[ad_1]

نتایج آزمون 5 مورد F1 در تماس مستقیم با دانشجوی بین المللی مثبت SARS-CoV-2 وجود دارد - عکس 1.

همانطور که توسط روزنامه “خانواده و جامعه” گزارش شده ، امروز دولت شهرستان. Ha Long (Quang Ninh) اطلاعاتی را در مورد شهروندان DNT (SN 1999 ، دانشجوی بین المللی آمریکایی) ساکن در خیابان Mac Thi Buoi ، بخش هاخانه ، منتشر کرد که پس از پایان یک دوره انزوا متمرکز به آزمایش SARS-Cov-2 مثبت رسید.

از مردان جوان ، کمیته پیشگیری و کنترل اپیدمی COVID-19 نتیجه بگیرید. ها لانگ جلسات اضطراری برگزار می کند و اقدامات اضطراری را اجرا می کند با ردیابی ، مقامات 5 مورد F1 را در تماس مستقیم با آقای N. (F0) شناسایی کردند ، از جمله پدر ، مادر ، برادر ، دوست برادر و راننده با 13 مورد F2.

نتایج آزمایش 5 مورد F1 در تماس مستقیم با دانشجوی بین المللی مثبت SARS-CoV-2 وجود دارد - عکس 3.

ضد عفونی با اسپری در هتلی که آقای N. در آن اقامت داشت عکس: Ha Long TV

بلافاصله پس از آن ، موارد F1 به انزوا منتقل و در بیمارستان قرنطینه № 2 تحت درمان قرار گرفتند. برای آزمایش نمونه برداری کنید اسپری ضد عفونی کننده در فروشگاه برنج خالص Ba Lien ، جایی که تمام خانواده بیمار از آن تغذیه می کنند و 2 ماشین بیمار را تحویل می گیرند.

به گفته نماینده مرکز کنترل بیماری در استان کوانگ نینگ ، با آزمایش ، 5 مورد تماس مستقیم F1 با آقای N. برای اولین بار با SASR-Cov-2 نتایج منفی داد.

پیش از این ، در 20 دسامبر سال 2020 ، مردان شهروند DNT از ایالات متحده وارد ویتنام شدند و در هنگ B59 (ژوان مای ، چوونگ من ، هانوی) منزوی و متمرکز شدند. خارج از زمان انزوای متمرکز ، آقای N. به TP رفت. Ha Long (Quang Ning) و در هتل Victory Ha Long (بخش Bai Chai Ward) اقامت کنید.

نتایج آزمایش 5 مورد F1 در تماس مستقیم با دانشجوی بین المللی مثبت SARS-CoV-2 وجود دارد - عکس 4.

با مسدود کردن و اجرای اقدامات جلوگیری از همه گیری در هتل ، خانواده F0 همچنان عکس: Ha Long TV

در 4 ژانویه 2021 ، آقای N توسط مرکز کنترل بیماری در استان کوانگ نینگ آزمایش شد تا آزمایش مثبتی برای SARS-Cov-2 بدهد.

امروز صبح آقای N. (F0) به انزوا منتقل شد و در بیمارستان مرکزی برای بیماری های گرمسیری تحت درمان قرار گرفت. موارد F1 ، F2 قرنطینه شده و مسدود شد ، ضد عفونی کننده اسپری در خانه خانواده در بخشهای Bai Chay و Gieng Day بود.

در مورد مورد مثبت فوق SARS-CoV-2 ، وزارت بهداشت در هانوی به تازگی تصمیمی مبنی بر تعلیق 10 روز کار آقای Ta Van Thieng – معاون مدیر مرکز پزشکی Chuong My District صادر کرده است. آقای Thieng به عنوان کسی که سند آقای N. را برای بازگشت به شهرک امضا کرده مشخص شد ، اگرچه آن شخص نتیجه آزمایش SARS-CoV-2 را دریافت نکرد.

دوک سوئی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *