[ad_1]

دانشیار دکتر Tran Nhu Duong: منطقه قرنطینه یک خط مقدم بسیار مهم است - عکس 2.

جبهه ساکت است ، اما بسیار مهم است

صبح روز 2 فوریه ، دانشیار دکتر Tran Nhu Duong منطقه انزوا متمرکز هنگ 125 را مورد بازرسی و نظارت قرار داد ، جایی که پرسنل پزشکی و پرسنل مدیریت منطقه قرنطینه گزارش دادند که سریعاً موارد قرنطینه پزشکی را قبول می کنند.

دانشیار دکتر Tran Nhu Duong: منطقه قرنطینه نبرد بسیار مهمی است - عکس 3.

منطقه منزوی هنگ 125 در طول شب “به سرعت” راه اندازی شد.

استاد – دکتر Duong Chi Nam ، معاون گروه مدیریت محیط زیست ، وزارت بهداشت ، گفت: “در حال حاضر ، با 17 امتیاز در مناطق جدا شده از انزوا ، 5000 مورد به صورت جداگانه دریافت کرده ایم. همه آماده سازی ها به موقع و به موقع آماده شده است با روحیه ضد اپیدمی به عنوان نبرد ضد دشمن همه تدارکات توسط برادران به خوبی آماده شده است. با وجود تعداد زیادی از افراد منزوی ، ما همه را تشویق می کنیم. حتی شما باید با مشکلات خود حل کنید ، این نیاز به انعطاف پذیری و تلاش واقعی دارد ”

منطقه قرنطینه هنگ 125 در شب گذشته (1/2) ایجاد شد ، در حالی که امروز صبح می تواند بیماران را پذیرا شود. در حال حاضر ، کل منطقه قرنطینه 194 مورد منفرد دریافت کرده است. کار مداوم ، نظارت و نظارت پزشکی تقریباً 24 ساعت و 24 ساعت تضمین شده است. از نظر محل اقامت ، محل اقامت ، اصلی ترین پاسخ به موقع است.

دانشیار دکتر Tran Nhu Duong: منطقه قرنطینه نبرد بسیار مهمی است - عکس 4.

مأموریت وزارت بهداشت بحث با کارمندان پزشکی و کارکنان مشغول کار و نظارت در مناطق جدا شده است.

به گفته معاون اداره مدیریت محیط زیست ، بزرگترین مشکل امروز مشکل منابع انسانی است. در عرض یک هفته ، کمیته راهبری مجبور شد 20 نفر را به هر منطقه قرنطینه اعزام کند ، از جمله کارکنان بهداشت ، پلیس ، ارتش … بنابراین ، این 17 منطقه جدا شده مجبور بودند 300-400 مدیر را بسیج کنند ، البته تیم غذا و نوشیدنی برای مردم ، بنابراین تعداد کل تا 600-700 نفر بود.

پروفسور دکتر Tran Nhu Duong در مورد اهمیت مناطق قرنطینه ای در های Duong تأکید کرد: “این یکی از استراتژی های بسیار مهم ما است. ترانشه کمتر مورد توجه است ، اما محبوبیت کمتری دارد. مدیریت هزاران نفر برای افراد آسان نیست برای اطمینان از ایمنی پزشکی. تا زمانی که آنها در تماس نزدیک باشند ، آلودگی متقابل برقرار باشد ، بسیار پیچیده و خطرناک است. ”

او باید از نظر ذهنی پایدار باشد ، به مردم انرژی بدهد

با راهنمایی کارشناسان وزارت بهداشت در مناطق قرنطینه ، اکنون مشارکت مسئولان فرهنگی با هدف تأمین انرژی مردم وجود دارد.

“سال جدید در حال نزدیک شدن است ، اما ماهها دوری از خانواده کار ساده ای نیست. مسئله ایجاد انگیزه و ایجاد ثبات در افراد منزوی بسیار مهم است. افراد از نظر ذهنی پایدار هستند ، از نظر ذهنی راحت هستند. سپس می توانید به راهنمایی نیروهای صالح. “آسوش گفت:” به محض اعتماد به او ، مطمئناً به طور جدی از او اطاعت خواهید کرد.

دانشیار دکتر Tran Nhu Duong: منطقه قرنطینه یک خط مقدم بسیار مهم است - عکس 5.

استاد – دکتر Duong Chi Nam ، معاون مدیریت محیط زیست ، وزارت بهداشت (با پیراهن سیاه) کسی است که به طور مستقیم 17 منطقه جدا شده در Hai Duong را سازمان می دهد.

به گفته نمایندگان فرهنگ ، اگرچه ارتباط محدود است ، آنها همیشه با مردم تماس می گیرند ، تبادل می کنند ، مشکلات ، احساسات و آرزوهای مردم را درک می کنند. همه با این روحیه مصمم هستند که اگر مردم درک کنند ، با آنها موافق باشند ، بر همه مشکلات و مشکلات غلبه کنند و به اتفاق آرا با اپیدمی مبارزه کنند ، موفق خواهند شد.

از طرف مأموریت مرکزی ، دانشیار دکتر Tran Nhu Duong از نظر احساسی با نیروهایی که منطقه قرنطینه را کنترل و مدیریت می کنند ، مشترک بود: “سال نو آینده باید بتواند با خانواده شما غذا بخورد ، بنوشد ، خرید کند ، اما به اینجا بیایید اما همه ما ، از مسئولان گرفته تا مردم ، باید این را به عنوان یک مسئولیت مشترک ، یک مسئولیت مدنی در برابر جامعه ، وطن و با هم تعریف کنیم ، همه برای سلامتی خانواده. خانواده و بستگان. رفقا با هم مشکلات را تقسیم می کنند و سعی می کنند بر آنها غلبه کنند. ”

دانشیار دکتر Tran Nhu Duong: منطقه قرنطینه یک خط مقدم بسیار مهم است - عکس 6.

ماموریت وزارت بهداشت تأکید کرد که کار معنوی یک عامل فوق العاده مهم و مهم است.

تت بسیار نزدیک است تا جایی برای مردم فراهم شود تا بتوانند خود را منزوی کنند ، هزاران نفر از کادرها و سربازان باید پناهگاه های موقت ایجاد کنند ، صدها نفر در حال انجام وظیفه هستند ، نگران هر وعده غذایی و خواب انسان هستند. “شبه نظامیان ، عشق به مردم” به تازگی در جنگ با COVID-19 در های دئونگ گسترش یافته است.

هوی هوانگ – دوک توی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *