[ad_1]

با به اشتراک گذاشتن همین روحیه ، زیرا جنوب عزیز تحت تأثیر این اپیدمی قرار دارد ، مردم برو-وانگ کیو در منطقه فقیرنشین منطقه مرزی Truong Son ، Quang Ning ، فعالانه اهدا می کنند و حمایت می کنند. زندگی در روستاها و محله ها هنوز دشوار است ، مردم ون کیو با محصولی که با دست خودشان درست می کنند “عشق را به مردم جنوب می فرستند و یا در رشته کوه Truong Son به بهره برداری می روند.”

مردم کوانگ بین به اقوام خود در جنوب عشق می فرستند - عکس 2.

مردم در استان کوانگ بین ، پول و کالا را به مردم مناطق اپیدمی کمک می کنند.

تصاویر پیرمرد و دانش آموز ون کی که موز ، هر کدو تنبل و یک دسته سبزیجات برای حمایت از مردم منطقه اپیدمی حمل می کند ، علاقه و قلب آنها را نسبت به مردم جنوب نشان می دهد. طبق آمار ، فقط در طی چند روز مردم ون کیو بیش از 3 تن سبزیجات از جمله کدو تنبل ، موز ، آناناس ، شاخه های بامبو ، بادمجان و همچنین لوبیا و بادام زمینی اهدا کردند.

آقای نگوین ون ترانگ ، شخصی که به طور منظم در امور خیریه در کمون Truong Son شرکت می کند ، گفت: “بسیاری از افرادی که به رادیو گوش می دهند ، سبزیجات ، غده ها و میوه ها را به دفتر کمون آوردند و از من خواستند که کمک های مالی این چنینی را ارسال کنم. در پاسخ به خواسته های مردم ، من با یک گروه داوطلب در شهر دونگ هوی تماس گرفتم ، به لطف آنها ، که حمل و نقل را انجام دادند ، قلب مردم را از وانگ کیو به مردم در شهر هوشی مین آوردند.

مردم کوانگ بین به اقوام خود در جنوب عشق می فرستند - عکس 3.
مردم کوانگ بین به اقوام خود در جنوب عشق می فرستند - عکس 4.

محصولات جنگلی Truong Son قبل از ارسال توسط مردم محلی پردازش می شوند.

با خانم هو تی دی (یکی از ساکنان دهکده Cay Ca ، شهرداری Truong Son) ، هنگامی که شنید همه در حال جمع آوری کمک های مالی برای حمایت از منطقه اپیدمی هستند ، خانم دی صبح زود یک درخت موز را بغل کرد و مایل ها را از طریق جنگل عبور داد . لغزنده به محل تجمع ، می خواهد با هموطنان خود در جنوب به اشتراک بگذارد. اگرچه پس از پیاده روی طولانی ، هنگامی که درخت موز او را دریافت و به شهر هوشی مین فرستادند ، بسیار خسته بود ، مادر دی بسیار خوشحال و هیجان زده بود.

“به عنوان ویتنامی ، فرزندان عمو هو باید به یکدیگر کمک کنند. در گذشته ، جنگ به ارتش کمک می کرد تا با دشمن بجنگد ، اکنون به مردم جنوب کمک می کند تا با اپیدمی مبارزه کنند. من پول ندارم ، برنج دارم ، دارم یک درخت موز در باغ من. آن را برای عموهای منطقه اپیدمی ارسال کن تا عموها و عمه ها کمتر دچار مشکل شوند. ”

در شهرداری کوهستانی ترونگ هوآ ، منطقه مین هوآ ، مردم Chut ، Bru-Van Kie نیز بیش از 2 تن غذا به اینجا آوردند و آماده ارسال آن به منطقه اپیدمی شدند.

به گفته آقای فام ون باک ، نایب رئیس کمیته مردمی شهرداری ترونگ هوآ ، مردم از دهکده های عمیق ده ها کیلومتر از جاده های جنگلی را طی کرده اند تا شاخه های بامبو ، ذرت ، برنج ، کدو تنبل و بسیاری دیگر از محصولات کوهستانی را به دولت بیاورند. مردم در مناطق اپیدمی

“مردم اینجا هنوز فقیر هستند ، اما وقتی می شنوند که مردم منطقه اپیدمی دچار مشکل هستند ، مایل به حمایت از آنچه هستند دارند. هیچ پولی برای کمک نیست ، بنابراین آنها چیزهایی را که هر روز استفاده می کنند ، مانند برنج ، کدو ، شاخه های بامبو .. ما برای قلب مردم ارزش قائل هستیم زیرا مردم در روستاهای دور افتاده ، بیش از 30 کیلومتری کمیته راه های جنگلی ، هنوز سبزیجات را به این مکان منتقل می کنند و از دولت می خواهند مردم را به مناطق همه گیر بفرستد. ”

مردم کوانگ بین به اقوام خود به جنوب عشق می فرستند - عکس 5.

چوت ، برو – مردم ون کیو در شهرداری ترونگ هوآ ، منطقه مین هوآ بیش از 2 تن غذا اهدا کردند.

مردم در کمون کوآنگ فو ، منطقه Quang Trach ، از دریافت این خبر که کالاهای اهدایی مردم این منطقه به مردم مناطق اپیدمی در شهر هوشی مین تحویل داده شده ، خوشحال می شوند. هوشی مین

“بیش از 1.7 تن برنج و 1 تن میوه و سبزیجات در محله 4 ، Hiep Binh Chanh ، Thu Duc با افراد محروم به اشتراک گذاشته شد. مابقی ، شامل 1.2 پیمانه برنج ، 15 قوطی رشته فرنگی ، 1.2 پیمانه کدو تنبل ، 35 کیلوگرم ماهی خشک شده ، به گروه های دیگر منتقل می شود تا به منطقه اپیدمی ارسال شود “. دهکده. شهرداری کوانگ فو ، منطقه کوانگ تراچ.

مردم کوانگ بین به اقوام خود در جنوب عشق می فرستند - عکس 6.
مردم کوانگ بین به اقوام خود در جنوب عشق می فرستند - عکس 7.

ده ها کامیون پر از کالا و احساسات مردم کوانگ بین به مردم مناطق اپیدمی تحویل داده شده و خواهد شد.

در کنار موارد ذکر شده ، در چند روز گذشته در کمون ها ، بخش ها و شهرهای کوانگ بین جنبش اهدای غذا و غذا برای حمایت از هموطنان که به دلیل اپیدمی در شهر هوشی مین با مشکل روبرو شده اند ، شدت یافته است. شهر هوشی مین و استانهای جنوبی نیز با اشتیاق فراوان راه اندازی و مستقر شدند و مردم پاسخ فعالانه دادند. ده ها کامیون پر از کالا و احساسات مردم کوانگ بین به مردم مناطق اپیدمی تحویل داده شده و خواهد شد.

هون ترون

روزنامه خانوادگی و اجتماعی به طور مداوم آخرین اخبار روز را به روز می کند[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *