[ad_1]

در تاریخ 7 ژانویه انتظار می رود دادگاه شهر هوشی مین دادگاهی را برای نگوین هو پووک (متولد 1982) که در حال آتش سوزی است ، تشکیل دهد و باعث آتش سوزی 5 نفر در منطقه 9 شود.

VKS Ho Chi Minh City Phuoc را به جرم قتل در صورت قتل 2 یا بیشتر افراد ، اوباش و انگیزه های ناپسند تحت پیگرد قانونی قرار می دهد ، جنایت دوم تخریب اموال است.

HCMC: روند سوختن خانه فردا ، کشته شدن 5 نفر - تصویر 1.

طبق کیفرخواست ، حدود ساعت 3 21 ژانویه 2020 ، بعد از نوشیدن الکل ، Phuoc برای استراحت به خیابان Do Xuan Hop (بخش Phuoc Long B Ward ، منطقه 9) بازگشت. در آن زمان ، Phuoc این واقعیت را به یاد آورد و از اینكه خانواده خانم Le Thi Hugh كه كنار پشت خانه بود ، غالباً اتومبیل را در راهرو مشترك رها می كردند ، ابراز ناراحتی و ناراحتی كرد ، بنابراین او قصد داشت خانه را به آتش بكشد. خانم هیو

فوك اتومبیل خود را به ایستگاه بنزین Long Bean در نزدیكی خانه خود رساند تا یك پیمانه بنزین را در یك بطری آب معدنی بخرد و آن را به منطقه پشت آشپزخانه برساند. سپس فوك فرش را گرفت و دست و پاهای خود را كه در بنزین خیس شده بود ، پاك كرد ، سپس با استفاده از جمع كننده سنگ V شکل ، قالی را محكم كرد و مزارع نعناع خانواده را مقابل خانه خانم هیو حلقه زد و فرش را با فندک. آغشته به بنزین ، سپس فرش در حال سوختن را به خانه خانم هیو انداخت ، در نتیجه آن خانم هیو و 3 فرزند بیولوژیکی و عروس وی درگذشت.

بعد از ارتکاب این جنایت ، فوک خود را متاسف کرد ، بنابراین یک بارانی و یک جفت چکمه حمام پوشید که از طریق خانه خانم هیو سوراخ شد تا آتش را خاموش کند. وقتی به دروازه نزدیک شد ، آتش بزرگی را دید. وقتی وارد دروازه شد ، دید آتشی در دورترین موتور سیکلت در حال سوختن است ، فوک با استفاده از دست خود آتش را خاموش کرد. به دلیل آتش سوزی بزرگ و فاوک در نزدیکی ، بارانی تغییر شکل داده و در هر دو پا سوخت. Phuoc نتوانست آتش را خاموش کند و از پیدا شدن می ترسید ، بنابراین فرار کرد …

نگوک کوین

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.