[ad_1]

2 ژانویه 2021 | ساعت 19:00

خواننده لو کوئن و بازیگر جوان لام بائو چائو حدود یک سال است که شایعه شده است ، که اغلب مصادف با بسیاری از حوادث است.

لحظات عاشقانه لو کوئن و دوست پسرش - عکس 1.

در شب سال نو ، برای دیدار با 2021 ، لو کوئن و لام بائو چائو زمانی را با هم گذراندند. این اولین بار است که این زوج عکس های خود را در صفحه شخصی خود منتشر می کنند.

لحظه های عشق لو کوئن و شایعات او درباره یک دوست پسر - عکس 2.

چند روز قبل ، لو کوئن تصویری از آغوش گلها را با کلمات شیرین نشان داد: “هدیه آرام من. روز خاص؟ ” لام بائو چائو نیز از روایت خود دسته گل مشابهی با همان شرایط منتشر کرد: “یک گل در قلب است. سالانه بسیاری از بینندگان پیش بینی می کنند که این زوج یک شب عاشقانه کنار هم قرار دارند.

لحظات عاشقانه لو کوئن و شنیدن او - عکس 3.

لام بائو چائو که تبدیل به “عاشق شنیدن” لو کوئن شد ، اغلب او را با بسیاری از وقایع همراه می کرد. بسته به ماهیت این رویداد ، هر دو توافق می کنند که با هم عکس بگیرند.

لحظات عاشقانه لو کوئن و شایعه دوست پسر او - تصویر 4.

امسال لام بائو چائو 29 ساله است ، 11 سال از لو کوئن کوچکتر است. اما وقتی در کنار یکدیگر قرار می گیرند ، این دو مورد تمجید قرار می گیرند.

لحظات عاشقانه لو کوئن و شنیدن او - عکس 5.

از زمان اعلام طلاق از شوهر سابقش دوک هیو در اواخر سپتامبر ، لو کوئن احساس راحتی بیشتری در حضور در جمع با لام بائو چائو داشته است. زیرا آنها مدتی است شایعات می شنوند اما هر دو ساکت هستند.

لحظات عاشقانه لو کوئن و شنیدن دوست پسر او - عکس 6.

لام بائو چائو در سفر کاری خود به هانوی با صبر و حوصله منتظر آرایش لو کوئن بود.

لحظات عاشقانه لو کوئن و دوست شایعه اش - عکس 7.

لام بائو چاو گفت که آنها حدود یک سال پیش طی یک همکاری تلویزیونی یکدیگر را می شناختند. به لطف این ، مدل مرد فرصت دیدار و گفتگو با بزرگسالانی را دارد که از کودکی آنها را تحسین می کند. لو کویان همچنین هنگامی که وی را برای همکاری در پروژه موسیقی آینده خود دعوت کرد ، تصمیم گرفت از “شایعه عاشق” خود حمایت کند.

لحظات عاشقانه لو کوئن و شنیدن او - عکس 8.

تصویری که لام بائو چائو در خرید با لو کویین همراه است شایعات مربوط به دوست یابی را از اواسط سال 2020 آغاز کرده است.

لام بائو چائو در سال 1992 متولد شد و از دانشگاه شرقی مردم هانوی فارغ التحصیل شد. او که از مزیت ظاهری برخوردار بود ، به سرعت خود را به عنوان یک مدل نشان داد ، در برخی از نمایش های همسریابی شرکت کرد ، MV بازی کرد داداش بمون توسط چی پو و فیلم ها شکارچی معتقد است توسط مین هنگ

به گزارش ستاره

  • 0[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *