[ad_1]

مگان مارکل به دلیل دائمی بودن داستان از هیچ کجا از آسمان ، از طرف کاربران شبکه “بدون شماره بازار” انتخاب شد. همه اقدامات او از زمان پیوستن به خانواده سلطنتی توسط مردم صورت گرفته است.

چند هفته پیش ، مگان مارکل متهم شد که پسر آرچی را به عنوان “طعمه” برای پول درآوردن گرفته است. به ویژه ، خانواده مگان مارکل ضبط کردند تا صدای آرچی را نشان دهند تا به مخاطب بفرستد. در طول این ضبط ، کودک در یک مکالمه کوتاه با والدین چند کلمه ساده از جمله “سرگرم کننده” صحبت می کند. “مبارک” و “سال نو”. آرچی و والدینش تبریک سال نو را برای همه فرستادند و سه نفره ساسکس با خنده های شاد و خنده دار آرچی مکالمه را به پایان بردند.

وقتی خواهرش تهدید کرد که راز وحشتناک خاطرات آینده را فاش می کند ، مگان مارکل همچنان با موجی روبرو می شود - عکس 2.

از زمان ازدواج مگان با پرنس هری ، مگان مارکل و خواهر ناتنی سامانتا مارکل درگیری های زیادی با یکدیگر داشته اند.

ظاهر آرچی کوچک باعث جنجال در افکار عمومی شد. کاربران اینترنت معتقدند که آنها پسر خود را به عنوان یک ابزار روابط عمومی خارج می کنند و کسب درآمد غیرقابل قبول است. دیگران می گفتند که مگان مارکل همیشه می خواست از حریم خصوصی آرچی اطمینان حاصل کند ، اما آنها پسرشان را به طور فعالانه به کار خود سوق دادند.

اخیراً ، این مسابقه به محاصره مگان مارکل ادامه داد. بر این اساس ، در 8 ژانویه ، سامانتا مارکل – خواهر ناتنی با مگان مارکل کتاب را به طور رسمی در ایالات متحده منتشر می کند. به نقل از The Sun ، این كتاب در 330 صفحه قول می دهد “حقایق پنهان در خانواده را هنگامی كه عروس سلطنتی می خواهد از شر گذشته خلاص شود ، بیان كند.

همچنین این کتاب برای آشکار کردن حقایق تکان دهنده تری نسبت به یک رمان فانتزی تبلیغ شده است. تحلیلگران می گویند این کتاب مطمئناً حاوی اطلاعات تکان دهنده ای درباره مگان مارکل است که مدتهاست به خانواده اش پشت کرده است.

این حادثه مگان مارکل را به شدت نگران کرد ، زیرا از لحظه ازدواج وی ، شهر زادگاهش همیشه آزار دهنده بوده است. در حال حاضر ، بسیاری از منابع تأیید می کنند که عروس انگلیس سردرد زیادی دارد.

کوئن کن (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *