[ad_1]

قسمت 9 چهره ملکه با شگفتی های زیادی روبرو شد که فام لیچ کم کم شتاب گرفت و با بزرگترین پیروزی هفته خود را تثبیت کرد.

نتیجه هر هفته غیر قابل پیش بینی ترین نمایش است و این عاملی است که باعث می شود مخاطب یک قسمت را از دست ندهد.

هنگامی که مسابقه برای فتح قهرمان امسال تقریباً دو سوم از راه را پشت سر گذاشت ، مخاطبان هنوز حدس می زنند که چه کسی برنده خواهد شد ، که این نمایش جذابیت بیشتری نسبت به همیشه دارد.

چهره آشنا: لینک لی گوش دادن به Dai Nghia را متوقف کرد و سپس چشمهایش را چرخاند تا My Linh را تهدید کند - تصویر 1.

این همچنین دومین بار است که بازیگر Oc Thanh Van در صندلی داغ داوران میهمان می نشیند ، او ابراز “ناامیدی” می کند وقتی که همیشه مورد علاقه من Linh و Dai Nghia است تا زمانی که وارد بخش ارزیابی می شود ، هر دو “اکسترود شده” بودند ، او کسی بود که اولین گل را به ثمر رساند.

چهره آشنا: لینک لی دیگر از شنیدن دائی نقیا دست کشید و سپس چشمهایش را چرخاند و Linh من را تهدید کرد - تصویر 2.

شوخ طبعی و جذابیت Oc Thanh Van همراه با “شعبده بازی پرشور” دو قاضی اصلی ، تماشاگران را در ابتدای نمایش بی وقفه خنداند.

کارا فوونگ با کشف قسمت 9 ، صحنه را با تجسم بسیار داغ بائو تی سوزاند. در آهنگ “Love Me Your Love” ، خواننده با استعداد لهجه های مشخصه صدای Bao Ti را نشان می دهد ، و باعث می شود طرفداران فکر کنند که او “دیسک را می بلعد”.

چهره آشنا: لینک لی گوش دادن به Dai Ngia را متوقف کرد و سپس چشمهایش را چرخاند و Linh من را تهدید کرد - تصویر 3.

قاضی My Linh همچنین از کارا فونگ تمجید کرد: “کارا فونگ چیزی دارد که من نمی دانم خودم متوجه آن شده ام ، یعنی خیلی سخت هستم. چون در وسط آهنگ چهره من هنوز خیلی سرد است ، دهانش لبخند می زند ذهن من این است بسیار واضح. من می دانم که چه کار می کنم. در پایان مقاله ، من واقعاً در حال انفجار هستم. ”

با ورود رقبا به مرحله “سرعت” این نمایش شدت بیشتری پیدا کرد. فام لیچ همچنین یک جنگجو با “سلاح مخفی” است که سایر ورزشکاران را نگران می کند. توانایی او برای رقص تنها در میان رقبا ، به تدریج با اجراهای با کیفیت و فداکاری نشان داده می شود. وقتی او شخصیت سلین دیون را تغییر شکل داد ، مخاطبان تعجب کردند که فام لیچ با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد و نمی تواند آن را به خوبی تمام کند. اما جایزه اول هفته در این قسمت همه چیز را می گوید. این طراح رقص زن با تمام ظرفیت شروع به چرخیدن و بازی کرد و شجاعت و توانایی خود را برای غلبه بر همه چالش ها نشان داد. این فقط مخاطب نبود ، بلکه داوران نیز تعجب و تمجید می کردند.

چهره آشنا: لینک لی دیگر از شنیدن دائی نغیا جلوگیری کرد و سپس چشمهایش را چرخاند و Linh من را تهدید کرد - تصویر 4.

اوک تان وانگ ، بازیگر سینما: برای شما ، من شدت آن را بسیار واضح می بینم حتی هنگام اجرای رقص معاصر روی صحنه و اجرای آن اجرا. ”

به دنبال نمایش پر جنب و جوش و عبارات خنده دار قاضیان “تهدید” از Link Lee. در تبدیل شدن به خواننده وانگ مای هونگ ، لینک لی از جذابیت و سبک عملکرد شخصیت پیشی گرفت. اگرچه صدای او منحصر به فرد است ، لینک لی همیشه می داند که چگونه ویژگی های صدای شخصیت را به بهترین شکل مناسب او شکل دهد و به آن توجه کند. علاوه بر آرایش تیم آرایش ، لینک لی زیبایی ، جذابیت و درخشش خود را نشان داد.

چهره آشنا: لینک لی گوش دادن به صدای دای نگیا را متوقف کرد و سپس چشمهایش را چرخاند و Linh من را تهدید کرد - تصویر 5.
چهره آشنا: لینک لی گوش دادن به صدای دای نگیا را متوقف کرد و سپس چشمهایش را چرخاند و Linh من را تهدید کرد - عکس 6.

قاضی دای نگیا همچنین گفت که قبل از رفتن روی صحنه ، او شکل لینک لی را در پشت صحنه دیده و باید بگوید که او بیش از حد زیبا است. دیده می شود که دای نگیا در این قسمت به زیبایی لینک لین تعارفات بالدار زیادی ارائه داده است.

پس از برنده شدن در هفته دوم ، فام ویت تانگ همچنان عالی بود و فرم خود را حفظ کرد و در این قسمت رپرتوار ویژه ای را به مخاطبان ارائه داد. برای خواننده پاپ تبدیل شدن به یک خواننده رپ ویتنامی آسان نیست ، فام ویت تانگ همچنین باید “یک” رپر مرد آمریکایی را “بازی کند”. در آهنگ “Bang bang” ، خواننده رپ Will.i.am نه تنها صدای متمایز خود را نشان داد ، بلکه رقصی نیز داشت که تقلید از آن دشوار بود ، اما فام ویت تانگ اجرا را به طور کامل با ستاره اش Ngoc Kayla به پایان برد.

چهره آشنا: لینک لی گوش دادن به Dai Ngia را متوقف کرد و سپس چشمهایش را چرخاند و Linh من را تهدید کرد - عکس 7.

قاضی My Linh از فام ویت تانگ تمجید کرد: “امیدوارم بعد از نمایش The Face Than Quen بتوانید به تبلیغ ادامه دهید ، زیرا در حال حاضر با صدا ، همراه با ذهن هوشمند خود رشد دارید. و از نظر نوع اعدام متنوع است.

Thai Son یکی از افرادی است که به دلیل توانایی های صوتی بسیار مورد توجه مخاطبان قرار می گیرد. پس از شب های امتحان ، هرچند چند بار در هفته ، Thai Son همچنان نامزد دومین جدول بالاترین امتیاز با نمره کلی برای هر هفته است. در آخرین قسمت 9 ، مخاطبان به دنبال تبدیل شدن به خواننده Thai Son ، Quang Vin هستند.

چهره آشنا: لینک لی دیگر از شنیدن دائی نقیا دست کشید و سپس چشمهایش را چرخاند و Linh من را تهدید کرد - تصویر 8.

همانطور كه ​​قاضی Ok Thanh Wang به اشتراک گذاشت ، Thai Son با برآورده كردن انتظارات مخاطبان ، با صدای “چشمهایت را ببند تا كوانگ وین را ببینی” مخاطبان را مجاب كرد.

چهره آشنا: لینک لی گوش دادن به Dai Ngia را متوقف کرد ، سپس چشمهایش را چرخاند و Linh من را تهدید کرد - تصویر 9.

فام لیچ با دریافت جایزه اول هفته تحت تأثیر قرار گرفت.

برای آمادگی برای قسمت “Allstars” قسمت بعدی ، The Face Than Familiar از شخصیت های آشنا فصل های گذشته دعوت کرد تا برای بازی در خانه برگردند. Hoa Minzy ، Mia ، Do Phu Quy ، Phan Ngoc Luan و Vo Tan Phat 5 هنرمندی هستند که در این فصل برمی گردند و با 5 شرکت کننده برای اجرای برنامه جفت می شوند. با وجود شخصیت های عجیب و غریب و آشنا در قسمت بعدی و ترکیبی از شرکت کنندگان از فصل قدیمی – فصل جدید ، انتظار می رود مسابقه هیجان انگیز و مهیج شود.

قسمت 10 Face Than Quen 2020 ساعت 21:00 روز شنبه 23 ژانویه از VTV3 پخش شد.

لئون ترنس[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *