[ad_1]

من از تلاش برای کسب درآمد در آمریکا خسته شده ام

– پس از گذشت نزدیک به 8 سال در ایالات متحده ، به نظر می رسد زندگی فعلی دوک تین پر از یک خانواده صلح طلب ، یک زندگی پایدار و ثروتمند است. شغل فعلی شما در ایالات متحده چیست؟

من در حال حاضر در رسانه ها ، تبلیغات و کار در ایستگاه های تلویزیونی ویتنامی زبان ، برای شرکت های ویتنامی در ایالات متحده کار می کنم. به دلیل همه گیری ، مشکلات زیادی در گذشته وجود دارد ، اما من همیشه سعی می کنم. هشت سال خیلی سریع گذشته است که هنوز هم احساس می شود یک روز جدید است. هیچ وقت فکر نمی کردم اینقدر در آمریکا باشم!

“چه دلیلی برای این مدت طولانی ماندن وجود دارد؟” من شنیدم که دوک تین اشتغال دارد که حقوق فعلی تا 10 هزار دلار در ماه است و من با 16 میلیارد در خانه زندگی می کنم؟

این درآمد من بدون ترجمه است و باید همزمان 2.3 شغل کار کنم. بعضی اوقات ، وقتی تقریباً خسته شده بودم ، وقتی برای غذا خوردن به خانه می رفتم ، خوابم می برد. از ساعت 6 صبح بیدار شوید و تا ساعت 10:30 شب کار کنید. آخر هفته ها باید میزبان نمایش ها باشند ، حتی باید از خوابیدن در هواپیما استفاده کنم. سپس مجبور شدم کارم را ترک کنم چون خیلی خسته بودم ، اگر به کار خود ادامه می دادم باید به روانپزشک مراجعه می کردم.

تقریباً 2 سال طول کشید تا به تمام زندگی ام در اینجا عادت کنم. در واقع ، چون من در همه کار ابتکار عمل را دارم تا به کار و زندگی عادت کنم ، اما کار و زندگی به من عادت نخواهد کرد. این را بگویید تا درک کنید که مشکلات وجود دارد و نتایج خوبی نیز دارد ، موفقیت و شکست.

دوک تین بازیگر: من از تلاش برای کسب درآمد در آمریکا خسته شده ام - عکس 2.

– هنگامی که او برای اولین بار به آمریکا آمد ، او گفت که همسرش باید امور مالی خانواده را تحویل بگیرد. الان چطوره؟

از زمانی که برای اولین بار به آمریکا آمدم ، باید همه کارها را انجام می دادم ، از فروش آنلاین ، کمک به پدرشوهرم در پروژه های ساختمانی ، فروش برای ایستگاه های تلویزیونی … همه چیز باید ابتکار عمل را داشته باشد. در آمریکا ، اگر کار نکنید ، احساس بسیار بی فایده ای خواهید کرد زیرا همه مشغول هستند. فقط در آخر هفته ها خانواده می توانند با هم وقت بگذارند.

خانواده همسرم نیز در آغاز با همه چیز بسیار از من حمایت می کردند و آنها همچنین دوستانی داشتند که به من کمک می کردند. زندگی در آمریکا لازم نیست خیلی خوب باشد ، فقط تلاش ، سخت کوشی و صداقت همیشه کارساز است. همیشه کار وجود دارد ، فقط مردم انتخاب می کنند و از انجام آن امتناع می ورزند!

دوک تین بازیگر: من از تلاش برای کسب درآمد در آمریکا خسته شده ام - عکس 3.
دوک تین بازیگر: من از تلاش برای کسب درآمد در ایالات متحده خسته شده ام - عکس 4.

– شما یک بار به دلیل ازدواج با یک زن ثروتمند در آمریکا برای تغییر زندگی خود شهرت کسب کرده اید ، حقیقت چیست؟

همسرم که درگیر هنر نیست فقط در بخش حقوقی بانک کار می کند بنابراین ثروتمند نیست. ما هر دو تلاش می کنیم با هم کار کنیم و تاکنون در آمریکا ثروتمند نیستیم ، به اندازه کافی برای پرداخت همه مالیات ها و کمی مراقبت اضافی. در آمریکا ، من فقط هر ماه که زندگی می کنم باید هزینه های خود را پرداخت کنم.

ایده رفتن به آمریکا برای یافتن شهرت اشتباه است

این که هنرمندان ویتنامی شهرت خود را در خارج از کشور کنار بگذارند امری خطرناک است. با شناختن بسیاری از هنرمندان مثل من ، آیا احساس می کنید این درست است؟

بدون خطر شکست هیچ موفقیتی حاصل نمی شود. هنرمندان جوان می بینند که ستارگان بزرگ بسیار موفق و ثروتمند بوده اند ، در سنین پیری از بیماری و فقر رنج می برند ، که این یک درس ارزشمند برای جوانان برای یادگیری و تغییر است.

بنابراین فکر می کنید این هنرمند چه چیزی را به ایالات متحده منتقل کرده است؟

ویتنامی ها در ایالات متحده بارهای زیادی دارند ، اول از همه ، موضوعیت همه ، که در آمریکا موفق ، ثروتمند خواهد بود. این برای همه اتفاق نمی افتد ، زیرا همه مشکلات خاص خود را دارند.

هر کس یک انتخاب دارد ، اما به طور کلی او همچنین باید ثابت ، فراوان و آرام باشد ، اما دویدن به دنبال هاله هرگز کافی نخواهد بود. آمریکا بهشتی برای سهولت انجام این کارها نیست ، جایی است که باید با خود بجنگید و از ابتدا شروع کنید. اگر برای کار در امریکا به ایالات متحده می روید ، باید تلاش کنید تا متوجه شوید که این شهرت اشتباه است.

– نه تنها شما ، بلکه بسیاری از هنرمندان ویتنامی نیز در انجام انواع فعالیت ها برای امرار معاش تلاش کرده اند ، چه چیزی در زندگی اینجا جذاب است که باعث می شود مردم چنین فداکاری کنند؟

همانطور که گفتم ، هنرمندانی که برای زندگی به ایالات متحده می آیند هم مزایا دارند و هم معایب. اگر تجارت در جامعه ویتنام سودمند باشد ، دریافت پشتیبانی آسان است ، اما اگر هنگام رفتن به یک کار عادی دیگر موفق نشوید ، نمی توانید آن را انجام دهید. این حلقه معیوب دست و پای بسیاری از هنرمندان را به هم متصل می کند و آنها سرانجام شغل خود را رها می کنند تا به طور عادی کار کنند ، اما وضعیت آنها بهتر است.

همسرم همیشه از من برای بازگشت به ویتنام برای انجام کارهای هنری حمایت کرده است

– نزدیک به 9 سال ازدواج ، او و همسرش نیز از فرشته کوچک استقبال کردند. بعد از تولد بچه ها ، چه تغییری در زندگی زوج شما ایجاد شده است؟

من بسیار خوشحال ، خوشحال و شادی بیشتر می شود که دخترم روز به روز رشد می کند. پس از بچه دار شدن ، من نسبت به والدینم احساس ترحم بیشتری می کنم ، زیرا برخی از دشواری هایی را که برایم مهم است درک می کنم.

به دلیل اپیدمی در کالیفرنیا ، نزدیک به یک سال هیچ مهمانی یا برنامه ای برگزار نشد ، فقط کار کنید و سپس به خانه بروید. هر از گاهی با چند دوست صمیمی ملاقات می کردم تا غذا بخورم. به دنیا آوردن بچه سخت است ، به خصوص وقتی کودک 1 ساله است.

دوک تین بازیگر: من از تلاش برای کسب درآمد در آمریکا خسته شده ام - تصویر 5.
دوک تین بازیگر: من از تلاش برای کسب درآمد در آمریکا خسته شده ام - عکس 6.
دوک تین بازیگر: من از تلاش برای کسب درآمد در آمریکا خسته شده ام - تصویر 7.

– چگونه وقت خود را برای حمایت از همسرتان برای مراقبت از کودک خود تنظیم می کنید؟

از آنجا که من باید پول در بیاورم ، من هنوز کار می کنم ، کارمندان روستایی می توانند در خانه به صورت آنلاین کار کنند ، بنابراین من وقت زیادی برای مراقبت از کودکان دارم. وقتی از محل کار به خانه می آیم ، گاهی برنج می پزم ، گاهی از فرزندان همسرم مراقبت می کنم ، به طور کلی تغییر می کنم. در پایان هفته ، آن دو فرزندان خود را به کلیسا بردند ، برای استراحت خرید و خرید کردند.

– بعد از آمدن به آمریکا ، آیا هیچ وقت هنر را از دست داده اید؟

من قبلاً حدود 3 هفته به ویتنام برمی گشتم ، اما امسال نمی توانم برگردم. من همچنین پیشنهادهای زیادی برای فیلم ها دریافت کردم ، اما هنوز چیزی حل نکرده ام. شاید اگر ترجمه متوقف شود ، همه چیز به حالت عادی برگردد ، من به خانه سفر می کنم و قرار است در بازی ها ، فیلم های کوتاه و سفرهای داوطلبانه برنامه ریزی شده برای ماه مه 2021 شرکت کنم.

– آیا همسرت از بازگشت شما به ویتنام برای ادامه کار هنری حمایت می کند؟

همسرم در هنر شرکت نمی کند اما با من همدردی می کند. وقتی همه چیز را مرتب می کنم ، دوباره درگیر پروژه های فیلم جدید می شوم. همسرم به من می گوید که او همیشه از او حمایت می کند ، مهم این است که همه چیز متعادل شود.

مطابق با VietNamNet[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *