[ad_1]

هانتر بایدن در سال 1970 در یک خانواده چهار برادر متولد شد ، وی دومین پسر جو بایدن رئیس جمهور جدید ایالات متحده است. هانتر که بزرگ شده و تحت تأثیر خانواده ای با سنت های سیاسی قرار گرفته است ، چیزهای خوب بسیاری را پذیرفت. وی در دبیرستان كاتولیك آكادمی آكرمیر در كلیمونت ، دلاور ، آمریكا تحصیل كرد. در سال 1992 ، هانتر از دانشگاه جورج تاون لیسانس تاریخ گرفت. این یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی است که در واشنگتن واقع شده است.

پسر دوم رئیس جمهور جدید ایالات متحده جو بایدن: غلبه بر مواد مخدر به دست راست پدر تبدیل می شود - عکس 2.

برای این مدرسه معتبر در سال 2019 ، جورج تاون در میان دانشگاه های ایالات متحده در پانزدهم در فوربس قرار گرفت. معروف است که بسیاری از اسامی معروف فارغ التحصیلان این مدرسه بوده اند ، از جمله: رئیس جمهور سابق آمریکا بیل کلینتون ، قاضی دادگاه عالی ایالات متحده آنتونین اسکالیا ، رئیس سیا جورج تنت ، پادشاه فیلیپه نا اسپانیا ، اعضای خانواده سلطنتی و بسیاری از سران کشورها. ایوانکا ترامپ ، رئیس جمهور دونالد ترامپ ، نیز دانش آموز این مدرسه معروف بود.

هانتر بایدن یک سال در دانشگاه جورج تاون به تحصیل حقوق پرداخت و سپس به دانشکده حقوق ییل منتقل شد و در سال 1996 فارغ التحصیل شد. قضات و میلیاردرهای آمریکایی ، فدرال / ایالتی.

پسر دوم رئیس جمهور جدید ایالات متحده آمریکا ، جو بایدن: غلبه بر مواد مخدر به دست راست پدر تبدیل می شود - عکس 3.

شکارچی بایدن در سکوت در کنار پدرش.

در سال 2016 ، دانشکده حقوق ییل پس از دانشگاه هاروارد در ایالات متحده در رتبه 2 و براساس QS (رتبه بندی دانشگاه جهانی Quacquarelli Symonds) در رتبه چهارم جهان قرار گرفت.

اگرچه در یک فضای آموزشی استاندارد خوب پرورش یافته است ، اما هانتر بایدن برای رئیس جمهور جدید آمریکا نیز “سردرد” است. اگر پسر بزرگ بو بایدن مطیع باشد و منتظر پدرش باشد ، پس هانتر درگیر مواد مخدر است. در گذشته او با اعتیاد به مواد مخدر و الکل دست و پنجه نرم می کرد. با این حال ، آقای جو بایدن همیشه می داند که چگونه از پسرش محافظت کند و هانتر را برای غلبه بر او تشویق کند. آقای بایدن در پاسخ به کنایه های ترامپ در جریان مبارزات انتخاباتی گفت: “پسرم مانند بسیاری از افراد درگیر مواد مخدر بود. او مهاجرت کرد و به کار خود بازگشت. با افتخار شما.”

پسر دوم رئیس جمهور جدید آمریكا جو بایدن: غلبه بر مواد مخدر به دست راست پدر تبدیل می شود - عکس 4.

او با خوشحالی شادی پیروزی خود را با پدر محبوبش در میان گذاشت.

همین تشویق سریع جو بایدن بود که به هانتر کمک کرد بر رسوایی های زندگی شخصی خود غلبه کند. هانتر بایدن برای سالهای متمادی نقش های مربوط به زندگی سیاسی پدرش را بر عهده داشت ، از جمله کار با شرکت کارت اعتباری مستقر در دلاور ، کار در بخش تجاری تحت رئیس جمهور پیشین بیل کلینتون و لابی گری.

هانتر اکنون به یک مشاور ارشد کاخ سفید تبدیل شده است و همیشه برای حمایت از پدر عزیز خود است. از نظر حفظ حریم خصوصی ، شکارچی بایدن بسیار ساکت است.

کوئین را درست کنید (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *