[ad_1]

مقامات منطقه ها تین به دلیل ترجمه COVID-19 ازدواج را برای سومین بار به تعویق انداختند - عکس 1.

در تاریخ 29 ژانویه ، آقای نگوین با چین ، معاون اداره فرهنگ و اطلاعات بخش تاچ ها ، اطلاعاتی را درباره به تعویق انداختن عروسی پسرش توسط خانواده اش به دلیل همه گیری COVID-19 ، منتشر کرد. پس از آنکه اطلاعات منتشر شده بسیار مورد توجه جامعه آنلاین قرار گرفت ، همه حمایت و تشویق خود را ابراز داشتند.

“خانواده آقای Nguyen Ba Chien و خانم Bach Thi Tuyet ، گروه مسکن 7 ، Thach Ha ، مایلند اعلام کنند ، زیرا اپیدمی COVID-19 بسیار پیچیده است ، بنابراین خانواده شما مایل به جلوگیری از برگزاری جشنواره هستند. برای ما دو نفر در 1 فوریه 2021. ما امیدواریم که همه شما درک خوبی داشته باشید “، محتوای منتشر شده توسط آقای Chien.

مقامات منطقه Ha Tin به دلیل ترجمه COVID-19 ازدواج را برای سومین بار به تعویق انداختند - عکس 3.

مطالب آقای Chien ، که در صفحه شخصی وی منتشر شده است.

آقای چین در مورد به تعویق انداختن عروسی کودک گفت: “خانواده من در نظر دارند هفته آینده برای پسرم عروسی برگزار کنند ، اما توسعه بیماری همه گیر COVID-19 آنقدر پیچیده است که برای تأمین امنیت باید به تعویق بیفتد. از همه. “

شناخته شده است که برای سومین بار خانواده وی در تاریخ 1/2/2021 مراسم عقد پسرش را برگزار می کنند. خانواده وی دعوت نامه های عروسی را به اقوام و میهمانان اهدا کردند و سینی را سفارش دادند. به محض اینکه اطلاعات در مورد بیماری تمایل به بازگشت داشت ، آقای Chien تماس گرفت و همه کارها را لغو کرد. این بار خانواده او نیز سینی را سفارش داده و برای میهمانان کارت فرستادند.

سرهنگ ارشد نگوین هوای ویت ، رئیس پلیس منطقه Thach Ha ، گفت: “اقدامات Chien قابل تحسین است و همه باید آن را دنبال کنند. امیدوارم که همه شهروندان با چنین احساسی از هویت به راحتی توسط اپیدمی COVID-19 کنترل شوند.” .

در تاریخ 28 ژانویه ، با توسعه پیچیده اپیدمی COVID-19 ، کمیته استانی Ha Tinh با صدور نامه ای به پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر COVID-19 در منطقه پرداخت و از بخشهای استانی ، سازمان های مردمی و مناطق درخواست کرد. شهرها ، شهرها باید اقدامات جدی برای جلوگیری و کنترل بیماری های همه گیر را اجرا کنند.

به ویژه ، کمیته راهبری پیشگیری و کنترل COVID-19 در استان ها تینگ از مقامات محلی خواست که سریعاً بازبینی کرده و لیستی از شهروندانی را که از خارج از کشور بازگشت می کنند ، شهروندانی که از شهرک های همه گیر خارج می شوند ، تهیه کنند (Hai Duong ، Quang Ning …) 14 روز برای گزارش پزشکی و قرنطینه.

هاینگ از شما خواسته است جشنواره ها ، کنفرانس ها ، سمینارهای غیر ضروری را متوقف کند … ، موارد خاص باید با دستورالعمل های استان مشورت شود و موارد عدم رعایت اقدامات پیشگیرانه را به شدت بررسی می کند. ضد اپیدمی COVID -19.

علاوه بر این ، این استان همچنین نیاز به کنترل دقیق افرادی دارد که از طریق جاده ، دریا ، منطقه مرزی وارد مناطق مرزی می شوند. به خصوص افرادی که از طریق مسیرها ، دهانه ها یا خطوط دریایی به طور غیرقانونی وارد می شوند.

کمیته حزب ولایتی ها تین به فرماندهی ارتش استان دستور داد تا با هماهنگی وزارت بهداشت و سکونتگاه های بشری در سازماندهی مکان های انزوا برای شهروندان ورودی از کشور از طریق دروازه مرزی بین المللی کاو تئو برای آماده سازی شرایط برای اجرا. نمونه گیری برای COVID -19.

رنگ nguyễn

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *