[ad_1]

چند روز پیش ، ما به دهکده بو دوونگ ، شهرداری هونگ فونگ (منطقه نینگ گیانگ ، استان های دئونگ) بازگشتیم و در مورد داستان غم انگیز دینگ تی های های (SN 2004) ، دانش آموز 11G در دبیرستان Ning Giang ، مطلع شدیم. والدین متوفی در حال حاضر توسط مادربزرگ و اقوام 77 ساله آنها حمل می شوند.

عشق انسانی به دختری کلاس یازدهم یتیم در های دو دونگ سرایت کرد - عکس 2.

های در حال حاضر توسط خانواده مادری و بستگانش حمل و حمایت می شود. عکس: uy.Tuy

در داستانی که در پایان سال با خبرنگار خانواده و امور اجتماعی به اشتراک گذاشته شد ، خانم Phan Thi Based (77) گفت که او و همسرش 5 فرزند (1 پسر ، 4 دختر) به نام Nguyen Thi Go ( SN 1978) مادرم Hai) فرزند چهارم است. به دلیل شرایط دشوار ، گو فقط می تواند کلاس هفتم را تمام کند و برای کار با پدر و مادرش در خانه بماند. هنگامی که او تنها 18 سال داشت ، دخترش ، ساکن محله هوان بو (کوانگ نینگ) ، به عنوان اقاقیا کار می کرد.

در سال 2003 ، خانم گوو با آقای دینگ وانگ لانگ (SN 1972 ، ساکن شهرداری Dan Chu ، منطقه Hoan Bo) ملاقات کرد و ازدواج کرد. سال بعد ، های متولد شد و این خوشبختی چندی پیش بود که بلایی سر خانواده آمد.

عشق انسانی به دختری کلاس یازدهم یتیم در های دئونگ گسترش یافت - عکس 3.

غم و تنهایی دین تی های در مقابل محراب والدینش. عکس: uy.Tuy

نزدیک به هفت سال پیش ، گیون دریافت که سلامتی او رو به وخامت گذاشته و سرفه می کند. پس از مراجعه به بیمارستان ، توسط پزشک تشخیص داده شد که وی در ریه ها و معده به سل مبتلا شده و در سال 2014 درگذشت. پس از مرگ مادرش ، زندگی های و پدرش پیچیده تر شد و سلامتی لانگ نیز رو به وخامت گذاشت. بنابراین ، کاری که او به عنوان چسب استخدام کرد ، نمی توانست مسئولیت آن را بپذیرد. تا سال 2018 ، پدرش های های در اثر سرماخوردگی درگذشت که منجر به یک حادثه فاجعه بار شد.

روزی که دختر و دامادش می میرند ، همه خانواده های او برای رسیدگی به عزاداری به هوان بو (کوانگ نین) می روند. وقتی کار تمام شد ، همه Hai را تشویق می کنند تا تمام تلاش خود را برای تحصیل و حمایت از خانواده پدری و مادری اش انجام دهد. با این حال ، اقتصاد هر دو طرف فراوان نیست ، بنابراین یادگیری زندگی در های توسط دایی (برادر مادر) پشتیبانی می شود.

عشق انسانی به دختری کلاس یازدهم یتیم در های دئونگ گسترش یافت - عکس 4.

گرمای عشق بشری پس از انتشار روزنامه “خانواده و جامعه” درباره وضعیت دختر 11 کلاس در های دئونگ گسترش یافت. عکس: uy.Tuy

در آگوست سال 2020 ، های برای تحصیل و زندگی به زادگاه خود (دهکده بو دوونگ ، شهرداری هنگ فونگ ، منطقه نینگ جیانگ) نقل مکان کرد. در حال حاضر علاوه بر های ، خانه خانم باسیس محلی برای زندگی و حمایت از دو دختر کمتر خوشحال و بیمار است.

پس از مقوله “مراقبت از شفقت” – خانواده و مجله اجتماعی مقاله را منتشر کردند: دختر دلخراش کلاس یازدهم Hai Duong یتیم و رویایی پیش رو – MS 628خانواده وی و های بسیار با هدایای گرم خوانندگان از نزدیك و دور و از مقامات محلی همدردی ، مشاركت و تشویق زیادی داشتند.

عشق انسانی به دختری کلاس یازدهم یتیم در های دئونگ گسترش یافت - عکس 5.
عشق انسانی به دختری کلاس یازدهم یتیم در های دئونگ گسترش یافت - عکس 6.

نماینده هیئت مدیره مهد کودک Hong Phong در شهرداری Hong Phong درخواست ، انگیزه و تحویل هدایای کارمندان و معلمان خانواده را به دخترانی که والدین خود را به دنیا آوردند ، تحویل داد. عکس: uy.Tuy

امروز خانواده های های نیز نمایندگان هیئت مدیره مدرسه ، مربیان کودکستان در کمون هنگ فونگ و تعدادی از خیرین را در منطقه نینگ گیانگ تشکیل می دهند.

نماینده مهد کودک در کمون هونگ فونگ گفت: “بعد از خواندن مقاله درباره وضعیت های با مادربزرگش ، معلمان این مدرسه فقط می دانستند و همه با فقدان بزرگ دانش آموز همدرد بودند. اگرچه مدرسه ما هنوز با مشکلات زیادی روبرو است ، اما برای ایجاد استانداردهای ملی سخت کار می کند ، معلمان به جوانان کمک می کنند و کمک مالی می کنند ، اما بسیاری از مردم از های پشتیبانی می کنند.

این یک هدیه کوچک از طرف کارکنان و معلمان مدرسه برای های و خانواده اش در آخرین روز سال است که Tet می آید. ما امیدواریم که خیرین ، حامیان مالی ، سازمان ها و مردم شرایطی را فراهم کنند تا توجه بیشتری به این دانش آموز داشته باشند تا او بتواند آینده درخشانی را قبل از درد خانوادگی خود داشته باشد … “.

عشق انسان به دختر دبستان یازدهم بدون مادر در های Duong - عکس 7.

برخی از نیکوکاران در منطقه نینگ جیانگ از دبیرستان NG Jiang بازدید کردند ، از آنها حمایت کرده و با او درگیر شدند. عکس: uy.Tuy

آقای Trinh Hung Hieu ، مدیر دبیرستان Ninh Giang (جایی که های در آنجا تحصیل می کند) در مصاحبه با Reporter Family & Society ، هنگامی که از وضعیت با Hai مطلع شد ، هیئت مدیره صبح دوشنبه موافقت کرد. با افزایش حمایت در کل مدرسه و کل عواید ، مدرسه این دختر را در برنامه Xuan Yeu که قبل از تعطیلات سال نو دانش آموز برگزار شد ، به این دختر می دهد. در همان زمان ، مدرسه از تعدادی اقساط برای شما صرف نظر کرده است …

برای کمک به Dinh Thi Hai – ID 628 ، لطفا به این آدرس ارسال کنید:

1. بابا: مستقر در Phan Thi ، محله 1 ، دهکده Bo Duong ، شهرداری Hong Phong ، منطقه Ninh Giang ، استان Hai Duong.

2. پشتیبانی آنلاین دستبند Compassion / Giad Vacations.vn. عنوان موضوع: کد 628

3. پشتیبانی مستقیم از برنامه دستبندهای دلسوزی ، ویرایش شده توسط روزنامه خانواده و اجتماعی نشانی طبقه یازدهم ، ساختمان بخش اصلی ، برنامه ریزی جمعیت و خانواده ، کوچه 8 ، Ton That Thuyet ، My Dinh 2 ، منطقه Nam Tu Liem، هانوی (روبروی ایستگاه اتوبوس My Dinh). موضوع: کد 628

برای هر گونه س ،ال ، لطفاً به آدرس [email protected] ایمیل ارسال کنید. تلفن: 0975 839 126/081 9956458.

5. اهدا VND از طریق بانک تجارت سهام و تجارت ویتنام برای صنعت و تجارت (ویتنبانک):

نام حساب: روزنامه خانوادگی و اجتماعی. شماره حساب: 125 000 058 110 ، بانک تجارت سهامی عام ویتنام برای صنعت و تجارت ، شعبه Ba Din ، هانوی.

6. VND را از طریق تجارت تجارت خارجی Vietnambank بانک تجارت سهام مشترک اهدا کنید:

نام حساب: روزنامه خانوادگی و اجتماعی. شماره حساب: 061.100.191.1287 ، بانک تجارت سهامی خاص تجارت خارجی ویتنام ، شعبه Ba Din ، هانوی.

کد 628 را وارد کنید

دوک سوئی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *