[ad_1]

یک جوان اهل های دوونگ که از منطقه انزوای پزشکی برای بازگشت به شهر خود فرار کرده بود ، 17.5 میلیون وند جریمه نقدی جریمه شد - عکس 1.

امروز (5 اوت) ، رئیس کمیته مردمی منطقه ، نام ساچ (های دوونگ) ، تصمیمی مبنی بر تحریم تخلفات اداری علیه شهروند نگوین دان کانگ (SN 1982) ، زادگاه روستای آن دوی ، شهرداری آن بین ، صادر کرد. شما در حال حاضر در خیابان تران پو ، نگوین وان تروی ، شهر نام ساچ (همان منطقه نام ساچ) به دلیل فرار از منطقه انزوای پزشکی زندگی می کنید.

بر این اساس ، سایت کانگ (خیابان تران فو ، نگوین وان تروی ، شهر نام صح) در حال حاضر در حال معرفی انزوای پزشکی در منطقه اپیدمی برای کل شهر نام صح است. با این حال ، حدود ساعت 10 صبح دیروز (4 آگوست) ، این شهروند داوطلبانه از قسمت جداکننده بالا رفت و از منطقه انزوای پزشکی فرار کرد تا به زادگاه خود در روستای آن دوای ، شهرداری آن بین (منطقه نام ساچ) بازگردد.

حوالی ساعت 13:00 همان روز ، این پرونده به همراه یک شهروند دو دانه (SN 1980) ، ساکن روستای آن دوآی ، شهرداری آن بین (منطقه نام ساچ) ، داوطلبانه از میانگین صعود کردند. به محل اقامت موقت. در خیابان تران فو ، نام ساچ.

بر اساس این قانون ، شهروند Nguyen Danh Canh 17.5 میلیون VND جریمه شد. به طور خاص ، Do The Thanh به دلیل بالا رفتن داوطلبانه از متوسط ​​برای ورود به خانه ای که کان به طور موقت در آن اقامت داشت ، 2 میلیون وون جریمه نقدی جریمه شد.

پیشتر ، روزنامه “سلامت و زندگی” گزارش داد که از 27 ژوئیه 2021 در منطقه نام صح ، اولین مورد COVID-19 در جامعه ثبت شد. این بیمار 114265 (SN 1990 ، زن) ، ساکن دائمی روستای تان تانگ (کمون تای تایلند) است ، که در حال حاضر در منطقه گیا بین (نام ساچ) زندگی می کند و به عنوان فروشنده غذا کار می کند.

در 2 آگوست ، کمیته استانی پیشگیری و کنترل بیماری های دوونگ COVID-19 تصمیمی مبنی بر ایجاد انزوای پزشکی برای کل شهر نام صح با 3038 خانوار با 12723 نفر صادر کرد. در آن ، محاصره شدید منطقه Gia Binh (متعلق به منطقه Mac Thi Buoi) ؛ منطقه مسکونی نان هانگ ؛ مرکز بهداشت منطقه نام ساچ؛ منطقه مسکونی گسترده در خیابان سینی نگوین ؛ منطقه Quoc Tri ، از خانه شماره 1 تا خانه 41 (متصل به درمانگاه Phuc An). حداقل به مدت 14 روز از ساعت 18:00 در 27 ژوئیه 2021 معتبر است.

دوک سوئی

های دوونگ جوان که از منطقه انزوای پزشکی فرار می کرد و به زادگاهش بازگشت ، 17.5 میلیون وند جریمه نقدی جریمه شد - عکس 3.

روزنامه های خانوادگی و اجتماعی از آخرین اخبار مطلع می شوند[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *