[ad_1]

امروز ، 7 ژانویه ، دادگاه مردمی شهر هوشی مین دادگاه بدوی را برای سوزاندن خانه برگزار می کند که منجر به 5 کشته در منطقه 9 ، شهر هوشی مین ، مرز آخرین Canh Ty Tet می شود.

عامل این امر ، نگوین هو پووک (SN 1982 ، ساکن شهر هوشی مین) متهم ، به اتهامات “قتل” و “تخریب اموال” به دو عنوان محاکمه خواهد شد.

قاتل خانه را سوزاند و باعث 5 مرگ در روز سال جدید قمری در دادگاه شد - عکس 1.

پنج مورد مرگ در محل آتش سوزی رخ داده است.

طبق کیفرخواست ، که قرار است امروز اعلام شود ، حوالی ساعت 3 بامداد 21 ژانویه 2020 (بیست و هفتم سال در Canh Ty) ، پس از نوشیدن مشروبات الکلی ، Phuoc به خانه خود به خیابان Do Xuan Hop (بخش Phuoc Ward) بازگشت. Long B ، منطقه 9) دراز بکشید و به یاد داشته باشید که خانواده خانم Le Thi Hue ، که درست کنار خانه بودند ، اغلب ماشین را به راهرو مشترک می رساندند.

فوک بلافاصله قصد داشت خانه خانم هیو را به آتش بکشد تا خانواده را از ترس فروش خانه فوکک بترساند و آنها سپس به جای دیگری نقل مکان کردند.

فوراً فوك اتومبیل خود را به یك پمپ بنزین در نزدیكی خانه خود رساند تا یك پیمانه بنزین را در یك بطری آب معدنی بخرد و آن را به منطقه پشت آشپزخانه برگرداند.

سپس فوك فرش را گرفت و دست و پاهای خود را كه در بنزین خیس شده بود ، پاك كرد ، سپس با استفاده از جمع كننده سنگ V به منظور سفت كردن فرش ، در مزرعه سكه خانوادگی روبروی خانه خانم هیو قدم زد. Fuotz که روی حصار آجری بین دو خانه ایستاده بود ، قالیچه سبک تری را خیس کرد و سپس فرش در حال سوختن را به خانه خانم هیو انداخت.

در نتیجه ، هیو و سه فرزند و عروسش در آتش جان سپردند.

مطابق با تان چاو

تین فونگ

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *