[ad_1]

مرد زیر تخت معشوقه خود یک تونل حفر می کند - عکس 2.

تونل مخفی در خیابان ویلا دل پرادو 1 ، مکزیک به عاشقان آنتونیو و پاملا. تصویر: FB.

مکزیک به دلیل شبکه مخفی تونل های ممنوع شده توسط کارتل های مواد مخدر شناخته شده است. با این حال ، به نظر می رسد که این روش گاهی توسط مردم این کشور برای نگهداری موارد مخفی استفاده می شود.

آنتونیو ، آجرکار در ویلا دل پرادو 1 ، با پاملا ، یک زن متاهل در منطقه تیجوآنا در همان شهر رابطه دارد. آنتونیو برای مخفی نگه داشتن هرچه بیشتر عشق خود ، تونلی زیرزمینی ساخت که از خانه اش تا پاملا امتداد داشت.

آنتونیو با استفاده از تجربیات خود در صنعت ساخت و ساز ، تونلی ساخته که هم محکم و هم محکم به کف تخت معشوقش است. پس از پایان ساخت و ساز ، آنها هنگامی که خورخه ، شوهر پاملا ، به محل کار خود رفتند ، مخفیانه با یکدیگر دیدار کردند. اما یک چیزی که آنها انتظار نداشتند این بود که روزی خورخه زودتر از حد انتظار به خانه آمد.

تا اینکه آنتونیو و پاملا سرقت را تمام کردند ، شوهر پاملا ناگهان وارد خانه شد. مزون ترسیده زیر تخت شتافت و در زیر “تونل عشق” ناپدید شد تا از شوهر عصبانی خود پنهان شود. متأسفانه برای او ، خورخه با حوصله خانه را جستجو کرد و از تونل زیر تخت پایین آمد.

خورخه وارد سرداب شد و تا انتها ، جایی که خانه آنتونیو است ، رفت. آنتونیو که توسط شوهر معشوقه اش به خانه تعقیب می شود ، از او التماس می کند که سکوت کند زیرا همسرش در اتاق کناری است و نمی خواهد او از “پیراشکی” های او باخبر شود.

این باعث شد خورخه حتی عصبانی شود و این دو نفر با هم درگیر شدند. همسر آنتونیو با دیدن ضرب و شتم یک غریبه در خانه همسرش ، با پلیس تماس گرفت و راهی دیگر برای اعتراف به خیانت خود باقی نگذاشت.

هفته گذشته اخبار و تصاویر “تونل عشق” در مکزیک در شبکه های اجتماعی به بیرون درز کرد و به طور گیج کننده ای پخش شد. پس از گزارش توسط خبرگزاری های محلی و بین المللی ، آنتونیو حتی در مقایسه با ارباب مواد مخدر ال چاپو مورد تحریک قرار گرفت.

مطابق با ستاره[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *