[ad_1]

پوست صاف و بدون آکنه همیشه استاندارد زیبایی در همه جا محسوب می شود. بنابراین ، کک و مک اغلب توسط ستاره های ماده با آرایش غلیظ پوشانده می شود و یا با روش های آرایشی تار می شود.

با این حال ، هر چقدر با دقت از آنها مراقبت شود ، بسیاری از اوقات زیبایی های ویتنامی هنوز چهره برهنه خود را با لکه های بسیار تاریک نشان می دهند.

ملاسما را مانند Phan Nhu Thao و Henen Niê از مواد ارزان قیمت ضرب کنید - تصویر 1.

به تازگی ، فن نهو تائو با خانواده اش سفری به ساحل داشته است. اگرچه من از کرم ضد آفتاب با دقت استفاده کرده ام ، مدت زمان طولانی و بدون کلاه در معرض آفتاب قرار گرفتن در معرض آفتاب ، پوست من رنج زیادی خواهد دید.

لکه های تیره مانند Phan Nhu Thao و Henen Niê را از مواد ارزان قیمت خرد کنید - عکس 2.

پوست روشن و صاف مادر کودک ناپدید شده است و یک چهره تیره و رنگدانه جایگزین آن شده است.

شکستن نقاط تاریک مانند Phan Nhu Thao و HHen Niê از مواد ارزان قیمت - عکس 3.

خانم هان نی بارها و بارها چهره بدون لباس خود را بدون آرایش نشان داد. خانم هاو یک بار پوست خود را با رنگدانه های روشن روی هر دو گونه و چشمان تیره مانند کمبود خواب نشان داد.

شکستن نقاط تاریک مانند Phan Nhu Thao و Henen Niê از مواد ارزان قیمت - عکس 4.

.دختر نسبتاً گرم من نیز زمانی را سپری کرده بود که صورت او با ملاسما پوشانده شده بود

برای زنان ویتنامی ، کک و مک ترس است که از سایر علائم پیری کم نیست. با این حال ، برای بسیاری از زنان غربی ، ظاهر کک و مک در بزرگسالی طبیعی است. حتی بسیاری از ستاره های مشهور هستند که می دانند صورت هایشان پر از کک و مک است ، اما هنوز از نشان دادن چهره برهنه خود نمی ترسند.

لکه های تیره مانند Phan Nhu Thao و Hen Hen را از مواد ارزان قیمت خرد کنید - تصویر 5.

حتی روی جلد مجله ، اما واتسون از نشان دادن نقص صورت خود ، که کک و مک است که از پیشانی او به بینی اش پخش می شود و به هر دو گونه سرایت می کند ، نمی ترسد.

ضرب و شتم بیش از نقاط تاریک مانند Phan Nhu Thao و Henen Niê از مواد ارزان قیمت - تصویر 6.

کایلی جنر با اعتماد به نفس چهره برهنه خود را ، پر از کک و مک و لکه های تاریک ، به عنوان بخشی از زیبایی خاص خود به نمایش می گذارد.

شکستن نقاط تاریک مانند Phan Nhu Thao و Henen Niê از مواد ارزان قیمت - عکس 7.

چهره برهنه دمی لواتو بد نیست ، اما ظاهرا بدون آرایش ، به نظر می رسد کمرنگ ، کمتر واقع بین است. کک و مک ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب بر روی صورت جاری می شود ، در غیر این صورت ، بسیار زیباتر خواهد شد

کک و مک ، لکه های تیره صورت اغلب باعث خارش ، سوزش درد یا ناراحتی نمی شوند ، اما به طور مستقیم بر زیبایی تأثیر می گذارند ، که باعث می شود بسیاری از زنان هنگام برقراری ارتباط اعتماد به نفس و ترس خود را از دست بدهند.

برخی از دلایل اصلی ایجاد کک و مک معمول است: عدم استفاده از ضد آفتاب ، تغییرات ناگهانی هورمون در بدن ، استرس و استرس مکرر یا سبک زندگی ناسالم ، …

ملاسما را مانند Phan Nhu Thao و Henen Niê از مواد ارزان قیمت ضرب کنید - تصویر 8.

تشکیل کک و مک بر اساس فعالیت رنگدانه های ملانین موجود در بدن است ، این رنگدانه ها اجازه ایجاد ، تولید و تجمع در زیر پوست را دارند و منجر به تشکیل لکه های قهوه ای “زشت” می شوند.

علاوه بر استفاده از داروها یا استفاده از درمان فشرده مانند: الکتروکوتر ، لیزر و غیره ، بیماران همچنین می توانند کک و مک را محو کرده و پوست سالم را از طبیعت حفظ کنند ، با هزینه کم.

از آلوئه ورا استفاده کنید

آلوئه ورا به عنوان یک ماده معمول مورد استفاده در مراقبت از پوست ، حاوی مقدار زیادی ویتامین E ، A ، C ، B12 ، B9 است که به رطوبت رسانی و بهبود خشکی کمک می کند. علاوه بر این ، این گیاه شامل بسیاری از مواد موثره گیاهی است که توانایی ترمیم و بازسازی پوست ، محو شدن لکه های تیره و کک و مک های زشت صورت را دارند.

روش درمان کک و مک با آلوئه ورا به شرح زیر انجام می شود: آلوئه ورا را بشویید ، پوست آن را جدا کنید ، ژل شفاف داخل آن را خراش دهید. ژل آلوئه ورا را مستقیم روی صورت بمالید ، بگذارید حدود 15 دقیقه بماند ، سپس بشویید. این روش را 3-4 بار در هفته حفظ کنید تا به کشش پوست ، پر از نشاط کمک کند.

شکستن نقاط تاریک مانند Phan Nhu Thao و Hen Hen Niê از مواد ارزان قیمت - عکس 9.

لیمو

آب لیمو حاوی بسیاری از عوامل سفید کننده پوست است. استفاده از آب لیمو رقیق برای شستشوی منظم صورت به عنوان یک درمان خانگی ساده می تواند به بهبود تدریجی پوست با کک و مک کمک کند.

زردچوبه

زردچوبه علاوه بر داروی م forثر برای سلامتی ، به دلیل خاصیت مراقبت از پوست و روشن کنندگی نیز شناخته شده است.

ملاسما را مانند Phan Nhu Thao و Henen Niê از مواد ارزان قیمت بزنید - تصویر 10.

می توانید از پوست کک و مک خود با ماسک صورت خانگی با زردچوبه مراقبت کنید. کافی است یک قاشق چایخوری پودر زردچوبه و یک قاشق ماست مخلوط شده با هم در یک خمیر اضافه کنید و آنها را روی صورت خود بمالید تا به از بین بردن کک و مک کمک کند و پوستی سالم ، زیبا و درخشان به شما بدهد.

به گزارش VietNamNet[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *