[ad_1]

علاوه بر هنرمندان شناخته شده ای مانند Quoc Khanh ، Xuan Bac ، Cong Ly ، Van Dung … سیب ها در طول فصول شرکت کنندگان بسیاری از هنرمندان دیگر هستند ، اما با فرکانس کمتری مانند: Artist Quoc Truong به عنوان Ngoc اولین سیب در فصل ارتش ، بازیگر Hiep Ga به عنوان اپل بلاگ و Gia Cat Du – نوه های Gia Cat Luong ، هنرمند برجسته مرحوم Pham Bang به عنوان اپل هنر و اپل از منابع زیست محیطی ، به عنوان اپل صنعتی ، بازیگر Ba یک سیب آموزشی و اقتصاددان سیب ، هنرمند ارجمند مین وونگ به عنوان مکانیک سیب و سیب زندگی …

هنرمند ارجمند Kuok Truong

نادرترین سیب های عجیب و غریب در تاریخ برنامه سیب - عکس 1.

نقش نگوک هوانگ در ارتش اپل در طول فصول همیشه برای هنرمند کووک هان “مصلوب” شده است. اما در اولین فصل Tao Quan در سال 2003 ، این نقش به Merocious Artist Quoc Truong داده شد. تنها زمانی بود که او در نقش Ngoc Hoang بازی می کرد و در برنامه ارتش اپل شرکت می کرد. با این حال ، بازی هنرمند Quoc Trượng در اولین فصل ارتش اپل هنوز برداشت های زیادی از مخاطبان به جا گذاشت.

هنرمند برجسته مرحوم Pham Bang

نادرترین سیب های عجیب و غریب در تاریخ برنامه سیب - عکس 2.

برای کسانی که عاشق طرح و کمدی هستند ، هنرمند شایسته Pham Bang یکی از چهره های بسیار معروف قدیمی است. وی همچنین در سال 2005 به عنوان Apple Van Nghe در برنامه ارتش اپل شرکت کرد. تا سال 2006 ، هنرمند ارجمند Pham Bang به شرکت در این برنامه ادامه داد ، اما با تصویر سیب منابع طبیعی و محیط زیست.

هنرمند فقید ون هیپ

نادرترین سیب های عجیب و غریب در تاریخ برنامه سیب - عکس 3.

هرچند خواننده فقید ون هیپ به نمایش ملاقات در آخر هفته بسیار علاقه داشت ، اما بندرت در صحنه ارتش سیب ظاهر می شد. تنها در سال 2006 بود که وی با پاسخی طنز آمیز و فراموش نشدنی نقش سیب صنعتی را بر عهده گرفت. در سال 2013 ، هنرمند Van Heep در این نمایش نقش مردم سراسر جهان را بازی کرد. وی همچنین آخرین باری بود که او قبل از مرگ در 72 سالگی در اپل ظاهر شد.

هنرمند با آن

نادرترین سیب های عجیب و غریب در تاریخ برنامه سیب - عکس 4.

نام Ba An برای مخاطبانی که به طور منظم درام های ویتنامی و همچنین نمایش های روی صحنه را تماشا می کنند ناآشنا نیست. علاوه بر این ، این بازیگر در سال 2007 از نقش به یاد ماندنی با تصویر سیب آموزشی در ارتش سیب استفاده کرد. تا سال 2008 ، او به عنوان یک سیب اقتصادی به شرکت در برنامه ادامه داد.

مین وونگ هنرمند ارجمند

نادرترین سیب های عجیب و غریب در تاریخ برنامه سیب - عکس 5.

هنرمند ارجمند Min Vuong یکی از کمدی هایی است که نمی توان در بسیاری از کمدی ها ، طرح ها و روی صفحه از آن چشم پوشی کرد. بنابراین ، او همچنین شخصی بود که در سال 2007 و 2008 برای پیوستن به ارتش اپل دعوت شد. در طول این دو سال ، وی به ترتیب نقش مکانیک اپل و Apple Life را بازی کرد. که در آن تصویر Apple Mechanic توسط مین وونگ یکی از نقش های عجیب و غریب اپل در نظر گرفته شده است که در نمایش ظاهر شد. در سال 2018 ، مین وونگ به عنوان Apple Huu بازگشت و خنده های زیادی به نمایش گذاشت.

بازیگر Heep Pile

نادرترین سیب های عجیب و غریب در تاریخ برنامه سیب - عکس 6.

هیپ گا یکی از کمدین هایی است که در نقش های کوچک در ارتش اپل نقش دارد ، اما تأثیر فراموش نشدنی را برای مخاطب به جا می گذارد.

در سال 2007 ، هیپ گا یک اپل بلاگ با ظاهری غریب که مخاطبان را مسخره کرد بازی کرد. با این حال ، همچنین در سال 2007 ، وی درگیر یک رسوایی مواد مخدر شد و درگیر یک چرخه کاری شد که باعث سقوط شغل وی شد.

تا سال 2010 ، هیپ گا در حال بازگشت به عنوان Gia Cat Du بود. از آنجا که این نقش بسیار موفق بود ، هیپ چیک در ارتش اپل 2011 شخصیت خود را با نام مستعار “حدس بزن همه چیز اشتباه” را ادامه داد.

طبق گفته VTV[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *