[ad_1]

مدت هاست که هنرمند پیچش یا حلقه زنی درخت ، نگوین ترونگ تانه (وان گیانگ ، هونگ ین) به دلیل نارنگی های “عظیم” خود برای بهار تت معروف است. او همیشه محصولات بی نظیر ماندارین را در بازار ارائه می دهد و سالها بسیار مراقبت می کند.

باغ ماندارین سنبل هنرمند Nguyen Trung Tan آماده جشن سال نو گاو است

آقای Thanh هر ساله به طور معمول حدود 300-400 نارنگی برای انتخاب پایه ، شکل و ایجاد گلدان های سنبل نارنگی بزرگ و چشم نواز وارد می کند. با این حال ، با وجود واردات بسیاری از درختان ، فقط 30-40 نارنگی واجد شرایط تشکیل و ساخت گلدان های زیبا با سنبل آب هستند.

“من 400 گیاه خریداری کردم ، اما فقط 30 گیاه برای تهیه یک گلدان بزرگ گل سنبل انتخاب شد ، همه گیاهان نمی توانند درست کنند. امسال خانواده من فقط می توانند 30 گلدان درست کنند ، تاکنون 10 فروخته شده است. گلدان و 20 گلدان که من هنوز هم هر روز از آنها مراقبت می کنم. “

حدود 400 ریشه نارنگی می تواند فقط 30 مورد گلدان های سنبل عظیم را انتخاب کند

از گلدانهای نارنگی باید مراقبت ، كاملاً مراقبت شود و روزانه آب داده شود تا سالم بماند

به گفته آقای ثان ، داشتن یک گلدان بزرگ ، زیبا و ماهر از سنبل آب همراه با نارنگی ، تلاش زیادی می طلبد و انجام آن به تجربه زیادی نیاز دارد.

“از یک درخت خوب که 3-5 ساله است قبل از ضربه زدن به گلدان مراقبت کنید. پس از اینکه به گلدان برخورد کردید ، باید مطمئن شوید که درخت از استحکام برخوردار است ، سپس برای ایجاد میوه تپه اقدام کنید ، یک سایبان برای ایجاد ایجاد کنید یک گلدان زیبا. بیش از یک روز طول می کشد تا سیم فولادی خم شود و یک سایبان خوب ایجاد کند. افرادی که خوب نیستند باید بیش از 2 روز این کار را انجام دهند. “

سنبل “فوق العاده بزرگ” حدود 3.5 متر ارتفاع و قطر آن حدود 1.2 متر است.

کل صندوق عقب باید متقارن باشد.

وقتی Tet می آید ، نارنگی ها را در گلدان می کوبند تا از آنها مراقبت کند.

به طور متوسط ​​، هر ماندارین سنبل دارای ارتفاع حدود 3.5 متر و قطر حدود 1.2 متر است. به طور خاص ، شکل درخت باید به عنوان سنبل آب متعادل شود ، شاخه های جوانه بالا می رود. هر نارنگی باید کاملا رسیده و آبدار باشد.

آقای تان چون از قد بلند بود و نمی توانست به قله برسد ، از نردبان بالا می رفت تا از او مراقبت کند.

از آنجا که نارنگی سنبل برای مشتریان کاملاً “انتخاب” است ، قیمت بالای آن نیاز به مراقبت دقیق دارد ، بنابراین تولید زیاد غیرممکن است: “این سنبل نارنگی توسط هیچ کس قابل خریداری نیست زیرا قیمت آن بسیار بالا است. من آن را بسیار سخت گیر می دانم. و به طور کامل ، بنابراین من نمی توانم کار زیادی انجام دهم. تعداد خریداران بیشتر شرکت ها ، دفاتر و غول ها هستند. “

ریسمانهای کوچک استیل به حالت خمیده درآمده ، شاخه ها و نارنگی ها را بهم می بندند.

هر گلدان نارنگی با سنبل آبی می تواند Tet را تا پایان ماه سوم قمری بازی کند و باید سالها صبر کند تا بتواند این درخت را دوباره شکل دهد تا از مرگ درختان جلوگیری کند.

ماندارین هایی با ارتفاع کم و سایبان کوچک به شکل هرم روی هم قرار می گیرند تا به مشتریان خدمات دهند.

در حال حاضر ، هر گلدان نارنگی با سنبل آب از 24 تا 30 میلیون VND در هر جفت هزینه دارد. آقای ثان گفت که به دلیل تأثیر اپیدمی COVID-19 ، قیمت فروش نارنگی سنبل در این سال با خریداران کمتر کاهش می یابد.

مطابق با دانش جوان است[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *