[ad_1]

در ژوئن سال 2020 ، دانیل حسین پس از کشته شدن دو پسر عموی خود ، نیکول اسمالمن 27 ساله و بیباآ هنری 46 ساله دستگیر شد.

اطلاعات مربوط به رفتار خونسردی فوق الذکر ، رسانه ها گزارش دادند که حسین “قراردادی با شیطان” امضا کرده است که در آن جوان 19 ساله متعهد شده است “برای 6 ماه حداقل 6 نفر را فدا کند” تا برنده شود برنده تمام پولها

سیمون هاردینگ ، رئیس بازرسی ، که در حال هدایت تحقیقات است ، در مورد قتل گفت: “من و بقیه اعضای تیم کاملاً معتقدیم که اگر بتواند به کشتن زنان بیشتری ادامه خواهد داد. درک کامل این قضیه برای مردم دشوار است ، اما این تقریباً شبیه فیلم است. “

به گفته مقامات ، در زمان حادثه ، دو خواهر ، هنری و اسمالمن ، برای جشن گرفتن با دوستانشان به پارک فرنت ومبلی رفته بودند. سپس این دو تا صبح در مهمانی تنها ماندند. آنها با هم حدود 150 عکس گرفتند. می گوید آخرین عکس هنگام نگاه کردن به بیرون بسیار “شبح” است. پلیس معتقد است که خواهران پس از آن حسین را از دور دیدند.

از آنجا که او می خواست در قرعه کشی برنده شود ، مرد جوان رادیکال قصد داشت حداقل 6 زن را بکشد تا آنها را با شیطان عوض کند - عکس 2.

پرتره موضوعی دانیال حسین. عکس: رویترز

آقای هاردینگ گفت که حسین هشت بار هنری را چاقو زده و 28 زخم بر بدن اسمالمن وارد کرده است. حسین پس از کشتن هر دو زن ، اجساد آنها را به جنگلی نزدیک آن کشاند. صبح روز بعد ، دوست اسمالمن اولین کسی بود که اجساد دو قربانی ناخوشایند را پیدا کرد و به پلیس اطلاع داد.

پس از حدود چهار هفته تحقیق ، پلیس مظنون را به نام دانیل حسین شناسایی و وی را دستگیر كرد. نیروهای عملیاتی وقت را برای نظارت بر مظنون در نظر گرفتند و دریافتند که زخم بر روی بازوی وی در هنگام درگیری با دو پسر عمویش دلیل بی حرکت بودن وی بدون کشته شدن قربانیان بیشتر است.

با جستجوی خانه حسین ، پلیس “قرارداد شیطان” به همراه بلیط های قرعه کشی را پیدا کرد. علاوه بر این ، در این اتاق ، موضوع همچنین نمادهای شیطانی و یک کتاب هجی را با یک “مانترا” عجیب ذخیره می کند.

حسین هرگونه دخالت را انکار کرد و آن را توطئه ای پیچیده خواند ، اما اعضای هیئت منصفه دادگاه اولد بیلی لندن وی را به جرم قتل 6 ژوئیه مقصر دانستند. موضوع هنوز به جرم خود محکومیت دریافت نکرده است.

مقامات گفتند که آنها نمی دانستند حسین چه زمانی عاشق چیزهای شبح شده است ، اما تحقیقات نشان داد که این موضوع به بسیاری از وب سایت های تاریک دسترسی دارد. از طریق اسناد جمع آوری شده ، پلیس معتقد است که او با افراد دیگر بصورت آنلاین صحبت کرده است ، اما محتوای آن عمدتا مربوط به طلسم های عشق است.

پیش از این ، در سال 2017 ، گزارش شده بود که حسین با افراطی گری عمل کرده است ، اما بعداً بعنوان نگرانی مطرح نشده است.

مطابق با Nguoiduatin.vn[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *