسترش یابد. .

وزارت امنیت عمومی هدف افزایش تحقیقات استو موارد قانونی را در نظر بگیرید: ورود غیرقانونی ، سازمان ورود غیرقانونی. مراکز اقامتی ، هتل ها افرادی را که برای اقامت غیرقانونی وارد می شوند می پذیرند. برای مقابله و سرپیچی از مقررات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر.

حمل و نقل مسئولیت اصلی مسئولیت اصلی و استفاده دقیق از مقررات پیشگیری و کنترل بیماریهای همه گیر را قبل ، حین و بعد از پروازهای حامل افراد ورودی ، و اطمینان از تشخیص و اجرای اقدامات مناسب برای موارد بیماری ، خطر ابتلا به بیماری هنگام ورود ، هوا

روسای کمیته های مردمی استانها و شهرهای تحت مدیریت مرکزی بر هدایت تقویت بازرسی ها ، شناسایی و پردازش ورودی های غیرقانونی به منطقه متمرکز هستند. رعایت دقیق مقررات برای جدا کردن غلظت و پیگیری پزشکی پس از جدا کردن غلظت ؛ استفاده دقیق از نقاب زدن در مکان های عمومی ، مجازات موارد استفاده از ماسک طبق مقررات ؛ تمرکز مردم را محدود کنید ، سازماندهی جشنواره ها را محدود کنید. تقویت بازرسی ، اصرار و تعدیل اجرای اقدامات ضد اپیدمی در سازمان ها ، واحدها ، مناطق مسکونی و مکان های پرخطر مانند سوپرمارکت ها ، ایستگاه های راه آهن ، فرودگاه ها و مدارس. ، بیمارستان ها ، شرکت ها ، کارخانه ها … کاملاً با تخلفات برخورد می کنند ، مسئولیت مدیر برای ایجاد تخلفات است.

V. پنجشنبه

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *