[ad_1]

مگان مارکل برای جشن گرفتن فرزند دوم خود مهمانی نخواهد داشت - عکس 2.

مگان هنگام ضبط ویدئویی از کنسرت Vax Live در شب 2 مه ، در باغ عمارت مونته سیتو نشسته بود و شکم بزرگ باردار خود را نشان می داد. تصویر:Vax Live.

در دوران بارداری پسر اولش آرچی ، مگان با پرواز از انگلیس به زادگاه خود رفت تا با همه دوستان معروف مهمانی برگزار کند. تخمین زده می شود که این مهمانی جشن به سبک آمریکایی نیم میلیون دلار هزینه داشته باشد.

با این حال ، بر خلاف دفعه قبل ، این بار مگان قصد دارد برای دخترش که چند ماه آینده به دنیا می آید مهمانی نگذارد. منبع فاش شده در هفتگی ایالات متحده که انگیزه های این تصمیم را دوشس ساسکس با دقت محاسبه کرده است.

این منبع گفت که پس از در نظر گرفتن اوضاع استرس زای همه گیر در جهان ، بازیگر سابق آمریکایی معتقد است که اکنون زمان مناسبی برای یک مهمانی نیست. در همان زمان ، مگان همچنین می خواهد “زمان و منابع” خود را به “استفاده بیشتر” اختصاص دهد. دوشس ساسکس با استفاده از این پول یک مهمانی کودک ترتیب می دهد تا برای کارهای بشردوستانه و خیرخواهانه مورد استفاده قرار گیرد.

ورق هفتگی ایالات متحده این منبع به نقل از منبع: “مگان فکر نمی کند که اکنون یک مهمانی کودک با هدایای لوکس مناسب باشد. جهان پر از درگیری و دشواری است. او و هری بسیار نگران مسائل بشردوستانه هستند ، و هر دو معتقدند که از زمان و منابع می توان برای یک هدف بهتر استفاده کرد “.

این منبع همچنین فاش کرد که برای مگان ، حمایت دوستان و به ویژه هری بیش از هر چیز برای او معنی دارد. ستاره فیلم لباس شاهزاده 36 ساله را به عنوان “شوهر کامل” ستایش کرد و اغلب او را در مراقبت از آرچی کمک می کرد.

این منبع افزود: “هری شریک زندگی کامل است ، او به خوبی از آرچی مراقبت می کند و سخت تلاش می کند تا خانواده خود را تأمین کند.”

مطابق با ستاره[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *