[ad_1]

تفکر در ریاضیات شکلی از ریاضیات است که به معلمان علاقه مند است و در سطح ابتدایی تدریس می شود. معمولاً ریاضیات سطح 1 ضرب و تقسیم را با تفریق اضافه می کند و مشکلات حل اغلب به خوبی در برنامه درسی قرار می گیرند ، فقط فرمول را اعمال کنید.

با این حال ، برای تفکر ریاضی ، دانش آموزان نمی توانند به سادگی فرمول ارائه شده را بکار گیرند ، اما برای رسیدن به مناسب ترین راه حل باید فکر کنند. به همین دلیل مادری وقتی معلم مسئله ریاضیات را برای فرزندش ارسال کرد ، برای شکایت به این گروه رفت زیرا “شور” بود.

معلم جواب او را به خانه فرستاد ، مادر شور بود ، در حالی که شهروندان بی وقفه می خندیدند - عکس 1.

این موضوع هزاران تعامل و صدها نظر را به خود جلب کرده است.

مشکل این است:

“یک چوپان درگذشت و 17 اسب برای سه کودک با اراده زیر باقی گذاشت:

“به پسر كوچكتر نصف اسب بده.”

“یک سوم اسبها را به من بده.”

“دو نهم اسب ها را به من بده.” این سه برادر در مورد چگونگی انجام این کار گیج شده بودند. لطفاً به آنها کمک کنید بدون نیاز به بریدن اسبها ، شرایط خود را به اشتراک بگذارند. ”

درست است که وقتی متن را می خوانید ، حتی یک بزرگسال در ابتدا هنوز در مورد نحوه توزیع یکنواخت آن سردرگم است ، حتی یک کودک در کلاس 5 را ذکر نمی کند. و در ابتدا همه فکر می کردند که این پسر اشتباه کرده است. من باید اینگونه روی معلم “نمک بزنم”. به طور غیر منتظره ، هنگام خواندن پاسخ ، همه مجبور شدند “از راه حل سریع و بیش از حد خطرناک این مشکل توسط پسر کوچک” قدم بردارند “.

پاسخ دانشجو: “ما به شرح زیر تقسیم خواهیم کرد: 17: 3 = 5 (2 کودک باقی مانده است). 2 بچه را برای فروش ببرید تا پول را به 3 برادر تقسیم کنید.

پس از خواندن این مقاله ، کاربران شبکه دائماً می خندیدند. بسیاری از مردم حتی می گویند: “این را به راحتی تقسیم کن” ، “پسر خیلی باهوش است. بسیار عملی”.

در واقع ، این مشکل کلاس 5 است. و برای حل این مشکل دانش آموزان باید اسب دیگری قرض کنند تا تعداد کل اسب ها برای محاسبه آسان 18 باشد. سپس موارد زیر را انجام خواهید داد:

– پسر کوچک تعداد اسبها را دریافت کرد: 18: 2 = 9 اسب.

– خواهر بزرگتر تعداد اسبها را دریافت کرد: 8: 3 = 6 اسب.

– برادر دوم تعداد اسبها را دریافت خواهد کرد: 18: 9 = 2 اسب.

اگرچه ما اسب دیگری گرفته بودیم ، اما تعداد کل اسبهای تقسیم شده توسط این سه برادر: 9 + 6 + 2 = 17 اسب بود. بنابراین فرزندان طبق خواسته پدر به درستی از هم جدا شدند.

هونگ هان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *