[ad_1]

مصمم به دفع همه گیری ، محافظت از سلامت انسان در درجه اول قرار دارد - عکس 1.

پذیرش حمله به عنوان اصلی ترین حمله ، مصمم برای مبارزه با اپیدمی در سراسر کشور است

نخست وزیر فام مین شین در خاتمه جلسه با وزارت بهداشت در 15 مه ، وظایف فوری مربوط به اپیدمی COVID-19 و کارهای تبلیغاتی را متمرکز کرد.

نخست وزیر تأیید کرد که ما عمدتا وضعیت را کنترل می کنیم ، اگرچه اپیدمی در برخی از شهرک ها پیچیده است. موارد ثبت شده اخیر در منطقه انزوا است ، در منطقه کنترل ، هیچ خطر گسترش در جامعه وجود ندارد.

با این حال ، کاملاً ذهنی ، بی احتیاطی یا هوشیاری خود را از دست ندهید. رئیس دولت خواستار تقویت بازرسی ، بررسی ، ارزیابی و غلبه بر نقاط ضعف ، محدودیت ها و کاستی ها در پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر ، پیشگیری و کنترل از راه دور ، در اوایل و قبل از همه گیری شد. بهبود فعال تر نهادها ، سازوکارها و سیاست های این کار.

استفاده از یک رویکرد جدید برای پیشگیری و کنترل اپیدمی ، ترکیب هماهنگ ، منطقی و م betweenثر بین دفاع و حمله ، حمله اصلی ترین حمله است. نخست وزیر پس از تجزیه و تحلیل مکرر این موضوع در جزئیات ، در جلسه مفهوم اصطلاح “حمله فعال” را تعمیق بخشید تا وزارتخانه ها ، سازمان ها ، شهرک ها و کل ملت آن را درک کنند.

مصمم به دفع همه گیری ، محافظت از سلامت انسان در درجه اول قرار دارد - عکس 3.

نخست وزیر فام مین چین در مورد مشکلات ، محدودیت ها و موانعی که بخش بهداشت باید با آنها کنار بیاید و آنها را برطرف کند ، مشترک بود. در عین حال احساس مسئولیت کل بخش مراقبت های بهداشتی را در خط مقدم تحسین ، تأیید و تحسین می کنیم. عکس: VGP

بر این اساس ، حمله فعال به معنای آزمایش فعالتر و فعالتر و بسیج همه منابع قانونی برای تمرکز بر این کار بسیار مهم است ، بنابراین موارد را به موقع کشف می کند. فناوری رهگیری باید مطابق با مقررات وزارت اطلاعات و ارتباطات اعمال شود.

اجرای استراتژی واکسیناسیون ، افزایش دسترسی به منابع واکسن ، خرید واکسن مطابق با برنامه ها و برنامه های تعیین شده ، از جمله انتقال فناوری. برای تقویت تحقیقات و تولید واکسن ها ؛ واکسیناسیون موثر ، اولویت های صحیح را سازمان می دهد. تقویت بیشتر تجهیزات ، تجهیزات و امکانات برای ابتکار عمل در جلوگیری و کنترل بیماری های همه گیر ، به ویژه در شهرک های کلیدی و پر خطر.

بخش بهداشت باید با نهادهای مربوطه هماهنگی کند تا پیشگیری و کنترل بیماریها را با نیازهای متنوع تر ، غنی تر ، م effectiveثرتر ، متناسب با شرایط در سایت های مختلف ، ارتقا دهد.

نخست وزیر خواست که به کسانی که در حال انجام کار خوب ، فعالانه ، فداکاری و فداکاری برای جامعه هستند ، کسانی که در صف مقدم مبارزه با اپیدمی هستند ، پاداش دهد ، مدل های خوب ، روش های خوب انجام کارها. در همان زمان ، بلافاصله با متخلفان قاطعانه برخورد کنید ، از جمله تعلیق و برکناری مقامات و ارتکاب اقدامات مجرمانه در صورت وجود نشانه های واضح نقض …

تقویت هماهنگی بین تمام سطوح و شاخه ها ، ترویج روحیه همبستگی ، “برگهای خوب از برگهای پاره شده محافظت می کنند”.

برای بیش از یک سال ، بخش بهداشت و کمیته ملی هدایت در هدایت پیشگیری از شیوع بیماری در مسیر درست بوده است ، ما وحشت نمی کنیم ، شجاعت خود را از دست نمی دهیم ، ما باید به طور هماهنگ پیشگیری و کنترل را ترکیب کنیم. کاهش اپیدمی با توسعه اقتصادی و اجتماعی ، دستیابی به اهداف دوگانه“، از نخست وزیر پرسید.

نگوین تان لانگ ، وزیر بهداشت ، در جلسه صبح 15 ماه مه به نخست وزیر گزارش داد که هدف تلاش برای دستیابی بهداشت و درمان ویتنام به 30 کشور برتر در جهان است.

در مورد سازمان و دستگاه ، وزیر تأیید کرد که آنها منطقی و مثر خواهند بود. لازم به ذکر است که یک سازمان کنترل بیماری با دو دامنه وجود خواهد داشت.

این وزارتخانه همچنین بر روی ایجاد م institutionسسات تمرکز خواهد کرد ، که در آن پیش نویس تحت قانون معاینه و درمان پزشکی (اصلاح شده) و قانون بیمه درمانی (اصلاح شده) در سال 2021 تکمیل خواهد شد. ظرفیت داروهای پیشگیرانه را برای پاسخگویی به موارد اضطراری بهبود بخشید ، به طور م toثر به جلوگیری از همه گیری ها و جلوگیری از “همه گیری ها” ادامه دهید. به طور همزمان با استفاده از راه حل هایی برای بهبود کیفیت معاینه پزشکی و درمان افراد ، “هر شهروند حداقل سالی یک بار تحت معاینه پزشکی و غربالگری قرار می گیرد.”

به طور بنیادی و جامع آموزش منابع انسانی را تمدید کنید. ارتقا ظرفیت تحقیق و تولید داروها ، واکسن ها ، سیستم های آزمایش و بازرسی. اجرای بیمه درمانی جهانی ، تجدید نیرو در مکانیزم بیمه مالی و بهداشتی. اجرای برنامه تحول دیجیتال در بخش بهداشت. اجرای یک سیستم بهداشتی باز ، شفاف ، کاملاً عمومی و شفاف در مدیریت ، صدور مجوز ، پیشنهادات ، تهیه دارو و تجهیزات پزشکی …

بیشترین فداکاری ها را انجام دهید ، به دستاوردهای اساسی و جامع دست پیدا کنید

نخست وزیر فام مین شین تأیید کرد که وزارت و بخش بهداشت دستاوردهای بسیار اساسی ، جامع و قاطعی داشته اند ، که به دستاوردهای کلی کشور ، به ویژه در مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 ، کمک قابل توجهی می کند.

مصمم برای دفع اپیدمی ، محافظت از سلامت انسان در درجه اول قرار دارد - عکس 5.

بخش بهداشت در حال بسیج همه نیروها است ، نقشی اساسی ، خط مقدم مقابله با همه گیری را بازی می کند. کادر پزشکی با شدیدترین روحیه ، وقت ، تلاش ، مواد و احساسات خود را فدا کردند ، بیشترین تلفات را متحمل شدند ، برای محافظت از سلامتی مردم متحمل خسارات و مشکلات شدند ، تا ویتنام به یکی از معدود کشورهایی با نتایج خوب در پیشگیری و کنترل اپیدمی تبدیل شود ، کمک ، کمک به برخی کشورها و همکاری موثر با سایر کشورها در صورت لزوم.

با این حال ، با روحیه ای از فروتنی ، بخش بهداشت هنوز دارای محدودیت ها ، کاستی ها و ضعف هایی است که باید “واقعیت را درک کند ، به آن اشاره کند ، با آن روبرو شود و با هم حل کند” نخست وزیر به 9 محدودیت در صنعت اشاره کرد.

نخست وزیر در مورد وضعیت پیش رو گفت که علاوه بر مزایای اصلی ، این صنعت با مشکلات عمده ای نیز روبرو است.

در این زمینه ، نخست وزیر اظهار داشت: 7 ماموریت استراتژیک از صنعت ، اولین تهیه و اجرای برنامه عملیاتی برای اجرای قطعنامه سیزدهمین کنگره حزب م effectiveثر است.

دوشنبه، خلاصه و ترویج سنت ها ، مزایا و نتایج بدست آمده ، غلبه بر محدودیت ها ، موانع و ضعف ها ، به خوبی اجرای قطعنامه های حزب ، سیاست ها و پروژه های دولت ، برنامه های کاری در تمام سطوح در زمینه بهداشت انسان.

سهشنبه، به کار ساختن یک حزب پاک و قوی ، افزایش قدرت مبارزه سازمان حزب و اعضای آن توجه کنید. مصوبه کمیته مرکزی حزب چهارم (شرایط XI و XII) را برای تقویت ساختمان و تنظیم حزب ، همراه با کاربرد و سازماندهی اجرای مفاد ستاد برای مطالعه و پیروی از عمو هو ، به سختی اجرا کنید ، در مورد مسئولیت مثال زدن کادرها و اعضای حزب ، به ویژه رهبران اصلی در همه سطوح.

ساختن منابع انسانی با کیفیت بالا ، اجرای دقیق و م ofثر قطعنامه های 18 و 19 کمیته مرکزی ، ایجاد گروهی از افراد واجد شرایط ، توانمند ، قابل احترام و برابر با وظایف محوله.

چهار شنبه، تکمیل طرح جامع توسعه بخش همراه با برنامه ریزی محلی برای توسعه بخش و بهداشت انسان.

پنج شنبه، به طور موثر عملکرد مشورتی را برای حزب ، دولت و مقامات در تمام سطوح انجام می دهد. کنار آمدن با دولت مراقبت و نظارت خوبی بر سلامت انسان انجام دهید.

جمعه، ارتقا cooperation همکاری بین المللی در همه زمینه های ادغام.

شنبه، راه حل هایی برای غلبه بر پیر شدن جمعیت ، بهبود مداوم کیفیت سلامت و امید به زندگی مردم داشته باشید تا همه افراد سالم ، کشور سالم باشد.

حدود 8 مأموریت دستیابی به موفقیتنخست وزیر گفت که در وهله اول لازم است که بر بهبود نهادها ، سازوکارها و سیاست هایی که شرایط عملی را برآورده می کنند تمرکز کرده و اجرای موثر را سازماندهی کنیم.

دوشنبه، بهبود کیفیت منابع انسانی ، به ویژه منابع انسانی برای مناطق عمیق و دورافتاده ، توسعه مراقبت های بهداشتی تخصصی در مناطق محروم ، مرزها و جزایر …

سهشنبه، برای ایجاد یک بخش مراقبت های بهداشتی باز ، شفاف ، کارآمد و قاطع در برابر منفی ، فساد ، آزار و اذیت و مشکلات مردم.

چهار شنبه، توسعه مکانیسم ها و سیاست ها را برای بسیج همه منابع برای توسعه صنعت ، به ویژه مدل مشارکت دولتی و خصوصی تشویق کنید.

پنج شنبه، تمرکززدایی و تمرکززدایی واحدها و شهرک ها را ترویج داده و ابزاری برای نظارت ، تأیید و شخصی سازی مسئولیت های فردی ایجاد می کند. کار تقلید و ستایش ، نظم و انضباط دقیق ، به موقع ، فرد مناسب ، شغل مناسب را ارتقا دهید.

جمعه، تمرکز بر بررسی عملی ، تحقیق ، تئوری سازی ، استفاده از فناوری اطلاعات ، تحول دیجیتال ، توسعه سلامت دیجیتال ، اقتصاد سلامت دیجیتال ، تأکید بر شیوه های آموزش عملی ، نیازها و موقعیت ها.

شنبهبا تأکید بر توسعه صنعت داروسازی.

هشتم، اهمیت دادن به کار ارتباطات ، “زیبایی را برای از بین بردن بد” ، مثبت را برای دفع منفی ، افزایش تبلیغات ، شفافیت و پاسخگویی.

تی نگوین[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *