[ad_1]

به نظر می رسد او عروس جدید در خانه خانم لیو است. اما این زوج در شهر کار می کردند ، بنابراین بلافاصله پس از عروسی ، می به سرعت به کار خود بازگشت. به همین دلیل ، او نتوانست اقوام همسرش را شروع کند.

در مورد نقش در خانه ، خانم لیو مای نوه بزرگ است. مای با شوهرش برادرهای زیادی دارد اما او هنوز ازدواج نکرده است.

از آنجا که می اولین برادرزاده آنها بود ، مردم بیش از حد معمول او را تماشا می كردند. همه حرکات ، حتی حرفهای می ، مورد توجه همه قرار می گرفت. به نظر می رسد او از تشریفات همسرش ناراحت کننده است. که تعظیم عمیق برای خوشامدگویی به بزرگترها یا جوانترهاست ، اما شانه بزرگتر از او در خانواده بزرگتر است. لازم به ذکر است که نوار غذا نیز باید مخفی نگه داشته شود …

هر وقت می کار اشتباهی می کرد ، مادرشوهرش مجبور می شد به خودش یادآوری کند. این باعث ناراحتی مای می شود. نکته دیگری که درک مه در خانه همسرش را دشوار می کند این است که هر زمان خانواده شغلی پیدا می کنند ، زنان از میز کار مراقبت می کنند. مردان فقط باید در خانه بنشینند و صندلی های خود را تا زمان صرف غذا ترک کنند. صدها کار روی میز وجود دارد ، اما در خانه شوهر می ، یک مرد دیگری را هل می دهد. همه به دنبال راه هایی برای جلوگیری از کار هستند.

توت فرنگی جدید به تازگی ظاهر شده است ، عمه آن را در مقابل ماشین ظرفشویی حصارکشی کرده است ، اما با محافظت شدید از مادرشوهر اوضاع به سرعت در حال تغییر است - عکس 1.
(تصویر)

جمعه گذشته سالگرد درگذشت پدربزرگ شوهر می بود. همه آن روز به اندازه کافی در خانه بودند. مه هنوز باید از روز قبل برای تهیه میز به خانه خود برود. فقط دیدن فیگور می باعث خنده عمه های شوهرش شد. بعضی از دختران حتی گفتند: “آه ، اکنون توت فرنگی های جدیدی وجود دارد. کسی در حال تهیه خمیر ، در حال شستن ظروف است.”

بنابراین هیچ کس به کسی نگفت ، همه برای استراحت از جای خود برخاستند و می و مادرشوهرش را برای زندگی در آشپزخانه رها کردند. خانواده شوهر می دارای اقوام و فرزندان زیادی هستند. محاسبه اساسی نیز باید بیش از ده عرشه باشد. هنوز هم می باید تقریباً همه کارها را انجام می داد. خوشبختانه مادر شوهر مای در استخدام تخصص دارد ، بنابراین این موارد برای مای دشوار نیست. 15 عرشه ارابه مای سریع و مرتب کار می کرد ، هیچ کس نمی توانست چیزی را نقد کند.

در پایان غذا مردی که یک قطعه مرغ نیز با خنده خورد گفت: “دختر همچنین قسمت ظرفشویی را نشان می دهد. ما 9 امتیاز داریم. آیا منطقی است که ببینیم شستن ظروف به اندازه تهیه خمیر خوب است؟” این دایی به تازگی کار خود را تمام کرده است ، عمه ها و دایی ها نیز موافقت می کنند تا “می” را تشویق کنند.

اما در آن لحظه مادر شوهرش ایستاد ، لبخندی زد و گفت: “خانواده من ، نه در جایی که فرزند من است ، با عروس من ازدواج کردند ، اما او باید بداند که چگونه سخت کار کند. من فکر می کنم عروسم نمایش خوبی است.

در گذشته ، زنانی که برمی گشتند (هدف قرار دادن این زنان) نیز ساده لوح بودند ، آنها احتمالاً مانند می بودند و هنوز هم خوب بودند. خاله ها ، خاله ها و خاله ها همچنان تنبل بودند و سپس بهانه کردند و خواهرزاده را محاکمه کردند. او فرزند خوبی است ، مانند روح عمو هوآ یا تائو از خانم چو ، آنها قبلاً آنجا را ترک کرده اند.

مادر و دخترم پیش از این دوازده عرشه عرشه آماده کرده اند و وقت آن است که خانمها و خاله ها ظرف ها را تمیز و بشویند.

با گفتن این حرف ، مادرشوهرش می را به میز بنوشد تا آب بنوشد ، میوه بخورد ، بقیه افراد را به صورت مجبور روی صورت خود بگذارد. او همچنین به نظر می رسد که راه هوشمندانه را می داند ، او می خندد جز با آرامش: “پس همه برای من”، سپس به بیرون بروید تا بنشینید و آب بنوشید.

افرادی که تنبل هستند اغلب از کار خود چشم پوشی می کنند ، اما چشمان کنجکاو را دوست دارند ، فقط می توانند چند جمله را غر بزنند مانند: “مادر شوهر از عروس دفاع می کند”… و در آخر مجبور شدم تمیز کنم.

در پایان روز ، هنگامی که او به خانه بازگشت ، می با مادر شوهرش شوخی کرد و گفت که “همه آنها را سخت کنید” ، مادرشوهر به حکم او ضربه زد: “اوه ، حرکت کن ، این تیم باید محکم باشد. کمی اعتماد به نفس تنبل است. کار آنها معمول است ، اما اگر کسی بتواند نارگیل بدهد ، نارگیل است. این بار مادرم باعث شد آنها این عادت بد را کنار بگذارند. خوب ، در ساعت 1 بعدازظهر لازم نیست فکر کنید.

مادرشوهرش که او را محافظت می کند ، مجبور نبوده است چیزی نشان دهد. به نظر می رسد او خوش شانس است زیرا مادر شوهر گرم مزاجی دارد اما از نظر روانشناسی در کنار عروس خود است.

Huong Duong HT (ریتم زندگی ویتنامی) را دنبال کنید[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *