[ad_1]

این حادثه ساعت 22:00 روز 2 ژانویه رخ داد. به گفته خبرنگار حاضر در صحنه ، این مرد مست بوده و نشانه هایی از بی ثباتی ذهنی را نشان داده است.

به طور خاص ، هنگام اندازه گیری غلظت الکل در تقاطع Tan Tuan 2 – Nguyen Van Lin ، گروه موضوعی پلیس راهنمایی و رانندگی سایگون جنوبی ، پلیس راهنمایی و رانندگی – راه آهن ، پلیس شهر هوشی مین. در حال حاضر مردی علائم مست را نشان می دهد ، بدون کلاه ایمنی ، در امتداد خیابان نگوین ون لین تا پل Tan Tuan 2 عبور می کند.

این بار ترافیک از طریق این منطقه بسیار شلوغ است. ناگهان مردی که موتورسیکلت سوار شده بود به لاین مقابل شتافت و عمدا با پلیس راهنمایی و رانندگی برخورد کرد. خوشبختانه ، به دلیل شناسایی و پاسخ به موقع ، هیچ مصدومی وارد نشده است.

در حال حاضر ، سرهنگ دوم نگوین هائو هیپ ، معاون رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سایگون یوگ – که مستقیماً سرپرست گروه موضوعی است – به سرعت نیروهای کنترل سایت را برای ادامه درمان راهنمایی می کند.

مرد عاشقانه و غم انگیز ، مرد موتور خود را به سرعت به پلیس راهنمایی و رانندگی رساند ... در جستجوی مرگ - عکس 1.

اداره پلیس Tan Tuan Thai ، منطقه 7 ، برای کمک به رسیدگی در محل حاضر است

این مرد که سوار موتور بود و از اتومبیل پیاده شد ، بلافاصله از “بازجویی” پلیس راهنمایی و رانندگی شکایت کرد ، چرا دستگیر نشده است ، اگرچه عمدا کلاه ایمنی به سر نداشت ، بارها از این منطقه “سر خورد”.

تحت رهبری سرهنگ دوم نگوین هائو هیپ ، نیروهای صالح اندازه گیری غلظت الکل و بازرسی اداری این سایت را انجام دادند. این مرد نام Duong Nhat Linh را اعلام کرد (SN 1983 ، ساکن آن گیانگ است) ، اما نمی تواند اسناد هویتی خود و همچنین اسناد وسیله نقلیه را ارائه دهد. نتیجه اندازه گیری غلظت الکل در این فرد 164/1 میلی گرم در لیتر هوای تنفسی را نشان می دهد که چندین برابر بیشتر از بالاترین سطح تخلف است.

مرد عاشقانه و غم انگیز ، مرد موتور خود را به سرعت به پلیس راهنمایی و رانندگی رساند ... در جستجوی مرگ - عکس 2.

خودروی این مرد به پلیس راهنمایی و رانندگی سایگون منتقل شد

پس از دریافت گزارشی برای مقابله با این تخلف ، مرد بلافاصله خرد كرد و به ناله ادامه داد: “من دونگ نای را ترك كردم تا یك فرزند پیدا كنم. امروز روزی است كه همسرم با شخص دیگری ازدواج كرد ، من خیلی ناراحتم خودکشی ، اگر امروز نمیرم ، فردا خواهم مرد. “

سرهنگ دوم نگوین هائو هیپ که متوجه پیچیده شدن پرونده شد ، از پلیس منطقه 7 تانگ توان تایلند خواست تا این سایت را برای پشتیبانی از مناطق استراحت تا زمان بیدار شدن به مراکز فرماندهی بیاورد و او به تحقیق و رسیدگی به آن ادامه می دهد. .

مرد عاشقانه و غم انگیز ، مرد موتور خود را به سرعت به پلیس راهنمایی و رانندگی رساند ... در جستجوی مرگ - عکس 3.

یک مورد نقض غلظت الکل ، اما به دلیل عدم توانایی در ارائه کارت شناسایی ، گواهینامه رانندگی ، وسیله نقلیه باید به طور موقت برای پردازش بازداشت شود.

پیش از این ، زیرگروه پارکینگ ، بازرسی اداری و اندازه گیری میزان الکل رانندگان در حال حرکت را با علائم مسمومیت انجام می داد. در این حالت نقض غلظت الکل وجود داشت ، اما به دلیل عدم توانایی در ارائه کارت شناسایی ، گواهینامه رانندگی ، خودرو به طور موقت برای پردازش بازداشت شد. از مواردی که تخلفی نداشته باشد برای ادامه تیراژ دعوت می شود.

مطابق با کارگران

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *