[ad_1]

بسیاری از مادران مجرد “بدخلقی” را دوست دارند ، بسیار زیباتر از قبل. آنها یکدیگر را بهتر دوست دارند ، بنابراین به ظاهر و زیبایی خود توجه می کنند. او نیز. او روشن ، درخشان ، جذاب ، با اعتماد به نفس است و چشم بسیاری از مردم را به خود جلب می کند. او در جلسه کلاس در مرکز جمعیت بود. دوست دختر سابق از دیدن دوباره او متحیر شد. آنها سپس جلسه جداگانه ای ترتیب دادند. از آنجا که آنها ناامن هستند ، هنگامی که ازدواج شکسته می شود ، دوباره با عشق قدیمی دیدار کنید ، به خاطرات قدیمی نگاه کنید ، احساسات شدید باعث می شود که این دو با هم ادغام شوند. او فکر کرد که او برای اولین عشقش مورد علاقه و احترام است. با این حال ، او فهمید که من وقتی گرسنه بودم فقط “یک تکه کیک” هستم. البته او اجازه نداد که خودش مورد استفاده او قرار گیرد. او به عشق واقعی و صادقانه احتیاج داشت ، نه به زن “هیچ چیز برای از دست دادن” که بعضی از آنها به عنوان یک مادر تنها فکر می کنند.

او فکر می کرد با مرد کوچکتر از خودش عشق خواهد ورزید. در پایان ، عبارات او باعث می شود که او مانند “جهان” خود احساس کند. او مراقبت ، مراقبت ، مراقبت از هر سانتی متر از او. او نمی تواند باران ، خورشید و شب را تحمل کند تا غذایی را که هوس می کند برای او بخرد. او همچنین همیشه حرکات و اعمال عاشقانه ای را برای او انجام می دهد تا بتواند در آغوش یک مرد دوست داشتنی ببیند که چقدر او را دوست دارند. او در روح شاد شکوفائی عشق بود. بنابراین او از دادن تمام پولی که برای او پس انداز کرده بود برای خرید ماشین دریغ نکرد. اما طولی نکشید که او فهمید اتومبیلی که در آن سرمایه گذاری کرده با دیگر معشوقش است. او فهمید که من خیلی راحت فکر می کنم وقتی باور کردن سخنان او آسان است. در واقع ، او فقط از تنهایی او سود می برد ، نه از عشق.

از آن به بعد ، او ترسید و از مردان اطرافش دور شد. نه اینکه او اعتقادی به عشق ، ازدواج ندارد ، اما همیشه هوشیار است. اگر عشق باشد ، او رابطه جنسی را پس از این دو با هم می خواهد. زیرا برای او حفظ عزت بسیار مهم است ، خصوصاً رابطه جنسی امری است که باید برای عشق ارزش قائل شد ، نه اینکه از آن استفاده شود.

به گزارش PNVN[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *