[ad_1]

این ویدئو در شبکه های اجتماعی سر و صدا ایجاد کرده است. بر این اساس ، مرد جوان موتور سیکلت را در کنار جاده متوقف کرد و برای طرح س askال جمع شد. وی گفت که با گرفتن تمام پول و تلفنش توسط معشوق و اعضای خانواده خود تهدید شده است.

مرد جوانی در یک رستوران ملاقات می کند ، توسط برادر معشوق خود مورد ضرب و شتم قرار می گیرد ، همه پول و تلفن را می گیرد - عکس 1.

من در مغازه برنج فروشی غذا می خورم (اما وقتی برمی گردم) معلوم می شود. برادرش به او گفت كه دوست دارد تعجب كند كه آيا مي خواهد مرا در فروشگاه كتك بزند. دوباره مدارک ماشین را خواستم و دویدم“، مرد جوان گرمی نشان داد ، دائماً شکایت می کرد.

وقتی این مرد فیلم را پرسید و پرسید خانه معشوقش کجاست ، گیج شد چون نمی دانست. مرد جوان گفت که او یک ماه است که این دختر را می شناسد و مجبور شد دوچرخه عموی خود را از باک جیانگ برای ملاقات با او برد.

او با دیدن بدبختی مرد جوان ، او فیلم را برای 100000 VND برای سوخت گیری و صرف شام گرفت. جمعیت او را تشویق کردند که به رستوران برگردد و دوربین را بیرون بکشد ، اما پسر بچه می خواست روز بعد با خانواده اش به خانه برود.

حادثه در همین جا متوقف نشد. پس از انتشار این فیلم در شبکه های اجتماعی ، حسابی ظاهر شد که گمان می رود متعلق به این دختر باشد. در این لایحه آمده است که مرد جوان مست بود ، برادرش به متل پول داد اما آن را قبول نکرد. به گفته وی ، هر دو طرف یک سال عاشق یکدیگر بوده اند و گروه به خانه او رفته اند تا غذا بخورند ، نه اینکه به رستوران بروند ، همانطور که مرد جوان تصور کرده است.

مطابق با سبک زندگی ویتنامی

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *