[ad_1]

مطمئناً همه خانم ها وقتی جلوی آینه می ایستند و چند چین و چروک دور چشم خود را کشف می کنند ، احساسی دارند که با کلمات قابل بیان نیست. سن فرا می رسد و چین و چروک دور چشم اولین علامتی است که همه با آن روبرو می شوند.

قبل از روز 30 ام باید این 3 کار را بلافاصله انجام دهید تا چین و چروک های دور چشم آشکار نشوند - عکس 1.

پوست اطراف چشم بسیار لطیف و حساس است. وقتی چشمهایتان را می بندید ، چرت می زنید یا چشمان خود را با دست می مالید ، این امر باعث ایجاد چین و چروک هایی نیز می شود که قابل چاپ هستند. و هنگامی که پای کلاغ ظاهر شد ، برداشتن آن بسیار دشوار است. در این مورد قطعاً پیشگیری بهتر از درمان است. قبل از ورود به سن پیری ، زنان باید مراقبت کنند تا از چشم خود به خوبی مراقبت کنند تا با شرایط سنی حک شده در گوشه چشم مواجه نشوند.

#اولین. محافظت در برابر آفتاب اولین قدم در “حمل قلب” است

قرار گرفتن در معرض آفتاب می تواند بسیاری از مشکلات مضر را برای پوست شما ایجاد کند ، از دست دادن خاصیت ارتجاعی باعث ایجاد چروک در پوست می شود. پس از ظاهر شدن چین و چروک ها ، بازگرداندن شرایط اولیه دشوار است.

بنابراین استفاده از ضد آفتاب چیزی است که هرگز نباید فراموش کنید و به یاد داشته باشید که باید آن را در اطراف ناحیه چشم نیز بزنید.

در سن 30 سالگی باید این 3 کار را فوراً انجام دهید تا از شفاف شدن چین و چروک دور چشم خود جلوگیری کنید - تصویر 2.

علاوه بر این ، عینک های آفتابی لوازم جانبی ضروری هنگام بیرون رفتن زیر آفتاب هستند. هنگامی که در معرض آفتاب قرار می گیرید ، چشمان شما باریک می شود ، چشم های تحت فشار همچنین از چین و چروک می ترسند

عینک های معمولی می توانند تابش خیره کننده را کاهش دهند ، اما لنزهای قطبی در واقع بازتاب های مضر را مسدود می کنند در حالی که به شما امکان می دهد رنگ ها و وضوح واقعی را ببینید برای محافظت از چشمان خود در عینک های ضد اشعه ماورا UV بنفش سرمایه گذاری کنید.

شماره 2. کرم دور چشم خود را هوشمندانه انتخاب کنید

کرم های چشم رطوبت را به پوست اطراف چشم اضافه می کنند ، اما اگر می خواهید چین و چروک های اطراف چشم خود را بهبود ببخشید ، لازم است مواد تخصصی مناسب را انتخاب کنید. شما باید روی کرمهای چشم که از تولید کلاژن پشتیبانی می کنند تمرکز کنید. کلاژن ماده اسفنجی زیر پوست شما است که به آن کمک می کند تا چربی و جوان به نظر برسد ، اما تولید و گردش آن با افزایش سن کاهش می یابد و منجر به ایجاد خطوط ریز و چین و چروک می شود.

در سن 30 سالگی لازم است این 3 کار را فوراً انجام دهید تا چین و چروک دور چشم آشکار نشود - تصویر 3.

به موادی مانند ویتامین A و پپتیدها توجه کنید. ویتامین A به شما کمک می کند تا از آفتاب جلوگیری کنید ، تولید کلاژن را تحریک می کند و همچنین خاصیت ارتجاعی پوست را بازیابی می کند. در حالی که پپتیدهایی که می توانند فیبرهای کلاژن شکسته را متصل کنند ، شبکه کلاژن زیر پوست شما را تقویت می کنند.

اگر زیر چشمتان پوست حساسی دارید ، حتماً از کرم های چشم معطر یا حتی براق دور باشید.

شماره 3. پوست اطراف چشم باید تا حد ممکن ظریف باشد

همانطور که قبلا گفتیم ، پاهای کلاغ به دلیل حرکات تکراری در اطراف ناحیه چشم شما تشکیل می شود. و بیشتر ما احتمالاً روزانه دو بار از پوست خود مراقبت خواهیم کرد و سپس حداقل یک بار در روز آرایش می کنیم ، که حرکت زیادی در اطراف ناحیه چشم شما است.

هنگام استفاده از محصولی به پوست دور چشم ، تا حد ممکن ملایم باشید. برای محصولات مراقبت از پوست ، یک نقطه را در زیر چشم قرار دهید و آنرا لمس کنید تا کاملاً جذب شود.

هنگام استفاده از کرم دور چشم یا کانسیلر از انگشت حلقه خود استفاده کنید. انگشت حلقه شما از همه انگشتان سبک ترین است ، به این معنی که فشار کمتری به چشم وارد می کند. از کوچکترین اقدامات مراقب چشمان خود باشید!

به گفته روشنفکران جوان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *