[ad_1]

قسمت 2 نمایش موسیقی – موسیقی نامحدود از گروه MTV اجرا به تازگی پخش شده است. در این قسمت ، مهمان دعوت شده توسط MTV “Anh Hai” است لام تروونگ .

لام تروونگ وقتی MTV از چمدان به عنوان یک وسیله موسیقی استفاده کرد ، شوک کرد و باران باران را در فرودگاه بازآفرینی کرد - عکس 2.

MTV یکی از بسیاری از گروههایی است که با دوران طلایی موسیقی ویتنامی به طور کلی و جنبش گروه ، به ویژه گروههای جوان به ویژه تشکیل شده است. طی 20 سال گذشته ، با چندین دوره رونق و رکود اقتصادی ، گروه ها مجبور به خداحافظی شده اند و در سال 2007 MTV خداحافظی کرده است. اگرچه هر فرد از هم جدا شده است ، اما آنها جهت گیری خاص خود را دارند ، اما در سال 2011 MTV با 3 عضو: Le Min ، An Tuan ، Tien Vuong تصمیم گرفت که دور هم جمع شود زیرا فهمید “بدون یکدیگر نمی توانند زندگی کنند.”

در طول 20 سال گذشته کار به عنوان یک حرفه ، تغییر اعضا ، بسیار پر سر و صدا در حرفه خود ، MTV اکنون به تدریج قدرت و مقاومت خود را اعلام می کند. به جای مبارزه با آشفتگی در بازار موسیقی ، عملکرد ناشی از تأثیر اپیدمی Covid-19 به علاوه شایعات مربوط به جدایی گروه ، اعضای بیشتری را برای انجام کار جدید مصمم تر کرد. نزدیک به مخاطب برای جلب رضایت شور ، آتش خلاق و تأیید ، MTV هرگز از هم جدا نشده است. و ، MTV Band – موسیقی نامحدود از آنجا متولد شد.

لام تروونگ وقتی MTV از یک چمدان به عنوان یک وسیله موسیقی استفاده کرد ، شوک کرد و باران باران را در فرودگاه بازآفرینی کرد - عکس 3.
لام تروونگ وقتی MTV از چمدان به عنوان یک وسیله موسیقی استفاده کرد ، شوک کرد و باران باران را در فرودگاه بازآفرینی کرد - عکس 4.
لام تروونگ وقتی MTV از یک چمدان به عنوان یک وسیله موسیقی استفاده کرد ، شوک کرد و باران باران را در فرودگاه بازآفرینی کرد - عکس 5.

لام تروونگ مهمان یک نمایش موسیقی است که توسط MTV اجرا می شود.

در قسمت دوم ، مخاطبان با شنیدن ریمیکس جدید آهنگ محبوب “باران در فرودگاه” که با نام لام تروونگ همراه است ، خوش آمدید. آنه های که پس از گشت و گذار در هانوی از فرودگاه بازگشت ، بلافاصله به استودیو رسید و از اینکه MTV چشم به راه چمدانش است متعجب شد ، زیرا این یکی از مهمترین “لوازم” است. باید ضبط کند. MTV همچنین هنگامی که در فرودگاه بود هواپیمای اسباب بازی را که به عنوان هدیه برای گروه خریداری کرد “استفاده” می کند.

خواننده لام تروونگ به دلیل کار بی نظیر خود در بازار موسیقی فعلی ویتنام ، تعریف های زیادی از MTV انجام داده است. وی گفت: “مطمئناً پروژه ای است كه به دلیل خلاقیت هنری ، مراقبت و كمال گرایی كه MTV در این پروژه قرار می دهد ، شایسته توجه و علاقه مخاطب است.”

لام تروونگ وقتی MTV از چمدان به عنوان یک وسیله موسیقی استفاده کرد ، شوک خورد و باران باران را در فرودگاه بازآفرینی کرد - عکس 6.
لام تروونگ وقتی MTV از چمدان به عنوان یک وسیله موسیقی استفاده کرد ، شوک شد و باران باران را در فرودگاه بازآفرینی کرد - عکس 7.
لام تروونگ وقتی MTV از چمدان به عنوان یک وسیله موسیقی استفاده کرد ، شوک خورد و باران باران را در فرودگاه بازآفرینی کرد - عکس 8.
لام تروونگ وقتی MTV از چمدان به عنوان یک وسیله موسیقی استفاده کرد ، شوک خورد و باران باران را در فرودگاه بازآفرینی کرد - عکس 9.

لام تروونگ واقعاً متعجب شد و اعتراف کرد که وقتی MTV خواستار پیوستن به این پروژه شد ، تروونگ هنوز نمی فهمد که آنها چه کاری انجام می دهند. لام تروونگ می خواست Unlimited Music گسترش یابد و MTV پروژه های جالب دیگری نیز داشته باشد. “آماده شود”

خبرنگار[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *