عکس انجام شب

این مطلب با منبع همسرتایم به شما خواهد گفت که عکس انجام شب زفاف چگونه است. ما به شما وظایف زن و مرد را شرح خواهیم داد. اگر می خواهید منبع این مطلب را بخوانید کلیک کنید

در طول پاسخ فیزیولوژیک جنسی زن، واژن تغییر می کند. طول می کشد، گشاد می شود و روان تر می شود. همه اینها به دلیل احساسات و جذابیتی است که برای شریک زندگی خود احساس می کنید، همراه با تحریک جنسی فیزیکی. اگر قبلاً هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده اید، ممکن است درک آن سخت باشد. اما بیشتر اوقات، وقتی آماده هستید، بدن شما می داند که چه کاری انجام دهد!

به یاد داشته باشید، شوهر جدید شما احتمالاً به اندازه شما عصبی، ترسیده یا هیجان زده است. ما تمایل داریم که مردان را در جعبه ای قرار دهیم و فرض کنیم که از آنجایی که آنها با تستوسترون خشمگین هستند، باید بخواهند در لحظه ای که می توانند رابطه جنسی داشته باشند و سعی کرده اند تا شب عروسی خود را مهار کنند. بنابراین به طور طبیعی، همه آنها می‌خواهند که فوراً این اتفاق بیفتد. اشتباه.

این همیشه درست نیست آنها ممکن است به اندازه شما عصبی، ترسیده، هیجان زده یا نادان باشند. آنها ممکن است نگران باشند که باعث درد شما شوند. آنها ممکن است نگران باشند که نمی دانند چه کاری انجام دهند و شما ناامید خواهید شد. آنها ممکن است بترسند که از نظر جسمی بیش از حد درگیر لحظه باشند و در مورد آن روحی تر نباشند زیرا این پیامی بود که به آنها گفته شد. یا ممکن است همه آن ها را با هم داشته باشند و به گونه ای لذت ببرند و دریافت کنند که هر دوی شما با آن راحت باشید.

این یک تجربه جدید است. یک تجربه یادگیری برای هر دوی شما. با سرعت خودت حرکت کن. مقرراتی در کار نیست.

طیف وسیعی از پیام‌ها وجود دارد که زنان و مردان در کلاس‌های کلاه و چتان دریافت می‌کنند. چمره ها (سخت ها)، منهاگیم (رسوم) و هشکافوت (دیدگاه) متفاوتی پیرامون شب عروسی و صمیمیت جنسی به طور کلی وجود دارد.

اما برای پایین آوردن هالاچات به ابتدایی ترین سطح، دو چیز مهم، داشتن رابطه جنسی با فرد مناسب (همسرتان) و در زمان مناسب (در حالی که در نیده نیست) است. بقیه جزئیات انتخاب های خود شما هستند که برای شما در ازدواج شما کار می کنند.

و از آنجایی که من اصلاً ساده لوح نیستم، کلاه هایی هستند که قبل از ازدواج تا حدودی تجربه فیزیکی دارند. یا قبلاً رابطه جنسی داشته اند یا تقریباً به آنجا رسیده اند. من اینجا نیستم که این انتخاب ها را محکوم کنم. من اینجا هستم تا بگویم با هر چیزی که وارد ازدواج می شوید، شب عروسی شما همچنان همان چیزی است که شما آن را می سازید. اولین باری که شما به عنوان زن و شوهر با هم هستید، صرف نظر از هر گونه تجربه جنسی در گذشته، خاص است.

به یاد داشته باشید، شما در این مورد کنترل دارید.

شما هرگز مجبور نیستید کاری را که نمی خواهید انجام دهید.

همه در زمانی که برای شما مناسب است.

 

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *