[ad_1]

Thu Hang (دبیرستان Kim Son ، Ninh Binh) پس از کسب یک گل تاج گل در فینال Road to Olympia در سال 20 ، مورد توجه بسیاری از مخاطبان سراسر کشور قرار گرفت.

شناخته شده است که دانش آموز Nin Bean قبل از ورود به این سکوی فکری معتبر ، موفقیت های علمی بزرگی داشته است. از دبیرستان ، دوست او یک مدال نقره در ریاضیات ، یک مدال برنز به زبان انگلیسی در سطح ملی کسب کرد …

هنگام تحصیل در دبیرستان ، هنگ همچنین جوایز بسیاری مانند 3 جایزه استانی تحقیقات را به دست آورد ، جایزه منطقه 3 انفورماتیک جوانان ، به تیم زیست شناسی HSG مدرسه انتخاب شد ، برنده جایزه شطرنج شد. در سطح مدرسه. ، برای شرکت در مسابقات استانی انتخاب شد ، اما به دلیل ترجمه Covid ، این مسابقات به تعویق افتاد ، … پیش از این ، قهرمان جدید همچنین در آزمون ورودی دبیرستان Kim Son A نایب قهرمان بود.

قهرمان المپیا 2020: برای رهبری یک باشگاه بسیار قدرتمند ، پس از تاج گذاری به طرز شگفت آوری زیبا ، اما هنوز هم آسیب زننده ، از یک چیز پشیمان است - عکس 2.

پنجشنبه وقتی به عنوان قهرمان المپیا 2020 رسید.

پس از 3 ماه تاج گذاری ، بسیاری از مردم نمی توانستند جای تعجب داشته باشند که اکنون زندگی در Thu Hang چگونه است. با توجه به مواردی که در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده است ، مشاهده می شود که قهرمان المپیا 2020 هنوز هم بسیار خوب درس می خواند و سبک زندگی ساده ای دارد.

او همیشه به اخبار آموزشی در کشور علاقه مند است. وقتی پسران یک مدرسه المپیا را می گذراندند ، تو هانگ با اشتیاق به تشویق و تبادل تجربیات می پرداخت. چشمگیرترین تغییر این است که تو هانگ موهای بلند آشنای خود را کوتاه می کند و به جای آن پر از شخصیت است. تصویر جدید قهرمان المپیا مورد تحسین بسیاری قرار گرفت زیرا بسیار پویاتر و جوان پسندتر به نظر می رسد.

قهرمان المپیا 2020: رهبر یک باشگاه بسیار قدرتمند است ، پس از تاجگذاری به طرز حیرت انگیزی زیبا ، اما هنوز هم صدمه می زند ، از یک چیز پشیمان است - عکس 3.
قهرمان المپیا 2020: رهبر یک باشگاه بسیار قدرتمند است ، پس از تاجگذاری به طرز شگفت آوری زیبا ، اما هنوز هم صدمه می زند ، از یک چیز پشیمان است - عکس 4.

تصاویر شخصی زیبا از Thu Hang اکنون.

با این حال ، این چیزی نیست که بیشتر تحت تأثیر مردم قرار بگیرد. طبق یک سری از انتشارات اخیر ، تو هانگ مسئول باشگاه سائو خوئه کیم پسر A ، یک باشگاه آموزشی از Hang و دوستانش است که پیشنهاد مدرسه را داده اند.

این باشگاه با الهام از برنامه Road to Olympia طراحی شده است تا روحیه یادگیری و مهارت دانش آموزان مدرسه را ارتقا دهد. ماموریت این باشگاه ایجاد یک بستر فکری مفید و سالم است که به دانش آموزان کمک می کند تا توانایی های خود را در همه زمینه ها توسعه دهند. این باشگاه همچنین مسابقات را برای یافتن شخصیتهای عالی به نمایندگی از دبیرستان Kim Son برای شرکت در سیستم عاملهای بزرگ فکری برگزار خواهد کرد.

قهرمان المپیا 2020: رهبر یک باشگاه بسیار قدرتمند است ، پس از تاجگذاری به طرز شگفت آوری زیبا ، اما هنوز هم صدمه می زند ، از یک چیز پشیمان است - عکس 5.

تو هانگ در حال حاضر رئیس باشگاه Sao Khue Kim Son A است.

با وجود سن کم ، تو هانگ یک رهبر بسیار جوان را نشان داد. او به طور مرتب عکس هایی از فعالیت های این باشگاه را به اشتراک می گذارد ، به طور موازی حمایت های مالی را منتشر می کند ، پرسنل و اعضای خود را به خوبی استخدام می کند. در تعدادی از عکس های منتشر شده ، تو هانگ روی تریبون رفت تا مودبانه صحبت کند اما به همان اندازه دوستانه و دوستانه صحبت کند.

قهرمان المپیا 2020: برای رهبری یک باشگاه بسیار قدرتمند ، پس از تاجگذاری به طرز شگفت آوری زیبا ، اما هنوز هم صدمه می زند ، از یک چیز پشیمان است - عکس 6.

قبل از تاج گذاری ، تو هانگ گفت که برنامه ای برای شغل آینده خود ندارد. با این حال ، مانند بسیاری دیگر ، او همچنین آرزو دارد که یک افسر پلیس باشد. اما این رویا ممکن است محقق نشود.

قهرمان المپیا 2020: رهبر یک باشگاه بسیار قدرتمند باشد ، پس از تاجگذاری به طرز شگفت آوری زیبا ، اما هنوز هم صدمه می زند ، از یک چیز پشیمان است - عکس 7.

افسر پلیس شدن برای بسیاری از افراد رویایی است. قهرمان المپیا نیز از این قاعده مستثنی نیست.

به تازگی ، قهرمان المپیا 2020 با خوشحالی عکسی قدیمی از خودش در حالی که کلاه به سر داشت را منتشر کرد و به خود اعتماد کرد: “کامپیوتر را تمیز کنید و دوباره عکس قدیمی را پیدا کنید. واقعیت پیدا کردن (مگر اینکه شرایط ضبط به 1m52 کاهش یابد) “. این باعث خنده و آرامش Thu Hang می شود زیرا ارتفاع آن یکسان است.

تان هونگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *