[ad_1]

بعد از یک دادگاه سه روزه ، امروز بعد از ظهر (15 ژانویه) ، دادگاه مردمی شهر دانانگ متهمان Nguyen T. Beach Tuan (38 ساله ، ساکن کوانگ نام) و هو کام ون (31 ساله ، ساکن Da Nang) را با همان مشترک اعلام کرد جمله. خویشاوندان به جرم “سو fraud استفاده غیرقانونی از اموال”.

متهم Tuan مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه Quang Da است که در منطقه Ngu Han Son (شهر Da Nang) واقع شده است.

مدیر عامل زن فروخت
Tuan و Wen از روند

طبق کیفرخواست ، 184 قطعه در بخشهای B2-1 ، B2-2 ، B2-6 و B2-7 و 121 قطعه در مقابل خیابان Do Doc Lan ، منطقه D ، یک منطقه مسکونی در جنوب پل Cam Le (بخش Hoa Xuan ، منطقه Cam Le) سرمایه گذاری در زیرساخت ها ، سیاست را تأیید نکرد ، قیمت اولیه دا نانگ برای انجام مراحل بعدی در روند انجام حراج حقوق استفاده از زمین …

شرکت ثوان مجوز سرمایه گذاری ندارد و توزیع قطعات فوق نیز مجاز نیست. مزیت ارائه اطلاعات نادرست این است که این شرکت قدرت توزیع ، دریافت پول ودیعه و انتقال حقوق استفاده از زمین را دارد.

برای گمراه کردن مشتریان ، ثوان قیمت زمین کمتری را نسبت به بازار ارائه داد و قول داد برای باز کردن فروش و امضای قرارداد انتقال که قربانی می تواند برای پرداخت ودیعه اعتماد کند.

با این ترفند ، از ژوئیه 2018 تا آوریل 2019 ، ثوان 192 را اختصاص داد و به بیش از 103 میلیارد دونگ آسیب رساند. ثوان در حال حاضر بیش از 8 میلیارد VND به 21 نفر بازده داشته است.

مدیر عامل زن فروخت

بسیاری از قربانیان در دادگاه حضور داشتند

در همین حال ، Uyen با رفتن به تحصیل در املاک و مستغلات در شهر هوشی مین ، ثوان را دروغ گفت تا بعداً در شرکت Quang Da کار کند. اعتماد ، توآن بارها شهریه را به اوین منتقل کرد. با این حال ، ون به مدرسه نمی رود ، اما از پولی که توآن می دهد برای پرداخت بدهی های خود استفاده می كند.

تا اوت 2018 ، بسیاری از مشتریان ادعای سپرده های زمینی را دارند که ثوان زودتر از آن جمع کرده بود. با دانستن این اطلاعات ، وین منفجر شد ، من بسیاری از رهبران دولت مرکزی را می شناختم که می توانند برای کمک به Tuan درخواست پروژه کنند.

سپس ون شماره حساب بانکی خود را داد تا Tuan بتواند به طور مکرر برای “مدیریت پروژه” پول انتقال دهد. مبلغ کل دریافتی و تخصیص یافته توسط Tuan بیش از 92.2 میلیارد VND است.

ون با این پول بدهی ها را پرداخت کرد ، ماشین خرید ، خانه ، زمین ، آپارتمان خرید ، مدل هایت کوت را خرید ، سفر کرد …

در دادگاه امروز دو متهم اعمال مجرمانه خود را به عنوان کیفرخواست پذیرفتند.

مطابق با VietNamNet

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *