[ad_1]

وزارت بهداشت به تازگی موارد جدید کشف شده در ویتنام را اعلام کرده است. بیمار 1505 یک پرونده مهاجرتی است که در Binh Duong جدا شده است.

یک بیمار 26 ساله ، یک شهروند ویتنامی ، یک آدرس در بخش Vinh Tan ، شهر دارد. وین ، استان نگ آن. در 16 دسامبر ، بیمار فوق الذکر از فرانسه با پرواز VN5010 وارد فرودگاه Tan Son Nhat شد که بلافاصله قرنطینه شد و برای آزمایش در Binh Duong نمونه برداری کرد. در آزمایش سوم در 5 ژانویه ، بیمار از نظر SARS-CoV-2 مثبت بود.

بیمار در حال حاضر جدا شده و در بیمارستان عمومی Binh Duong تحت درمان است. در اوایل این پرواز ، 8 مورد نتیجه مثبت برای SARS-CoV-2 جدا شده در Binh Duong ثبت شد.

تشخیص COVID-19 پس از 21 روز از بازگشت به خانه - عکس 1.

وزارت بهداشت به تازگی 1 مورد جدید COVID-19 را اعلام کرده است. تصویر گویا

تاکنون ویتنام 1505 مورد COVID-19 را کشف کرده است. امروز 14 بیمار دیگر مبتلا به COVID-19 وجود دارد که از این بیماری بهبود یافته اند و تعداد کل موارد درمان شده در کشور ما 1353 نفر است. 35 نفر پس از 3-4 بار منفی منفی فوت کردند. از بیماران تحت درمان ، 27 مورد حداقل یک بار برای SARS-CoV-2 منفی بودند. تقریباً 19،400 نفر در قرنطینه هستند.

دیروز ، در دستورالعمل 01 № نخست وزیر برای تقویت پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر ، COVID-19.

به ویژه ، رئیس دولت از وزارت امور خارجه خواست تا در پیشبرد اجرای دقیق بررسی مواردی که اتباع خارجی می خواهند به کشور خود بازگردند ، برای ارائه نهادهای مناسب ، توجه مهم به اجرای حمایت عمومی افرادی که شرایطی را برای افراد مسن تنها ، افراد در شرایط سخت ، افرادی که برای معالجه به خارج از کشور می روند ، افرادی که ویزای آنها منقضی شده است ، قرارداد کار منقضی شده است ، دوره آموزش منقضی می شود … دوره بازگشت برای بازگشت به خانه .

تعلیق پروازها به ویتنام از کشورها و سرزمین های آلوده به نوع جدید ویروس SARS-CoV-2 و مبتلا به اپیدمی های پیچیده ، در درجه اول از انگلیس و آفریقای جنوبی. به وزارت امور خارجه دستور داده شد تا مسئولیت اصلی را به عهده بگیرد و وزارت بهداشت و وزارت ترانسپورت را هماهنگ کند ، کشورها را برای اجرای این اقدام مشخص کند.

صبح روز 6 ژانویه ، در کنفرانس ملی بهداشت ، نخست وزیر خواستار برخورد قاطع و دقیق با افراد و سازمان های اداری و کیفری شد که مقررات پیشگیری از بیماری های همه گیر را نقض می کنند.

وی پیشنهاد کرد که در آینده لازم است اقدامات مربوط به بخش بهداشت به طور همزمان ، به ویژه “ارتباط 5” وزارت بهداشت در مورد پیشگیری از COVID-19 انجام شود. بخشهای کارکردی مانند پلیس ، ارتش و استانهای مرزی برای جلوگیری از مهاجرت غیرقانونی به اقدامات قوی نیاز دارند. بالا بردن روحیه هوشیاری ، مبارزه با ابراز غفلت ، ذهنیت ، نادیده گرفتن منافع جامعه در پیشگیری و کنترل اپیدمی COVID-19 برای سالم و ایمن سال نو جشن گرفتن …

در پنجشنبه

تشخیص COVID-19 پس از 21 روز از بازگشت به خانه - عکس 2.[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *