[ad_1]

هنرمند ارجمند Hoai Lin اخیراً در بیست و ششمین گلدان آلو برای دریافت جایزه جامعه حضور یافت. همچنین این زمان نادر است که یک کمدین مرد در یک رویداد ظاهر می شود.

“من بیشتر در معابد زندگی می کنم ، دوست دارم شعر بنویسم”

Hoai Lin در مورد زندگی فعلی صحبت کرد و گفت که پس از دو شوک ، عزیمت کمدی چی تای و بستگانش ، او اکنون از نظر ذهنی پایدار است.

وی گفت: “مردم پس از مرگ چی تای نگران سلامتی من هستند. اما من خوب هستم. این بار در تلویزیون ظاهر شدم تا به مخاطبان بگویم حال من خوب است.”

Hoai Linh: من بیشتر در To Church زندگی می کنم - تصویر 1.

Hoai Linh روی فرش قرمز زرد مای. تصویر: فونگ لام

کمدین مرد اعتراف کرد که در سال گذشته به ندرت به بازیگری می رود ، نمایش های بازی را قبول نمی کند. وی گفت: “من عمدتا در زیر کلیسای کنار کلیسا زندگی می کنم ، از زندگی یک کشاورز لذت می برم و از باغ مراقبت می کنم.”

به لطف زندگی آهسته ، هوی لین سرگرمی جدیدی دارد – شعر نوشتن. هوای لین گفت: “وقتی اعتماد می کنم ، بندرت اعتراف می کنم ، اما ذهنم را در معرض آیات قرار می دهم.”

پیش از این ، Hoai Linh برنامه را پوشش می داد ، اما از دو سال گذشته عملا در برنامه های تلویزیونی غایب بود. بسیاری از حضار سکوت وی را زیر سوال برده و زیر سوال بردند.

تبادل با زینگ، کمدین مرد گفت: “من هم می خواهم به نمایش بازی برگردم ، اما برنامه حفاظت و انسانیت را در اولویت قرار می دهم. با نمایش بازی ، احتمالاً سن من گذشته است. او تأیید کرد که محدودیت دریافت نمایش های بازی به معنای متوقف کردن هنر است.

“دیروز یک کارت از پیش تعیین شده را بارگیری کنید ، از جمله چیزی که من واقعاً دوست دارم. اگر پاهای شما می خواهند متوقف شوند ، چه چیزی شما را گام به گام متوقف می کند. بنابراین من فکر می کنم من متوقف نمی شوم. چیزهایی که من را از متوقف کردن باز می دارد. قدم علاقه به کار است. هرگز برای ترک این کار “، او گفت.

“فقط وقتی ترجمه کامل شود هنر شکوفا می شود”

با Hoai Linh ، شرکت در نمایش های طولانی همیشه احساسات و تعالی زیادی به او می بخشد. در سال 2020 ، او با بازی در نقش یک کمدین در اپرا مخاطبان را جشن گرفت لباس عروس مقابل دروازه معبد.

Hoai Linh: من بیشتر در To Church زندگی می کنم - تصویر 2.

کمدین مرد گفت که می خواهد این جایزه را به نوجوانانش اهدا کند.

هوای لین گفت که جوایز زیادی دریافت کرده است. بنابراین ، پیروزی دیگر هدف او نیست. وی گفت: “من جایزه جوانان را می خواهم. در این سن نیازی نیست که خودم را با کسی مقایسه کنم. هرکسی که جایزه را دریافت کرد نیز خوشحالم ، تبریک می گویم.”

تبادل با زینگ Hoai Linh در مورد برنامه استقبال از Tet 2021 گفت: “به عنوان یک هنرمند ، لذت بردن از خنده برای تماشاگران است. به مناسبت Tet ، ما وقت گذراندن با خانواده خود را نداریم. به یک عادت و خوشبختی یک هنرمند تبدیل شوید.” او می خواهد مرحله جنوبی و همچنین فعالیتهای هنری پر جنب و جوش به خارج از MV و درام وب بازگردند.

با یادآوری صحنه جدید لبخند ، جایی که او و هنرمند فقید Huu Loc به بسیاری از جوانان مسن مانند Truong Giang ، Lam Vy Da ، Nam Thu … کمک کردند ، Hoai Linh اعتماد کرد: “امیدوارم که در اوقات دشوار ، لبخند جدید باید بسته شود وضعیت روشن تر است و صحنه برمی گردد.

من همچنین امیدوارم که ترجمه Covid-19 خیلی زود انجام شود. فقط با پایان یافتن همه گیری می توان فعالیت های هنری را شکوفا کرد.

به گفته زینگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *