[ad_1]

پس از انتشار اولین MV خود با عنوان “ شاخی که شاخ شما را صدا نمی کند “، فی فونگ آنه آجرهای زیادی برای آواز خواندن ، رقصیدن به عنوان یک تمرین بدست آورید. بسیاری از مردم به دلیل تلاش برای تقلید از وی انتقاد کردند چی پو هنگامی که به حوزه آواز حمله می شود ، مخاطبانی نیز وجود دارند که از Phi Phuong Anh انتقاد می کنند ، او که باید به عنوان یک مدل ساکت باشد ، با توانایی های صوتی محدود ، رویای داشتن میکروفن را نداشته باشد.

در پاسخ به انتقادات ، فی فونگ آنه رسما در مورد سر و صدای خود صحبت کرد. فی فونگ آن در مصاحبه اخیر خود به سوالی درباره آواز پاسخ داد. قهرمان چهره فصل اول از ذکر نام چی پو دریغ نکرد: “می بینم که چی پو هنوز چیزی است. برای رسیدن به آن تلاش زیادی لازم است. چون او زیباست و به خوبی می رقصد. “

به طور خاص ، Phi Phuong Anh در مقایسه با چی Pu در ندارد ، دانشجو Ho Ngoc Ha از چهره نیز صریحاً اعتراف کرد: “Chi Pu بسیار زیباست ، او همیشه زیبا است. و من همچنین زیبا هستم ، اما همچنین زیبا هستم. چه کسی می تواند حذف شود.

Phuong Anh پاسخ داد ، به عنوان یک رقص به عنوان یک تمرین ، آواز یک فاجعه است ، و همچنین به Chi Pu اشاره کرد - تصویر 2

وقتی این اظهار نظر را می شنود که اگرچه چی پو خوانندگی خوبی ندارد ، اما موزیک ویدیوی این دختر اغلب ارزش دیدن دارد ، در حالی که فی فونگ آن چیزی برای تماشا ندارد ، قهرمان The Face فقط در سکوت سر تکان می دهد.

پیش از این ، هنگامی که از وی درباره انتشار MV س whichال شد ، که Phifong آن را به ارمغان می آورد ، Phu Phuong Ann گفته بود: “یک تیم به من گفت که برای خواندن نظرات آنلاین نباش ، اما هنوز تا صبح آنلاین می خوانی. برای من ، تمجید یا انتقاد. اگر کسی به من فحش دهد ، من روی صفحه عکس می گیرم و آن را چاپ می کنم و روی دیوار می چسبانم ، هر روز آن را می خوانم تا به لعنت عادت کنم.

خبرنگار[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *