[ad_1]

با آغاز جلسه صبح روز 5 ژانویه ، شرکت Saigon VBDQ (SJC) قیمت خرید طلا را 56.35 میلیون دونگ در روز اعلام کرد. قیمت فروش 56.90 میلیون دونگ تائل بود که در مقایسه با پایان جلسه در 4 آوریل ، 100000 دانگ در هر تله در کشور برای خرید و فروش افزایش یافته است. تفاوت در قیمت فروش هنوز بالاتر از قیمت خرید 550،000 دانگ / تائل است.

در اوایل صبح امروز ، گروه DOJI قیمت خرید و فروش طلا را در 56.30 – 56.90 میلیون دونگ تائل ذکر کرد که با افزایش 150،000 دانگ در هر لحظه در خرید ، با حفظ قیمت فروش. جلسه قبل تفاوت قیمت خرید و فروش طلا 600000 دونگ در هر قطعه است.

قیمت طلا امروز 5/1: به سرعت در حال افزایش است - عکس 1.

در بازارهای بین المللی ، صبح روز 5 ژانویه (به وقت ویتنام) ، قیمت جهانی طلا با قیمت 1،942 USD / اونس معامله شد که در مقایسه با قیمت افتتاح. درب قبلی 1900 دلار / اونس بود.

قیمت طلا به طور چشمگیری افزایش یافت ، زیرا وضعیت اپیدمی در ایالات متحده و برخی از کشورهای اروپا و آسیا تعداد عفونت های COVID-19 را افزایش داد. این اطلاعات باعث شده است که سرمایه گذاران مالی به این باور برسند که این اپیدمی به طور فزاینده بهبود اقتصاد جهانی را تهدید می کند. آنها سهام خود را فروختند و باعث شدند سه شاخص در ایالات متحده یعنی Dow Jones ، S&P 500 و Nasdaq به شدت “تبخیر” شوند. به همین ترتیب ، بازارهای سهام در اروپا ، ژاپن … نیز قرمز بودند. از آنجا ، آنها مقداری از جریان نقدی را به فلزات گرانبها منتقل کردند. بنابراین ، قیمت طلا به شدت افزایش یافت.

ران اوکانل ، تحلیلگر استون اکس ، گفت: ویروس جدید ویروس در آفریقای جنوبی می تواند بر قیمت فلزات گرانبها نیز تأثیر بگذارد.

وی توضیح داد: “ممنوعیت از آفریقای جنوبی ضربه ای به صادرات فلزات گرانبها مانند طلا ، پلاتین و پالادیوم است – که از طریق هوا و عمدتا توسط هواپیماهای مسافربری حمل می شوند.”

زنبق (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *