[ad_1]

کوانگ نینه سخنگوی بیمارستان با تأیید این خبر با خبرنگار روزنامه خانواده و اجتماعی گفت که پزشک بخش به تازگی بیماری را که باعث آسیب به مچ دست راست وی شده است ، عمل جراحی کرده است. تقریباً به دلیل اره چوبی شکسته است. این عمل بین بخش ترومای ارتوپدی با هماهنگی تیم بیهوشی انجام می شود.

بر این اساس ، آقای نگوین ژوان T. (53 ساله) ، ساکن محله Gia Lok (های Duong) ، در شرایطی بستری شد که مچ دست راست او تقریباً شکسته بود ، فقط پوست پشت مچ دست ، در معرض تاندون ها ، استخوان ها . خونریزی شدید ، درد شدید و عدم توانایی حرکت انگشتان.

یک مرد Hai Duong به دلیل اره چوبی در نزدیکی بازوی او بریده شد - عکس 1.

در طی استفاده از اره چوبی ، دستگاه اره در نزدیکی لبه مچ دست راست آقای T. بریده شد. عکس: بیمارستان ارائه شده

از طریق بهره برداری سریع توسط بیمار آشنا ، آقای T. به عنوان یک کارگر ساختمانی کار می کند. در روند استفاده از اره چوبی ، قطعه قدیمی چوب پوسیده موجود در دستگاه اره باعث بیرون آمدن دستگاه و بریدن مچ دست راست بیمار می شود.

پس از انتقال به بیمارستان اورژانس ، بیمار با کمک های اولیه از کادر پزشکی ، وضعیت زخم را برای خانواده توضیح داد و به سرعت به اتاق عمل منتقل شد.

در حین معاینه در اتاق عمل ، پزشکان یک زخم پیچیده را که از جلوی مچ دست راست بریده شده بود ، برش ، بسته نرم افزاری عصب اصلی ، شکاف عصب میانی ، بسته عصب چرخان و تاندون های منطقه را تشخیص دادند. مچ دست.

بنابراین ، در حین عمل ، تیم با استفاده از فیلتراسیون اندام های خرد شده ، تشریح باعث شکسته شدن تاندون ها ، اعصاب و رگ های خونی ، سپس قبل از عمل برای اتصال اعصاب ، رگ های خونی و شکسته شدن تاندون ها شد. پس از بیش از 3 ساعت جراحی ، آسیب برطرف شده و انگشتان گرم صورتی رنگ منتقل شدند.

مرد Hai Duong به دلیل اره چوبی در نزدیکی بازوی او بریده شد - عکس 2.

پس از عمل جراحت بیمار جبران شد و انگشتان گرم صورتی رنگ جابجا شدند. عکس: بیمارستان ارائه شده است

با به اشتراک گذاشتن پرونده فوق ، دکتر نگوین وان نانگ – بخش ترومای ارتوپدی ، بیمارستان عمومی در استان کوانگ نینگ اعلام کرد که زخم بیمار T. پیچیده است ، بازوی راست او تقریباً شکسته است ، فقط صورت او باقی مانده است. پشت مچ دست به راحتی منجر به خطر نکروز ناشی از کم خونی مغذی می شود ، لازم است بلافاصله اتاق عمل را برای بخیه زدن عروق خونی ، اعصاب تغییر دهید تا محل شکسته شدن تاندون ها بازگردد.

از آنجا که ناحیه آسیب دیده تاندون های زیادی را متمرکز می کند ، این عمل با احتیاط انجام می شود ، برای ترمیم آسیب به یک پزشک با دانش عمیق ، درک صحیح از جراحی و تجربه در جراحی بینی احتیاج دارد

دوک سوئی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *