[ad_1]

با امتیاز 29.44 ، نامزد نگوین کیم نگان در قالب پذیرش در دانشگاه کشاورزی و جنگلداری هوشی مین والیتیکور شد.

کیم نگان در رشته دامپزشکی ثبت نام می کند ، این صنعت نیز با توجه به دو شکل سوابق تحصیلی ، دارای بالاترین استاندارد ورود به مدرسه است ، نتایج ارزیابی ظرفیت دانشگاه ملی ویتنام هوشی مین در مدرسه.

    پس از فارغ التحصیلی ، دانش آموز دبیرستانی از مرحله مجازات عبور کرد و در 5 دانشگاه پذیرفته شد - عکس 1.

با از دست دادن امتحان اخیر فارغ التحصیلی دبیرستان ، کیم نگان در 5 دانشگاه در شهر هوشی مین به صورت رونویسی پذیرفته شد (عکس: NVCC)

علاوه بر این ، Ngan در 4 دانشگاه دیگر در شهر هوشی مین پذیرفته شده است ، از جمله: دانشگاه مالی – بازاریابی ، دانشگاه آزاد ، دانشگاه صنعتی ، دانشگاه زبان های خارجی – علوم کامپیوتر ، گرایش در تجارت بین المللی ، بازاریابی ، امور مالی و بانکداری به فروشگاه ، زبان انگلیسی

کیم نگان دانش آموز دبیرستان نگوین وانگ کو ، شهر هوشی مین است و 12 سال متوالی دانش آموز خوبی بوده است.

میانگین کل نمرات ریاضی ، فیزیک و شیمی به مدت 3 سال در سطح دبیرستان در نگان … 9.6 است.

به طور خاص ، ریاضیات پایه دهم ، فیزیک ، شیمی به ترتیب 9.8 – 10 – 9.7 هستند. درجه 11 10 – 10 – 9.9 و درجه 12 9.8 – 9.8 – 9.6 است.

کیم نگان با حفظ عملکرد پایدار خود برای سالیان متمادی اظهار داشت که در تمرینات خود بسیار جدی است و همیشه اولویت اصلی خود را تعیین می کند.

در کلاس ، نگان همیشه بر گوش دادن به سخنرانی ها و به اشتراک گذاری فعال دانش با دوستان متمرکز است. پس از 12 سال مدرسه رفتن ، نگان تکلیف خود را به طور کامل و با دقت انجام داد ، از طریق تمریناتی که نه تنها به او در درک دانش ، بلکه بیشتر از همه ، نظم و انضباط کمک کرد. علاوه بر این ، نگان عادت دارد که کتابها را به طور منظم بخواند تا از یادگیری حمایت کند.

    پس از فارغ التحصیلی ، دانش آموز دبیرستانی از مرحله مجازات عبور کرد و در 5 دانشگاه پذیرفته شد - عکس 2.

والکتیک به ندرت عکس می گیرد و فکر می کند که رسانه های اجتماعی مکانی برای ارسال همه چیز در مورد من نیست (عکس: NVCC)

در امتحان فارغ التحصیلی اخیر دبیرستان ، نگان یکی از هزاران نامزد هوشی مین بود که به دلیل تأثیر همه گیری کووید -19 نتوانستند در آن شرکت کنند و توجه خاصی به فارغ التحصیلی شد.

نگان متأسف بود ، اما او خیلی نگران نبود ، زیرا بلافاصله از پذیرش در یک سری از دانشگاههای شهر هوشی مین مطلع شد ، و از طریق روش بازبینی سوابق تحصیلی در دانشگاه کشاورزی و جنگلداری هوشی مین تبدیل به یک والدیکتور شد.

نگان تصمیم گرفت دامپزشکی را در دانشگاه کشاورزی و جنگلداری هوشی مین انتخاب کند تا رویای خود برای تبدیل شدن به یک پزشک حیوان خانگی محقق شود.

تا زمانی که سگ خانواده نگان برای مدتی بیمار نبود ، او فکر می کرد زنده ماندن غیرممکن است ، اما در آخرین لحظه توسط عموی دامپزشک خود نجات یافت و دوباره سالم بود.

از آن زمان ، نگان در حال تحقیق و تحقیق در مورد کار نجات حیوانات است.

کیم نگان می گوید: “ابتدا اعتراض اقوام وجود داشت ، اما سپس همه علایق و جهت گیری جدی من را به وضوح دیدند و از آن حمایت کردند.”

دانشجو عکسهای بسیار کمی به اشتراک می گذارد ، اما در استفاده از شبکه های اجتماعی کاملاً “سختگیر” است. او معتقد است که رسانه های اجتماعی جایی نیست که من بتوانم همه چیز را برای خودم منتشر کنم.

دنبال می کنم مردم[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *