[ad_1]

تجاوز به عنف یک رفتار شنیع است که مستلزم محکومیت و مجازات قانونی است ، صرف نظر از ایالت و فرهنگ. با این حال ، موارد زیادی در اطراف این موارد تحقیرآمیز وجود دارد که دیگران را حتی بیشتر عصبانی می کند ، مانند موردی که چندی پیش در چین اتفاق افتاد.

به ویژه ، حدود ساعت 9:00 صبح 14 دسامبر سال 2020 ، دختری به نام A ، ساکن Dai Mau City ، شهر Wang Ning ، استان Hainan ، به مرکز پلیس رفت تا ماجرا را به مادرش 70 ساله گزارش دهد. زن پیر با معلولیت ذهنی تازه صبح همان روز مورد تجاوز قرار گرفته بود.

مادربزرگ 70 ساله دارای معلولیت ذهنی در خانه مورد تجاوز قرار گرفت ، جزئیات این حادثه باعث خشم شد - عکس 1.

پلیس شهر دای ماو که متوجه جدی بودن این حادثه شد ، به سرعت وارد تحقیقات شد ، در حالی که تیم تحقیقات جنایی اداره پلیس شهر وانگ نینگ نیز تکنسین ها را برای کمک سریع اعزام کرد. مکان یک فرد رو به زوال اخلاقی را پیدا کنید.

از آنجا که خانم الف نمی توانست چهره “عشق با ریش سبز” را ببیند ، به علاوه قربانی یک مرد مسن با معلولیت ذهنی بود ، به دست آوردن شهادت و همچنین تحقیقات بسیار دشوار بود. فقط بدانید ، پیرزن به او مختصر گفت که نزدیک خانه بایستد.

خوشبختانه ، پس از ساعت ها پرسش و شهادت فعالانه از مردم منطقه خانم A ، پلیس در ابتدا مشکوک ترین مورد را پیدا کرد. با کمال تعجب ، مظنون کسی نیست جز یک جوان به نام هونگ ، فقط 24 ساله – همسایه خانم الف ، که در چند بلوک خانه خانم آ زندگی می کند.

در ساعت 8 همان روز ، تیم پلیس هونگ را برای شهادت به ایستگاه بردند. او ابتدا با ادعای مجازات جنایت را انکار کرد ، اما اندکی بعد تحت فشار پلیس با سر تکان داد تا گناه خود را بپذیرد.

مادربزرگ 70 ساله دارای معلولیت ذهنی در خانه مورد تجاوز قرار گرفت ، جزئیات این حادثه باعث خشم شد - عکس 2

روند انجام تحقیر بانوی پیر به طور خلاصه توسط هونگ به شرح زیر گزارش شد: صبح زود 14 ، هنگامی که فهمید خانم الف خواب است ، از دیوار بالا رفت و به خانه خانم الف حمله کرد و نزدیک شد به رختخواب خود بخوابید و بخوابید ، سپس وجدان را لمس کرده و انجام دهید. متأسفانه ، توسط یک پرستار پیدا شد ، او به سرعت فرار کرد ، هیچ چیز در صبح انجام نشد ، فعالیت های عادی ، در حالی که هوا توسط پلیس دستگیر شد.

هون در حال حاضر تحت بازداشت جنایی است ، پلیس قبل از مراجعه به دادگاه تحقیقات و دریافت شهادت اضافی را ادامه می دهد.

این حادثه نیز به سرعت گسترش یافت و باعث شد که شهر دای ماو و مردم چین به شدت عصبانی شوند ، هیچ کس انتظار نداشت مرد جوانی با شانه های بلند و پهن بدون نگرانی در مورد تجارت ، ازدواج با همسر و بچه دار شدن. . باز هم خون پراکنده ، تجاوز به افراد مسن با معلولیت ذهنی.

خبرنگار

(منبع: سوهو)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *