[ad_1]

سون یه جین از 18 سالگی در فیلم ها و تبلیغات ظاهر شد. دارایی خالص آن در طول 20 سال پیوستن به تجارت نمایش بیش از 20 میلیون دلار است. در عین حال دارایی های هیون بین 12.5 میلیون دلار ارزیابی شده است. یعنی دارایی Son Ye Jin دو برابر شوهر آینده اش دارد.

با این حال ، این فقط تخمین است. هیون بین مردی است که رازدار پول است. علاوه بر این ، او مانند بسیاری از ستاره های دیگر تجارت املاک و مستغلات را انجام نمی دهد (و یا آن را فاش می کند) ، زیرا تجارت املاک و مستغلات را “حیاط خانه” برای افزایش و جمع آوری ثروت می داند. در همین حال ، سون یه جین به این منطقه علاقه داشت. او زمینی را خریداری کرد ، خانه ای در ماپو ، سئول خریداری کرد و آن را اجاره کرد. پس از 3 سال ، او آن را فروخت و میلیون ها دلار سود کسب کرد. در ژوئیه سال جاری ، او همچنین در یک ساختمان 8 طبقه در مرکز سئول سرمایه گذاری کرد ، سپس آن را به یک سالن زیبایی اجاره کرد. این منبع گفت که سون یه جین نیمی از پول را به صورت نقدی پرداخت کرده و بقیه را از بانک وام گرفته است.

متعلق به زوج طلایی Son Ye Jin ، Hyun Bin - تصویر 1.

زن و شوهر سون یه جین و هیون بن در بیرون رفتن گرفتار شدند.

مطابق با QQوالدین Son Ye Jin و Hyun Bin اکنون “وضعیت عشق” این دو کودک را درک کرده و آنها را به ازدواج دعوت کردند. این منبع گفت پدر و مادر هیون بین برای ازدواج با فرزندان خود ترجیح دادند یک آپارتمان با قیمت 9.1 میلیون دلار خریداری کنند. پسران شایعات را تأیید نکرده اند. در همین حال ، بسیاری از روزنامه های چینی اطلاعات جسورانه ای منتشر می کنند: Son Ye Jin – هیون بن در اوایل سال 2022 ، قبل از 40 سالگی عروسی خواهد کرد. بسیاری از روزنامه های چینی همچنین گفتند که این زوج بیش از هشت ماه عاشق یکدیگر بوده اند و فاش کردند که اوایل سال گذشته این زوج گرفتار خرید غذا در یک سوپرمارکت در لس آنجلس شده اند تا خود را برای تولد پسر یک جین آماده کنند. . در این مهمانی ، مادر سون یه جین شرکت کرد ، نشان داد که رابطه آنها نمی تواند فقط یک دوست باشد.

متعلق به زوج طلایی Son Ye Jin ، Hyun Bin - تصویر 2.

عشق از “Landing where you are” ثمر می دهد “.

هیون بن و سون یه جین با هنرمندان با استعداد و برجسته کره مشترکات زیادی دارند. این زوج در سال 1982 متولد شده اند و فیلم های عاشقانه کلاسیک زیادی بازی کرده اند. آنها سرگرمی یکسان گلف بازی ، مسافرت دارند … این اولین باری است که سون یه جین پس از 20 سال کار در نمایش تجاری و در حالی که برای سومین بار عاشق هیون بین می شود ، رابطه عاشقانه اعلام می کند. کوستار

اظهارات پسر یه جین نشان می دهد که او قصد جدی برای ازدواج دارد. پیش از این ، هنگامی که شایعه عشق آنها به گوش می رسید ، این زوج 4 بار آن را انکار کردند و نشان دادند که بسیار دقیق و جدی درباره رابطه فکر می کنند. در مصاحبه اخیر ، سین یه جین گفت که نمی خواهد زود ازدواج کند: “من فکر نمی کنم شکل ایده آل عشق ازدواج باشد. با گذشت زمان ، همه چیز تغییر می کند. من قبلا مردان مردانه بیشتری را دوست داشتم ، اما اکنون ترجیح می دهم در همین حال ، هیون بین با صراحت گفت: “شریک ایده آل باید کسی باشد که مرا درک کند و تحملم کند. بهتر است کسی که مانند من در تجارت نمایشی کار می کند بتواند درک کند. اما سخت است.”

این واقعیت که این زوج Son Ye Jin و Hyun Bin با هم روابط عمومی دارند باعث می شود نام آنها هنوز کلمات کلیدی جستجوی داغ در کره یا چین باشد.

متعلق به زوج طلایی Son Ye Jin ، Hyun Bin - تصویر 3.

لحظات زوج سر صحنه فیلمبرداری …

متعلق به زوج طلایی Son Ye Jin ، Hyun Bin - تصویر 4.

… و در زندگی واقعی

نام اصلی بازیگر هیون بن کیم ته پیونگ است. او به خاطر بسیاری از درام ها و فیلم هایی مانند نام من به زودی کیم سام است ، جایی که شما هستید ، باغ مخفی ، شریک با اکراه …، در حال حاضر یکی از بازیگران با شهرت بالا و ارزش مارک بالا در تجارت نمایش کره است. این بازیگر در 38 سالگی یک بار گفت که می خواهد قبل از 40 سالگی ازدواج کند.

سین یه جین در سال 1982 در منطقه سوسئونگ ، شهر داگو ، کره جنوبی متولد شد. در 18 سالگی ، وی برای تحصیل در رشته فیلم در دانشگاه هنر سئول ، زادگاه خود سئول را ترک کرد. هنگامی که وی دانشجو بود ، در ایستگاه های تلویزیونی نقش میز را بازی می کرد ، سپس به دنبال نقش های فرعی بود و نقش اصلی را بر عهده گرفت و به یک جواهر مشهور در صفحه کره تبدیل شد. او فیلم های زیادی مانند این را بازی می کند رایحه کلاسیک ، تابستانی ، لحظه ای برای یادآوری ، عاشقی تنها ، همسرم ازدواج کرد ، آخرین شاهزاده خانم ، یک خواهر زیبا برای من برنج خوشمزه ای خرید … اخیراً ، او مورد علاقه سریال های تلویزیونی بوده است فرود در جایی که او است، با بازی هیون بین. Son Ye Jin در حال حاضر خود را برای اولین حضور در هالیوود آماده می کند صلیب اولین بار در سال 2022

به گفته نگوین هونگ / ستاره[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *