[ad_1]

بعد از ظهر 21 ژوئیه ، دادگاه مردمی هانوی دادگاه بدوی علیه متهم Duong Quang Bin (43 ساله ، ساکن Chuong Duong ، منطقه Hoan Kiem ، هانوی) به جرم “قتل” به موجب Count n ( بند 1 ، ماده 123 ، CC 2015). د.).

طبق کیفرخواست ، حدود ساعت 10:00 عصر 18 فوریه ، Duong Quang Bin موتور سیکلت خود را پس از استفاده از مواد مخدر سوزاند. بین سپس به بالای سقف آهنی موج دار بالا رفت و به خانه خواهر همسایه بالا رفت و 6 نفر از اعضای خانواده را با چاقو تهدید کرد.

در خشم عصبانیت ، بن با استفاده از چاقو هنرمند نخبه وو من دونگ (42 ساله ، داماد بن ، معاون مدیر اپرا و باله ملی ویتنام) را خنجر زد.

در طی تحقیقات ، مقامات ثابت کردند که متهم بین یک معتاد به مواد مخدر ، الکلی است و به دلیل اختلال روانی ناشی از استفاده از مواد محرک توسط خانواده اش تحت مراقبت های بهداشت روان قرار گرفت.

مجازات اعدام برای قاتل هنرمند نخبه وو من دونگ - عکس 1.

متهم بین در دادگاه بدوی

در دادگاه ، بین اظهار پشیمانی کرد و صمیمانه به جرم خود اعتراف کرد. رفتار مجرمانه متهم Duong Quang Bin بسیار جدی است ، باعث غم و اندوه و ضرر و زیان بدون جبران خسارت به خانواده مقتول می شود ، بنابراین لازم است کاملاً مطابق قانون با او کار کنیم.

با توجه به عدم امکان بازسازی Binh ، لازم بود که متهم به طور قطعی از زندگی اجتماعی کنار گذاشته شود ، به همین دلیل دادگاه بدوی حکم اعدام را برای متهم Binh به جرم “قتل” صادر کرد.

نگوین قطع

اعضای گروه حقوق

روزنامه های خانوادگی و اجتماعی اخبار روزانه را آخرین اخبار را به طور مداوم به روز می کنند[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *