[ad_1]

در اواسط سال 2019 به سمت ایالات متحده ، Huong Tram از بازار موسیقی ویتنام ناپدید شد. در سرزمین پرچم ها ، او موافقت می کند تا در برخی از رویدادهای کوچک برای تأمین هزینه زندگی خود شرکت کند و گاهی در استودیو فیلم آواز می گیرد.

در طول اقامت خود در خارج از کشور ، این خواننده گفت که همیشه به دلتنگی های خود اهمیت می دهد و امیدوار است که با خانواده اش در Tet دیدار کند.

“هرگز در شب سال نو نرو”

هونگ تراموا در صحبت از ایالات متحده گفت که او بسیار نوستالژیک است. این خواننده 25 ساله گفت: دلم برای پدر و مادرم تنگ شده و امیدوارم برای خرید تت و تشویق به خانواده ام برگردم.

هونگ تراموا: خیلی زود وارد زندگی شدم ، گاهی خسته - تصویر 2.

هونگ تراموا گفت که آرزو دارد که به خانه برود و با پدر و مادرش برای Tet خرید کند.

او در گذشته تجربیات به یادماندنی بیشتری را برای تت به اشتراک گذاشت ، خصوصاً داستان “پرش قطار” از وینه (Nge An) به هانوی برای دیدار با برادرش در کودکی.

“وقتی کودک بودم ، با قطار به هانوی رفتم تا به دیدار برادرم بروم و در آکادمی ملی موسیقی تحصیل کنم. من واقعاً می خواستم آواز بخوانم ، اما پدر و مادرم موافق نبودند ، بنابراین من فقط می توانم بعد از در تعطیلات تابستانی برای بازدید از آن قطار کنید.

من معمولاً با مادرم می روم ، اما فقط پس از تعطیلات به Tet. از آنجا که من بسیار پیگیر و علاقه مند به آواز بودم ، می خواستم ببینم که خواهران و برادرانم آواز یاد می گیرند ، بنابراین برای دیدن او قطار گرفتم. در این قطار ، من داستانهایی درباره شکوفه هلو ، تعطیلات Tet شنیدم … اینها داستانهایی بودند که وارد زندگی من شدند. “

با نگاهی به فصل های Tet قبل از ویتنام ، صاحب خانه ضربه زد خواهر باران وی گفت: “من هرگز در شب سال نو به نمایش نمی روم ، هر اتفاقی که بیفتد. نه اینکه نمی خواهم به مخاطب کمک کنم ، اما من همیشه سال نو را با پدر و مادرم می گذرانم. ساخت سینی برای خاله ها با والدین ، ​​بخور دادن برای مادربزرگ ها و پدربزرگ و مادربزرگ … این فقط یک بار در سال یک احساس است. “

هونگ ترامپ یادآوری می کند: “هنگامی که برنامه های همکارانم را در شب سال نو در تلویزیون تماشا می کنم ، اغلب به پدر و مادرم نگاه می کنم و احساس می کنم آنها خوشبختترین مخاطب هستند زیرا خانواده من در تمام مدت دور هم جمع شده اند.”

هونگ تراموا: خیلی زود ، گاهی خسته وارد زندگی شدم - تصویر 3.

هنگامی که او هنوز در ویتنام بود ، برنده The Voice 2012 همیشه از رفتن به سال نو برای رفتن به خانه با پدر و مادر خود امتناع می ورزید.

در سال 2022 ، او تازه به ویتنام بازگشت

آخرین تت ، هونگ تراموا مخفیانه برگشت تا خانواده اش را غافلگیر کند. وی تأیید کرد که هیچ چیز به اندازه حضور در کنار والدین در روزهای آخر سال خوشحال نیست.

با این حال ، در این سال جدید قمری ، خواننده متولد 1995 ، به دلیل ترجمه Covid-19 نتوانست برگردد.

“اول ، سفر بسیار دشوار است. دوم ، بگذارید بگوییم من می توانم بین دوره خود 20 روز مرخصی بگیرم و در ایالات متحده كار كنم ، اما وقتی به ویتنام برمی گردم باید 14 روز قرنطینه كنم. متأسفانه بیماران مثبت وجود دارد ، قرنطینه هونگ تراموا گفت: “ممکن است بیشتر طول بکشد. بنابراین من از والدین و خواهران و برادرانم می خواهم که به خانواده ام برنگردند.”

هونگ تراموا: خیلی زود وارد زندگی ام شدم ، گاهی احساس خستگی می کردم - تصویر 4.

در پاسخ ، زین هونگ تراموا گفت که قصد دارد در سال 2022 به هنر برگردد.

“در قلبم و قدم به سرزمین جدید ، هرگز دلتنگی خود را رها نکرده ام ، دلم برای مخاطب تنگ شده است. حتی اگر اینجا تنها باشم ، در تت سعی خواهم کرد که بانگ چونگ ، بن تت کامل بخرم ، سعی کنید گریه نکنید و تشویق کنید که وقتی اوقات سختی را پشت سر می گذارید ، در کنار همه خواهید بود “.

جواب زینگهونگ تراموا گفت که قصد ندارد دوره را به پایان برساند و در سال 2021 به ویتنام برگردد. “خواننده گفت:” زمان تحصیل و زندگی در ایالات متحده حدود 3 سال طول خواهد کشید ، شاید من تا سال 2022 برگردم. “

هونگ تراموا با بازگشت به سفر هنر و یادگیری گفت: “من خیلی زود وارد زندگی شدم ، چیزهای پیچیده ، بی عدالتی ها را تصور نمی کردم … بنابراین بعضی اوقات احساس افسردگی و خستگی می کردم.” چگونه در گذشته رشد کنیم

“این لحظه دشوار ، زندگی مستقل و تنهایی چیزهای زیادی به من آموخته است. این یک درس بالغ است که باید یاد بگیرم ، هیچ کس نمی تواند در مورد من یاد بگیرد. من از دیگران نمی دانم. و برای من ، خانه جایی است که آنها هستند وی گفت: “این تنها خانه من در ضمیر ناخودآگاه من است ، جایی است که باید آن را برگردانم.”

پس از کسب عنوان قهرمان موسیقی نمایش ، خوانندگانی مانند Uyen Linh ، Huong Tram یا Hoai Lam به سرعت وارد بازار شدند و به موفقیت دست یافتند.

(به گزارش زینگ نیوز[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *