[ad_1]

میو لو

Miu Le خواننده متولد 1991 ، با شخصیتی شاد و شوخ طبع به عنوان “ارتقا” “مداوم زیبایی توصیف می شود. با ورود به سال 2021 ، بسیاری پیش بینی می کنند که Miu Le به لطف زیبایی عالی خود مطمئناً موفقیت های جدیدی کسب خواهد کرد.

زیبایی های ویتنامی که به آستانه U40 رسیده اند هنوز ناراحت کننده نیستند: مرد مجرد پس از سالها رابطه ، معشوقش هنوز ازدواج نکرده است - عکس 1.

میو لو در میانه لیست بازیگران درگیر در “فرشتگان سفید” است

او برای اولین بار در هنگام بازی در فیلم فرشتگان سفید رنگ برای مردم شناخته شد. اما بعد از اینکه توسط مخاطبان به یاد ماند ، میو لو دوباره ساکت شد ، معلوم شد که او برای بازگشت به عنوان خواننده آماده می شود.

این خواننده زن را جوانان با بسیاری از ترانه ها مانند “شاید کسی را دوست داشته باش” ، “دلم برایت تنگ می شود” ، به خاطر می آورند … دختر دیروز “، …

به خصوص در سال 2015 ، میو لو در فیلم “شما مادربزرگ من هستید” بازی کرد ، او شرکت کرد و با صدای بلند به آهنگ های فیلم کمک کرد. این فیلم بزرگ پیروز شد و به بالاترین بازدهی فیلم در تاریخ سینمای ویتنام در آن زمان تبدیل شد. این نیز سالی است که با موفقیت بزرگ Miu Le رقم خورده است.

زیبایی های ویتنامی که به آستانه U40 رسیده اند هنوز راحت نیستند: مرد تنها پس از سالها عشق ، معشوقش هنوز ازدواج نکرده است - عکس 2.

می توان گفت Miu Le یک خواننده بسیار با استعداد است ، او مهارت بازیگری خوبی دارد. در ابتدا ، صدای میو لو مورد استقبال قرار نگرفت ، اما با گذشت زمان ثابت شد که او خواننده ای است که می تواند خوب بخواند و حتی بخواند.

به تازگی ، Miu Le با ظاهری کاملاً دگرگون شده ظاهر شد ، پس از یک دوره طولانی تمرین او با اندام لاغر و زیبا مردم را متعجب کرد.

قبل از آن ، هنگامی که او در تلویزیون ظاهر شد ، میو لو کمی اضافه وزن داشت ، در آن زمان او از همکاران و تماشاگران بسیار آزرده خاطر شد ، بنابراین خواننده مصمم به کاهش وزن و اجرای خوب بود. مثل امروز.

زیبایی های ویتنامی که به آستانه U40 رسیده اند هنوز ناراحت کننده نیستند: مرد مجرد پس از سالها رابطه ، معشوقش هنوز ازدواج نکرده است - عکس 3.

Miu Le فعلی باعث تحسین بسیاری از افراد می شود – عکس توسط FBNV

درخشان در زیبایی و حرفه ، زندگی شخصی Miu Le بسیار فشرده است. او مدتهاست که در تجارت نمایشی فعالیت می کند ، اما هرگز اطلاعاتی در مورد عشق یا قرارها فاش نکرده است.

به نظر می رسد که میو لو در سن 30 سالگی هنوز تمام وقت خود را به حرفه خود اختصاص داده است.

Khong Tu Quynh

زیبایی های ویتنامی که به آستانه U40 رسیده اند هنوز راحت نیستند: مرد تنها پس از سالها عشق ، معشوقش هنوز ازدواج نکرده است - عکس 4.

تصویر شیرین و کودکانه Khong Tu Quynh

خواننده متولد 1991 ، یکی از مشهورترین نوجوانان ویتنام است. وی از 17 سالگی با محصولات موسیقی مانند “دختر توت فرنگی” ، “چرخ اسب چوبی” ، “سرما” شناخته می شود.

Khong Tu Quynh یک مدل ، خواننده و بازیگر با استعداد از Vbiz است ، او با نام مستعار توت فرنگی مرتبط است. Tu Quinn یکی از مشهورترین هنرمندان Teen Pop در اواخر دهه 2000 بود.

از سال 2007 تا 2008 ، Khong Tu Quynh به عنوان خواننده شروع به کار کرد ، اما خیلی مورد توجه قرار نگرفت ، در عوض با تشکر از تصویر مدل در روزنامه های نوجوان ، مخاطب را مخاطب قرار داد. پس از کشف توسط مدیر Tao Min Chau ، Khong Tu Quynh این فرصت را دارد که به NewGen Entertainment بپیوندد و با آهنگ “Strawberry Bakery” در صحنه بزرگ 5000 شرکت کند. این آهنگ بلافاصله توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد و از آن به بعد با نام توت فرنگی توسط مخاطبان ترجیح داده شد.

هنگامی که او فقط 16 ساله بود ، Khong Tu Quynh با آهنگ های خود “Strawberry Bakery” و پس از آن “اتوبوس دو طبقه” ، “بخاطر بسپار” ، “سرد” و … یک سری آهنگ های موفق برای کمک به او درخشید. در تجارت نمایشی ویتنام به یکی از خوانندگان نوجوان که بیشتر مورد توجه است تبدیل شوید. در آن زمان ، Khong Tu Quynh سبک محتاطانه ، ملایم و پویایی را دنبال کرد و “بت درخشان برای فرهنگ 9 برابر” نامیده شد. او به سرعت چهره درخشان بسیاری از مارک های نوجوانان مانند Game Warring States ، عطر Fresco ، Gummy …

با این حال ، وقتی موسیقی پاپ نوجوان گذشت ، Khong Tu Quynh خسته شد ، او هنوز به هنر مشغول بود ، اما به دلیل عدم وجود محصولات جدید قابل توجه ، نام او به تدریج به عنوان یک قانون هاله اجتناب ناپذیر محو شد. این روز باید به نسل بعدی منتقل شود. با این حال ، تاکنون نام Khong Tu Quynh هنوز هم یکی از بت های 9X است که زمانی طرفداران زیادی داشته است.

علاوه بر آواز و رقص خوب ، Khong Tu Quynh از ظاهری زیبا ، سبک مدرن ، چهره ای زیبا برخوردار است ، بنابراین وی علاوه بر علاقه به موسیقی ، در فیلم های بازیگری مانند “رنگ آمیزی عشق” و “فرشته 99” نیز بازی کرد. .

زیبایی های ویتنامی که به آستانه U40 رسیده اند هنوز راحت نیستند: مرد تنها پس از سالها عشق ، معشوقش هنوز ازدواج نکرده است - عکس 5.

نگو کین هوی و Khong Tu Quynh رابطه شیرینی داشتند

به خصوص پس از فیلمبرداری “فرشته 99” در سال 2010 ، Khong Tu Quynh و Ngo Kien Huy عاشق یکدیگر شدند ، در آن زمان او 22 ساله بود و او فقط 19 ساله بود. عشق این زوج در میان طرفداران محبوب نبود. فکر کردن که این یک روحیه جوان و ناپایدار است.

Khong Tu Quynh و Ngo Kien Huy نزدیک به 8 سال است که با هم هستند و چالش ها و مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته اند ، اما هنوز هم در کنار هم ایستاده اند و فکر می کنند که یک پایان کامل وجود دارد ، اما به طور غیر منتظره در ماه مه 2018 شایعاتی مبنی بر خداحافظی این دو وجود داشت. در حالی که Khong Tu Quynh غم و اندوه خود را در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشت ، Ngo Kien Huy ساکت ماند. با آغاز سال 2019 ، در نمایش “Super Surprise” ، Khong Tu Quynh رسما اعتراف کرد که از Ngo Kien Huy جدا شده و به زندگی تنهایی بازمی گردد.

زیبایی های ویتنامی که به آستانه U40 رسیده اند هنوز راحت نیستند: یک مرد مجرد پس از سالها عشق ، معشوقش هنوز ازدواج نکرده است - عکس 6.

Khong Tu Quynh در سبک سکسی پس از جدا شدن از Ngo Kien Huy ، منحنی های بدن بیشتری را نشان می دهد

در 30 سالگی ، Khong Tu Quynh به طور فزاینده ای سکسی شد ، او یک سبک سکسی را با لباس های جسورانه دنبال کرد. پس از رابطه ای که نزدیک به یک دهه با نگو کین هوئی ادامه داشت ، Khong Tu Quynh گفت که او هنوز مجرد است و دوست پسر جدیدی ندارد.

دیو نیی

زیبایی های ویتنامی که به آستانه U40 رسیده اند هنوز راحت نیستند: مرد مجرد پس از سالها رابطه ، معشوقش هنوز ازدواج نکرده است - عکس 7.

دیو نیی از کالج تئاتر و سینما هوشی مین فارغ التحصیل شد ، از کمدین گرفته تا بازیگر تلویزیون. نداشتن ظاهر درخشان دختر داغ ، اما سخت کوشی و سخت کوشی Dieu Nhi کم کم به او کمک کرد تا مخاطب را تسخیر کند. از سال 2015 ، دیه نی در بسیاری از کمدی ها بازی کرده است ، فیلم هایی مانند “داستان عشق در بانکوک” ، “مردم من در جنگ بزرگ” ، “کارزار علیه تفاوت” …

Dieu Nhi در سال 1991 به عنوان بازیگر متخصص در زمینه های کمدی ، کمدی و همچنین جدیدترین فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی معروف متولد شد. Dieu Nhi به طور فزاینده ای با انواع مختلفی از شخصیت ها متنوع می شود. Dieu Nhi از زیبایی متکبر خود متمایز نیست ، یک “گل عجیب” معطر است و به یک بازیگر با استعداد در صنعت سرگرمی تبدیل شده است.

در آن “مبارزات علیه هوای مرده” رسماً به درخشش دیه نیو در تجارت نمایش کمک کرد. او با چهره ای با جذابیت “کمدی” و شخصیت “نشاط آور” خود ، به یک نقش کاملا طبیعی تبدیل می شود. او پس از طنز “کمپین علیه” ، دائماً برای ارسال طلا در “کمپین علیه مرگ 2” ، “کمپین علیه مرگ 3” ، “مشکلات با دختران” انتخاب شد. نا امید کننده همه نیست ، دیهو نهی این نقش را به طور کامل اجرا کرد که باعث خنده بسیاری از تماشاگران شد. با توجه به موفقیت مستمر خود در بسیاری از شبکه های طنز فرقه ای ، دیهو نحی رسماً به “ملکه اتاق های خواب” در قلب طرفداران تبدیل شده است.

دیو نیی به لطف ویژگی های خودش در سال 2016 در “مأموریت پا دراز” ، “دختر خیلی پیر” قراردادهای همکاری زیادی دریافت کرد. این شخصیت من (دختر خیلی پیر) بود که به او کمک کرد تا نقش خود را امتحان کند. دختر سکسی. این نیز فیلمی است که به دیه نیی کمک می کند عاشق فیلم ها شود.

اگرچه او به یک هنرمند مشهور تبدیل شده است ، اما Dieu Nhi هنوز طبیعت واقعی و زیبا را حفظ می کند. جدا از کمدین مرد مک ون کوآ ، که چهره ای “عجیب خنده دار” دارد ، این روزها Dieu Nhi به همان اندازه شوخ طبع است. با این حال ، برای موفقیت بیشتر ، “ملکه طنز” باید از نظر چهره متنوع تر باشد ، تا برچسب کمدین نشود.

Dieu Nhi به عنوان یک دختر شوخ طبع که صادقانه و ساده زندگی می کرد ، توجه پسر داغ آنه تو را به خود جلب کرد. پس از 4 سال پیوند ، با گذر از سالهای پر تلاطم ، این دو هنوز هم مخفیانه یکدیگر را دوست دارند.

زیبایی های ویتنامی که به آستانه U40 رسیده اند هنوز ناراحت کننده نیستند: مرد تنها پس از سالها رابطه ، معشوقش هنوز ازدواج نکرده است - عکس 8.

زوج سرگرم کننده و شگفت انگیز Dieu Nhi – آنه تو

زوج Anh Tu-Dieu Nhi در هر رویدادی که اتفاق می افتد همیشه مورد مراقبت و پشتیبانی جامعه آنلاین است. این زوج در برنامه های تلویزیونی مانند “کمپین ضد تفاوت” و “ویتنام زیبا” بسیار شوخ طبع و شگفت انگیز ظاهر شدند.

با این حال ، هر دو آنها اکنون روی شغل خود متمرکز شده اند و بندرت احساسات خود را با مردم در میان می گذارند ، بنابراین گاهی شایعات زیادی درباره خداحافظی وجود دارد. اگرچه آنها مخفیانه عشق می ورزند ، اما هر دو بسیار هوشمند هستند تا جنجال بر سر داستان عاشقانه این زن و شوهر را فرو نشاند.

KN (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *