[ad_1]

با نزدیک شدن به سال جدید قمری 2021 ، با افزایش تقاضا برای مسافرت مسافرتی ، شرکت های هواپیمایی مقررات مسافران را برای جلوگیری از شیوع COVID-19 سخت تر کرده اند. بر این اساس ، شرکت های هواپیمایی به مسافران پیشنهاد می دهند قبل از ساختن مسیر داخلی ، اظهارنامه پزشکی الکترونیکی اجباری بدهند.

مسافران می توانند اعلامیه پزشکی را به صورت آنلاین در وب سایت وزارت بهداشت tokhaiyte.vn یا برنامه تلفن همراه برای اعلامیه بهداشت انجام دهند (مسافران می توانند با توجه به کلمه کلیدی دقیق: “اعلامیه سلامت ویتنام” در CH Play با سیستم عامل Android یا فروشگاه App با سیستم عامل iOS) مسافران باید برای اقدامات سریع و راحت ظرف 24 ساعت قبل از عزیمت اظهارنامه پزشکی آنلاین در خانه انجام دهند.

مسافران باید قبل از سوار شدن به هواپیمای داخلی گزارش پزشکی را به صورت آنلاین تهیه کنند - عکس 1.

شرکت های هواپیمایی در پایان سال قرنطینه های شدیدتری را نیز تشدید می کنند – Photo Tien Dat.

برای اطمینان از کیفیت خدمات به مشتریان ، ضمن صرفه جویی در وقت و جلوگیری از ایجاد ترافیک در فرودگاه ، کارکنان خدمات در میز ورود و خروج از فرودگاه نتایج کد QR مسافران را قبل از سوار شدن به هواپیما بررسی می کنند.

همچنین ، به منظور کاهش بار ، جلوگیری از ازدحام ، مسافران باید از طریق تلفن ، وب سایت ، برنامه تلفن همراه ، ورود به سیستم در شهر یا کیوسک های سلف سرویس (ثبت نام در غرفه) ثبت نام کنند.

به طور خاص ، شرکت های هواپیمایی در حال توسعه چک تلفن از طریق تلفن ، در حالی که دامنه خروج از هتل را در خارج از فرودگاه ، اعلام حضور در غرفه فرودگاه و ورود از طریق وب سایت ، برنامه تلفن همراه را گسترش می دهند. در فرودگاه های Noi Bai ، Tan Son Nhat ، Da Nang و Cam Ranh ، همه پیشخوان های اتاق چک مجهز هستند و کارکنان برای راهنمایی مسافران در دسترس هستند.

برای مراحل سریع و راحت پرواز ، مسافران باید قبل از رفتن به فرودگاه ، مجموعه کامل اسناد هویتی را تهیه و بررسی کنند ، از جمله: شناسنامه (یا گذرنامه ، کارت شناسایی شهروند) … شناسنامه برای کودکان ؛ مسیر یا کد رزرو پرواز ؛ نتایج یک گزارش پزشکی آنلاین. کارت های شبانه روزی همراه یا چاپی (برای مهمانان آنلاین / برنامه ها) ؛ مدارک دیگر برای مهمانان ویژه ، در صورت وجود (زنان باردار بیش از 32 هفته ، کودکان …).

کی آن[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *