[ad_1]

به گفته آقای تی ، همانطور که پسرم می گوید ، قبل از حادثه فرزند من با دوست خود درگیری داشت زیرا توآن ا (در همان کلاس) توسط معلم مدرسه برای کار دعوت شده بود. 13/1 روز برای نوشتن گزارش و قول لازم است ، قبل از اینکه کلاس تکرار شود قول دهید. با این حال ، فقط 1 روز بعد ، هنگامی که من مدرسه را ترک کردم ، پسرم Th دریافت کرد. (با Tuan A. بازی کرد) ناگهان جمجمه اش را شکست. آقای ت. گفت که این دلیل اصلی ضرب و شتم پسرش بود و از پلیس خواست او را معاینه کند.

در همین حال ، آقای نگوین دین خلیج ، مدیر دبیرستان لانگ چان (منطقه کوهستانی لانگ چان ، استان تانه هوآ) گفت که دانش آموزی که مظنون به ضرب و شتم L. با پارگی مغز بود ، هیچ تضادی با L. نداشت. ، بین شما Th و چون Tuan A. با هم بازی می کرد و Tuan A. قبلاً با L درگیری داشت.

پرونده دانش آموز کلاس یازدهم که توسط همکلاسی های خود با میله های آهنی در مغز او مورد ضرب و شتم قرار گرفت: کشف علت اصلی - تصویر 1.

دبیرستان لانگ چان ، جایی که L. در آن حضور دارد

“ما از این موضوع متعجب شده ایم ، زیرا L. نماینده كلاس است ، كه اغلب به هم كلاسهای خود یادآوری می كند ، باید با As Tuan A. درگیری ایجاد شود ، و Tuan A. می پرسد یا نه ، باید باشد. در انتظار اداره پلیس ، “آقای بای گفت.

به گفته سرهنگ ارشد نگوین کوانگ توئی ، رئیس پلیس منطقه لانگ چان ، در جای دیگر ، وی گفت: ارزیابی سلامت برای بدست آوردن زمینه کار “.

به گفته آقای توی ، همه چیز مطابق قانون بررسی می شود و مبنای مربوط به ارزیابی بهداشت انتظار می رود که از آن تصمیم گرفته شود. “بلافاصله پس از حادثه در 14 ژانویه ، ما همچنین به استان گزارش دادیم. سازمان تحقیقات در حال تمرکز بر روی دادستانی مردم برای بررسی است ، به زودی تصمیم خواهد گرفت” – سرهنگ ارشد توئی برای صحبت.

پرونده مرد کلاس یازدهم که توسط همکلاسی های خود برای شکستن جمجمه خود با میله های آهنی مورد ضرب و شتم قرار گرفت: کشف علت اصلی - عکس 2.

خانم L. جمجمه شکسته است و هم اکنون در بیمارستان تحت معالجه است

در مورد اینکه چرا مظنون هنوز اقدامات پیشگیرانه علیه مظنون اتخاذ نکرده است ، نگوین باه ت ، سرهنگ ارشد توی افزود: “این باید مطابق قانون انجام شود. روش پیشگیری باید زمینه های کافی داشته باشد ، به ویژه گروهی از جرایم مربوط به کمی ، درجه آسیب باید از قانون پیروی کند. در حال حاضر ل

قبلاً گزارش شده بود ، طبق گزارش آقای Phan Thanh T. ، ساکن منطقه Chi Linh ، شهر Lang Chanh ، منطقه Lang Chanh ، Thanh Hoa – پدر دانش آموز Phan Thanh L. (SN 2004) دانش آموز کلاس 11A6 ، دبیرستان لانگ چان ، حدود ساعت 11:30 صبح 14 ژانویه ، هنگامی که L. تازه از مدرسه بازگشت ، ناگهان دوستی به نام Th پیدا کرد. (دانش آموز کلاس 11A5 ، دبیرستان لانگ چان) که در حضور بسیاری از دانش آموزان میله آهنی را مستقیماً به سر خود دارد.

این حادثه چنان ناگهانی اتفاق افتاد که دانش آموز ل در همان جا سقوط کرد و توسط معلمان و مدرسه به بیمارستان منطقه لانگ چان منتقل شد. با این حال ، به دلیل آسیب دیدگی بسیار شدید ، خانم L. بلافاصله برای درمان فوری به بیمارستان استانی Thanh Hoa منتقل شد.

اطلاعات پزشکان بیمارستان Thanh Hoa با اسکن تایید کرد که L. دارای جمجمه شکسته است. به طور خاص ، L. دارای له شدن پارانشیم سمت چپ پارانشیم (اندازه 10 میلی متر ، با ادم مغزی جزئی در اطراف) بود. شکستگی استخوان جداری چپ؛ هماتوم مغزی نرم در ناحیه جداری قرار دارد. در حال حاضر ، دانش آموز Phan Thanh L. جراحی فوری از پزشکان و پزشکان از بیمارستان عمومی Thanh Hoa دریافت کرده ، جمجمه شکسته را برداشته و تحت بخش جراحی مغز و اعصاب تحت نظارت و تحت درمان فعال است. – سینه

جیا خان

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *