[ad_1]

داده ها از FlightRadar24 نشان می دهد این هواپیما یک بوئینگ 737-500 است. نمایندگان سریوویایا هیچ واکنشی به این حادثه نشان ندادند.

همچنین دنبال کنید Flightradar24، هواپیما فقط در یک دقیقه بیش از 10000 فوت (بیش از 3000 متر) سقوط کرد. این حادثه چهار دقیقه پس از خروج هواپیما از فرودگاه بین المللی سوکارنو-هتا در جاکارتا رخ داد. یک فرود در Pontianak اندونزی برنامه ریزی شده است.

مطابق با South China Morning Postاین هواپیما 62 نفر شامل 56 مسافر و 6 خدمه را حمل می کرد.

اطلاعات ردیابی نشان می دهد که پس از کاهش ارتفاع ، پرواز SJ182 در سواحل شمالی جاکارتا پایان یافت.

پیش بینی می شود پرواز 727 کیلومتری 95 دقیقه طول بکشد.

تیم جستجو در آبهایی جستجو می کند که هواپیما سیگنال خود را از دست داده است. آنها منطقه را بر اساس شواهد موجود در داستان ماهیگیران مبنی بر اینكه وی صدای بلندی مانند انفجار بمب را شنیده است ، تعیین كردند CNN.

کاپیتان اکو سوریا هادی ، فرمانده گارد ساحلی تریسولا ، به یک شبکه تلویزیونی محلی گفت که برخی از قسمت های بدن انسان و آوار در هواپیمای گمشده پیدا شده است.

لاشه هواپیمای 62 نفره در اندونزی سقوط کرد - عکس 2.
لاشه هواپیمای 62 نفره در اندونزی سقوط کرد - عکس 3.

تیم امداد و نجات چندین لاشه هواپیما را در خلیج جاکارتا پیدا کردند ، اما مشخص نیست که آیا اینها لاشه هواپیمای گمشده هستند یا خیر. عکس: Airlive / Twitter.

آدیتا ایراواتی ، سخنگوی وزارت حمل و نقل اندونزی گفت که از بین رفتن سیگنال بین هواپیما و ایستگاه ترافیک هوایی در ساعت 2:20 بعد از ظهر (به وقت محلی) رخ داده است.

وی گفت: “ما در حال تحقیق و هماهنگی با آژانس جستجو و نجات باسارنا و آژانس ایمنی حمل و نقل وزارتخانه هستیم. به محض اطلاع از موارد جدید ، اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه خواهیم داد.” سخنران گفت.

سورهمان ، یک مقام دولت محلی ، به تلویزیون کومپاس گفت که ماهیگیران در آبهای شمال جاکارتا ، جایی که هواپیما سیگنال خود را از دست داده ، آوار پیدا کرده اند.

تیم نجات همچنین در حال جستجو هستند. من با CNNزولکیفلی افسر امنیتی گفت: “ما چندین قطعه کابل ، یک قطعه شلوار جین و قطعات فلزی در آب پیدا کردیم.”

به گفته آقای سورهمان ، یکی از اعضای تیم جستجو غواصی نمی کند زیرا از تجهیزات خاصی استفاده نمی کند. هوای فعلی در این منطقه دریا نیز نامناسب است. سه قایق برای جستجو فرستاده شدند.

لاشه هواپیمای حامل 62 نفر در اندونزی سقوط کرد - عکس 4.

پرواز هواپیمای Sriwijaya Air SJ182 بیش از 3000 متر فقط در یک دقیقه قطع شد. تصویر: FlightRadar24.

لاشه مشکوک پیدا شده در هواپیما با 62 نفر در اندونزی سقوط کرد - عکس 5.

ردیابی ارتفاع پرواز 182 Sriwijaya سیگنال از دست رفته را نشان می دهد زمانی که هواپیما بیش از 10،000 فوت (بیش از 3000 متر) باشد. تصویر: FlightRadar24.

مطابق با هواپیماهاSriwijaya Air یک شرکت هواپیمایی کوچک است و در حال حاضر فقط 9 هواپیما کار می کند.

تمام هواپیماهای سریوویایا ایر از نوع بوئینگ 737 هستند اما نسخه های قدیمی تر آخرین مدل ، بوئینگ 737 مکس هستند.

در اکتبر 2018 ، بویینگ 737 مکس شرکت Lion Air در دریای جاوا ، درست در شمال پایتخت جاکارتا ، اندکی پس از پرواز از شهر سقوط کرد. همه 189 مسافر و خدمه سرنشین هواپیما کشته شدند.

مطابق با اخبار زینگ



[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *