[ad_1]

آموزش سرگرم کننده است ، اما همچنین پر از فشار است. نه تنها انتقال دانش به گونه ای که فهم آن آسان باشد ، بلکه اشتیاق و اشتیاق در هر دانش آموز همیشه به سمت ارزش های مثبت است.

به همین دلیل معلمان حرفه ای همیشه یاد می گیرند که چگونه روحیه را متعادل کنند تا فضای شادی را به کلاس بیاورند و به دانش آموزان کمک کنند تا درس ها را راحت تر یاد بگیرند.

مطابق با اخبار اخباراخیراً ، یک حمله قلبی توسط یک دوربین امنیتی در یک مدرسه فیلمبرداری شده است. در ویدئویی که می بینیم ، معلمی که از سالن به سمت کلاس می رود کاملاً خسته به نظر می رسد. اما ناگهان وقتی به جلوی کلاس رسید ، برای چند ثانیه مکث کرد ، لباس هایش را مرتب کرد ، روی عینکش فشار آورد ، حالت چهره اش را تنظیم کرد ، با لبخند تمرین کرد و سپس وارد کلاس شد.

سپس ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شد به سرعت باعث “طوفان” شد. بسیاری از کاربران اینترنتی معتقدند که این عمل فوق العاده ، گرم و لذت بخش است زیرا انرژی مثبتی را برای دانش آموزان به همراه دارد. طبق اطلاعات مشترک ، این لحظه در مدرسه ای در چینگ هوانگدائو ، استان هبی ، چین ثبت شده است. معلمی که در این ویدئو حضور دارد معلم چن رونگیانگ است.

معلم جلوی کلاس اقدامی عجیب انجام داد که بلافاصله به شبکه های اجتماعی حمله کرد زیرا بسیار حرفه ای و شیرین بود - عکس 1.

معلمی که در این ویدئو حضور دارد معلم چن رانکیانگ است.

آقای چن رانکیانگ که به طور ناگهانی برای بسیاری از افراد شناخته شد ، گفت که وقتی احساس خستگی می کنید ، اصرار به آرامش دارید. همچنین این معلم توجه دارد که تمام احساسات منفی را جلوی در کلاس بگذارد و در شرایط خوبی قرار داشته باشد و میل به ایجاد تأثیرات مثبت برای دانش آموزان داشته باشد.

کودک خوشبخت وقتی بزرگسال خوشحال باشد. بنابراین ، وقتی معلمان به کلاس می آیند ، آنها می خواهند دانش آموزان با موفقیت وارد مدرسه شوند ، آنها باید یاد بگیرند که اول خودشان را خوشحال کنند ، اول اینکه خودشان را خوشحال کنند. زیرا وقتی معلم خوشحال شود ، معلم نیز خوشحال می شود ، کودک در این روز خوشحال می شود. معلم مبارک ، هزاران دانش آموز به راحتی موفق می شوند.

سلام دن[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *