[ad_1]

اخیراً ، به دلیل فاصله گذاری اجتماعی ، لو فونگ زمان زیادی را با خانواده و فرزندان خود می گذراند. این بازیگر استعداد خود را در پخت غذاهای بسیار خوشمزه و تهیه کیک برای شوهر کوچکترش Trung Kien و همچنین لذت بردن از دو فرزند نشان داد. “مادر دو فرزند” اخیراً دو عکس با هنرمند نگان کوئین ارسال کرد تا پیشرفت فیلم Thuong Con perch را به اشتراک بگذارد. “بنابراین Thuong با عمه Nha ملاقات کرد! در” طوفان زندگی “، او مادر بیولوژیکی دیو بود ، اما این بار مادر شوهرش نیست. شاید به این دلیل است که وو لان باید مادر مهربان خود را در همه جا ببیند. عکس بلافاصله گرفته شد بعد از پایان صحنه ، قسمت 33 “، او به اشتراک گذاشت

با این حال ، در روزهای اخیر ، این بازیگر زن بارها هنگامی که غذای خود را نشان می دهد و عکس های گمراه کننده قدیمی را در طول همه گیری کووید -19 به اشتراک می گذارد ، مورد تمسخر کاربران اینترنتی قرار می گیرد. لو فونگ علاوه بر تعریف و تمجید از ظاهر جوان و زیبایش ، از عکس گرفتن نیز عکس گرفت. بسیاری از مردم حتی تعجب می کردند که آیا این دو به معبد رفتند در حالی که شهر فاصله اجتماعی را اعمال می کند.

لو فونگ به دلیل نشان دادن عکس هایی از بازدید از معبد در وسط فصل همه گیری مورد انتقاد طرفداران مخالف قرار گرفت ، لو فونگ به سرعت توضیح داد - عکس 2.

Le Phuong و هنرمند Ngan Quynh در این فیلم بازی کردند.

لو فونگ به دلیل نمایش عکس هایی از بازدید از معبد در بحبوحه فصل همه گیری مورد انتقاد طرفداران مخالف قرار گرفت ، لو فونگ به سرعت توضیح داد - عکس 3.

لو فونگ با انتقاد از طرفداران مخالف که عکس هایی از راه رفتن در معبد را در اوج فصل همه گیری نشان می دهند ، به سرعت توضیح داد - عکس 4.

“مادر دو بچه” قبل از اینکه سوال بیش از حد پیش برود ، شبهات مخاطب را روشن کرد. زیبایی علاوه بر توضیح واضح برای کاربران اینترنت ، یک نظر نسبتاً طولانی نوشت تا جزئیات آن را توضیح دهد. برای درک بهتر مطالب را ویرایش می کند. عکسی که لو فونگ منتشر کرد در 7 مارس 2021 ، زمانی که او به تازگی فیلمبرداری یک قسمت در قسمت 33 را به پایان رسانده بود ، گرفته شد. در این زمان ، هنوز هم می توان فعالیتهای روزانه را طبق معمول انجام داد.

“در تصویر می توانید گروه فیلمبرداری و دوربین را مشاهده کنید ، فونگ فقط می خواست عکسهای پشت صحنه را برای مخاطبانی که عاشق فیلم” Perch Love “هستند منتشر کند تا از تصاویر واقعی بازیگران اطلاعات و شادی بیشتری داشته باشند. بازیگران در مرحله ساخت فیلم. در این وضعیت همه گیر ، فونگ و خانواده اش همیشه دستورالعمل های دولت را به شدت دنبال کرده اند ، بنابراین همه می توانند آرامش داشته باشند! امروز وو لان ، از همه لذت ببرید. “، بازیگر زن نوشت.

لو فونگ به دلیل نمایش عکس هایی از بازدید از معبد در بحبوحه فصل همه گیری مورد انتقاد طرفداران مخالف قرار گرفت ، لو فونگ به سرعت توضیح داد - عکس 5.

لو فونگ با انتقاد از طرفداران مخالف که عکس هایی از راه رفتن در معبد را در اوج فصل همه گیری نشان می دهند ، به سرعت توضیح داد - عکس 6.

لو فونگ نه تنها توضیح داد ، عکس گرفته شده در 7 مارس را نیز روشن کرد.

لو فونگ به دلیل نمایش عکس هایی از بازدید از معبد در وسط فصل همه گیری مورد انتقاد طرفداران مخالف قرار گرفت ، لو فونگ به سرعت توضیح داد - عکس 7.

پیش از این ، لو فونگ عکسی از شوهر کوچکتر خود به اشتراک گذاشت که با بازیگر Thanh Thuc گرد هم می آیند تا با خوشحالی آواز بخواند. این لحظه اظهارنظرهای بسیاری را مبنی بر نقض دستورالعمل خانواده وی در هنگام جمع آوری او در فاصله اجتماعی انجام داد.

دنبال می کنم Nguoiduatin.vn[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *