[ad_1]

میخانه ها ، رستوران های لذیذ نقره ای در اوایل سال ماکارونی را برای ده ها میلیون دانگ در جیب خود می فروشند - عکس 1.

ابتدای سال بسیاری از بارها و رستوران های شهر هوشی مین مملو از بازدیدکنندگان است. عکس: Đ.V

در یک میخانه پیاده رو در خیابان Truong Sa (منطقه Binh Thanh) ، مهمانان در تمام میزهای رستوران نشسته بودند. خیلی بعداً میهمانان برای برپایی میز جدید صبر می کردند.

آقای لو تووو (ساکن خیابان Dien Bien Phu ، منطقه Binh Thanh) گفت که در طول سال جدید ، تمام اعضای خانواده وی در خانه والدین خود جمع می شوند و برای صرف شام به رستوران می روند. با این حال ، فروشگاه خانوادگی در حال حاضر پر از مشتری است.

آقای وو گفت: “کل خانواده باید حدود 15 دقیقه صبر کنند تا یک میز برای نشستن آماده کنند. اگرچه مدت زمان طولانی طول می کشد ، همه خوشحال هستند. خانواده من به دلیل قیمت مناسب و خدمات سریع ، دوست دارند اینجا غذا بخورند.”

خانم نگوین هونگ ، صاحب میخانه فوق الذکر ، گفت که در اول ژانویه ، درآمد فروشگاه نسبت به روزهای عادی سه برابر شده است. به ویژه پس از شب سال نو ، فروشگاه مجبور شد به دلیل ازدحام ، مشتری را متوقف کند.

“صبح روز اول ژانویه مهمانانی که از آتش بازی برمی گشتند و وارد فروشگاه می شدند بسیار شلوغ بودند. مهمانان بیشتر به صورت گروههای 4 تا 10 نفره می آمدند. حدود ساعت 1 بامداد ما باید از بسیاری از مشتریان عذرخواهی کنیم که نمی توانند به آنها خدمت کنند. تمام کارکنان رستوران برای استراحت تا ساعت 5 صبح کار می کنند. “

به گفته خانم هونگ ، هزینه وعده های غذایی رستوران فقط 70،000 VND – 100،000 VND / غذا است ، بنابراین بسیاری از مشتریان از آنها پشتیبانی می کنند. انتظار می رود تعداد بازدیدکنندگان در 2 و 3 ژانویه همچنان شلوغ باشد.

نمایندگان برخی از بارها و رستوران ها در خیابان Phan Xich Long Street (منطقه Phu Nhuan) ، Tran Nao (منطقه 2) ، Dien Bien Phu (منطقه Binh Thanh) گفتند که فروش این رستوران ها 2-3 برابر افزایش یافته است. در سال جدید. دلیل این امر تا حدودی به دلیل تعداد زیادی از مردم است که سحرگاه اول ژانویه برای دیدن آتش بازی می روند. مشتریان عمدتا جوانان ، دانشجویان و دانشجویان برای استقبال از سال جدید هستند.

میخانه ها ، رستوران های نقره عالی در ابتدای سال ، فروش ورمیشل در جیب ده ها میلیون دانگ - عکس 2.

بازدید کنندگان مغازه ها اکثراً جوانان هستند. عکس: Đ.V

نه تنها رستوران ها ، میخانه های بزرگ “حقوق دریافت می کنند” ، برخی از رستوران های کوچک نیز در اولین روز سال افزایش بازدید کنندگان دارند.

تران تی توو ، صاحب یک فروشگاه رشته ماکارونی در خیابان تران ون دانگ (منطقه 3) ، گفت که او در اول ژانویه حدود 400 کاسه ماکارونی ، سوپ کنسرو شده و رشته فرنگی فروخته است. درآمد نسبت به روزهای عادی دو برابر شده است.

به گفته خانم ثو ، افزایش ناگهانی تعداد بازدید کنندگان به این دلیل است که بسیاری از رستوران های دیگر در خیابان تران وان برای فروش قرار دارند ، که باعث می شود مشتریان بیشتری به رستوران وی بیایند. علاوه بر این ، قیمت 25000 VND – 30،000 VND / فنجان رستوران نیز به فروشگاه کمک می کند تا تعداد زیادی مشتری داشته باشد.

میخانه ها ، رستوران های خوش طعم نقره ای در اوایل سال جاری ماکارونی را برای ده ها میلیون دانگ در جیب خود می فروشند - عکس 3

بیشتر رستوران های شهر هوشی مین نسبت به روزهای عادی قیمت را افزایش نمی دهند. عکس: Đ.V

فروشگاه رشته ماکارونی خانم Hoang Thi Ly حدود 500 متر با رستوران خانم Thu’s فاصله دارد. فروشگاه خانم لی نیز در اولین روز سال مملو از مشتری است .6 میز در رستوران مملو از مشتری است. خانم لی همیشه مجبور است برای خدمت به مشتریان در محل غذا خوردن و خرید غذا کار کند.

خانم لی گفت: “هر روز فروشگاه شلوغ است ، اما تقویم سال نو بسیار شلوغ تر است. در روزهای تعطیل ، فروشگاه Tet بیش از 300 کاسه با فروش بیش از 10 میلیون VND در روز می فروشد.”

به گفته دن سه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *