[ad_1]

در تاریخ 13 ژانویه ، دکتر ترن کوک توان ، رئیس بیمارستان استانی Quang Tri ، گفت که برای اولین بار ، این واحد تیمی را برای عمل در آپاندکتومی در جزیره Kon Ko (Quang Tri) می فرستد. برای بیماران مبتلا به NVA. (21 ساله ، ساکن کمونی Trieu An ، منطقه Trieu Phong ، Quang Tri) ، در شرایط جوی بسیار نامساعد.

به طور خاص ، در ساعت 8:00 صبح همان روز ، قبل از درخواست پشتیبانی از فرماندهی نظامی استان Quang Tri ، بیمارستان عمومی استان Quang Tri تیمی را برای عمل 3 نفر اعزام کرد: از جمله: پزشک – پزشک (TS.BS) فان خانه ویت ، معاون جراحی – بخش عمومی ؛ متخصص بیهوشی Trun Tang Hoai و آقای Nguyen Chi Tang … بلافاصله سوار کشتی جنگی در نزدیکی جزیره Kon Ko شدند.

بعد از بیش از 2:30 دقیقه تیم عملیاتی به جزیره Con Co رسیدند و بلافاصله بهترین شرایط ممکن را برای عمل برای بیمار آماده کردند. بیماران مبتلا به آپاندیسیت حاد را شناسایی کنید ، برای جلوگیری از تهدید کننده زندگی ، در اسرع وقت به جراحی نیاز دارید.

اگرچه شرایط تجهیزات پزشکی در این جزیره بسیار محدود بود ، اما تمام خدمه سعی کردند بر آن غلبه کنند. و پس از 1 ساعت عمل به پایان می رسد ، اطمینان از ایمنی بیمار.

هوانگ تانگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *