[ad_1]

در تاریخ 13 ژانویه ، پلیس استان Thua Thien-Hue گفت ، پس از بیش از یک سال از اجرای تخلفات ایمنی ترافیک (ایمنی ترافیک) از طریق داده های جمع آوری شده توسط مرکز نظارت و کنترل شهر هوشمند. در استان (به اختصار IOC) ، پلیس استان هزاران وسیله نقلیه ، متخلفان ، افرادی را که به جنبش پیوستند “جریمه” کرده و به نظم و امنیت ترافیک در استان کمک کرده است.

Thua Thien - Hue: جریمه سرد هزاران مورد تخلف موجود در آن

دوربین های نظارتی به مرکز IOC متصل هستند.

بر این اساس ، 2425 پرونده تخلف مورد بررسی قرار گرفت ، 1087 مورد جریمه شد ، نزدیک به 1.1 میلیارد VND. جابجایی برای جلوگیری از بازرسی از 236 وسیله نقلیه. این داده ها پس از 1 سال استفاده از پردازش تخلفات راهنمایی و رانندگی با استفاده از داده های IOC ثبت شده است.

اعمال مجازات های مربوط به تخلفات راهنمایی و رانندگی از طریق سیستم دوربین توسط استان Tua Tien Hue از اول نوامبر 2019 اجرا شده است. از طریق عکس ها ، فیلم های ارائه شده توسط افراد از طریق نرم افزار HueS و تصاویر و فیلم هایی که مستقیماً از سیستم حسگر دوربین نصب شده در استان ضبط شده است ، سیستم رایانه ای اتوماتیک IOC خطای نقض شده را ضبط کرده و از طریق مرکز اطلاعات فرماندهی به اداره پلیس استان ارسال می کند ؛ سپس مرکز اطلاعات فرماندهی تخلفات را طبقه بندی کرده و با توجه به صلاحیت آنها برای بازرسی و رسیدگی به واحدهای پلیس و شهرک ها ارسال می کند.

سرهنگ Nguyen Hoang Wu ، رئیس اداره پلیس راهنمایی و رانندگی شهر Hue گفت: “در سال های اخیر ، پذیرش و رسیدگی به تخلفات ، از جمله تخلفات راهنمایی و رانندگی IOC ، منجر به نشانه های بسیاری از نتایج مثبت شده است. ایمنی ترافیک ، نظم و امنیت در منطقه با ویژگی های منطقه اصلی ایمنی ترافیک در استان ، از طریق IOC ، پلیس شهر ، Hue پاسخ سریع و سریع به بسیاری از تخلفات رانندگی پیدا کرد ، بنابراین آگاهی عمومی را افزایش می دهد برای مطابقت با قانون ترافیک جاده ای و کاهش تصادفات رانندگی “.

Thua Thien - Hue: جریمه سرد هزاران تخلفی که از طریق آن کشف شده است

درون مرکز نظارت و بهره برداری از شهر هوشمند استان توآ تین – Hue.

مشخص است که این استان 250 دوربین نصب و به IOC متصل است. سیستم موجود دوربین ها با راه حل های فنی منجر به بازی كامل ، جمع آوری و رسیدگی به نقض نظم شهری ، نظم ایمنی ترافیك ، ایجاد یك سازوكار هماهنگ و اشتراك شده است ، در حال حاضر كل استان 250 دوربین نصب و به IOC متصل است. سیستم موجود دوربین ها با راه حل های فنی در نظارت ، جمع آوری و مقابله با نقض نظم عمومی ، ایمنی ترافیک ، ایجاد یک مکانیسم موثر است. به طور موثر داده ها را با مقامات مربوطه هماهنگ و به اشتراک بگذارید.

هوانگ دونگ

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *